(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Slovakija

Slidinėjimas Slovakijoje

Slovakija net ir nebūdama pačiu didžiausiu lopinėliu Europos žemėlapyje sugeba pasiūlyti nuostabią slidinėjimo patirtį visiems žiemos sporto gerbėjams. Dar neatrastos nusileidimo trasos pačiose keisčiausiose vietose, ar nuostabios ilgesnės trasos – visa tai galima pasiekti per ne ilgiau kaip 30 minučių nuo bet kurio šios kalnuotos šalies taško. Žinoma, geriausia slidinėti yra aukštesniuose šiaurinės Slovakijos regionuose. Na, o Slovakijos slidinėjimo perlas  - žemutiniuose Tatruose esantis Jasna slidinėjimo kurortas.

Slovakijos žiemos kurortai

Jasnos kurorto trasos išsikėrojusios tiek pietiniame, tiek ir šiauriniame Chopok kalno šlaituose. Ši daugiau nei 2000 metrų aukščio viršūnė nekonkuruoja su Austrijos ar Prancūzijos siūlomomis aukštumomis, tačiau žiemos čia pakankamai šaltos, o nepagailėtos investicijos į infrastruktūrą ir sniego gamybą garantuoja puikias sąlygas Jūsų žiemos atostogų metu. Jasnos slidinėjimo kurorto kokybė tokia aukšta, kad tik miškingųjų Tatrų panoraminiai vaizdai iš keltuvų Jums primins, kad veiksmas vyksta Slovakijoje, o ne Prancūzijoje ar Šveicarijoje.

Ir viskas, be abejo, neturi apsiriboti tik sniego trasomis ir įspūdingais slidinėjimo manevrais. Jeigu pačiame Jasnos kurorte pritrūktų tinkamų vietų atsipalaiduoti, netoliese esantis Liptovsky Mikulaš miestelis suteiks slovakiškų prieskonių Jūsų atostogoms.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Slovakijos slidinėjimo trasos

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.