(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Zell am See - Kaprun kurortas

Zell am See slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Zell am See – Kaprun, Austrijoje

Skaidrus Zell ežero vanduo, atspindintis jį supančių kalnų atvaizdą, pakerės kiekvieną apsilankiusįjį, tačiau Zell am See – Kaprun kurortas žinomas ne vien dėl tyvuliuojančio ežero. Šis kurortas yra itin mėgstamas aktyvaus laisvalaikio entuziastų, mat čia gausu veiklos ne tik žiemą, bet ir vasarą. Kvapą gniaužiančios slidinėjimo trasos, 240 km ilgio dviračių maršrutai, galimybė užkopti į net 3000 metrų kalną – viskas laukia keliautojų šiame nuostabiame Austrijos kalnų perle.

Apgyvendinimas

Ieškantiems, kur apsistoti, vykstant į Zell am See – Kaprun kurortą, tikrai bus iš ko pasirinkti. Čia yra daugiau nei 30 nakvynės vietų. Mėgstantiems komfortą galima rinktis 3 ar 4 žvaigždučių viešbučius, kuriuose nakvynė kainuos nuo 45 eurų už parą vienam asmeniui. Jei planuojama vykti su didesne žmonių grupe ir norima apsistoti tuose pačiuose apartamentuose, galima rinktis nakvynę nakvynės namuose bei privačiose rezidencijose, kur nakvynė žmogui kainuos maždaug nuo 25 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Zell am See kurorto viešbučiai

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Zell am See – Kaprun kurortas yra įsikūręs ant trijų skirtingų kalnų, kurie slidinėjimo entuziastus pasitinka su daugybe puraus sniego. Čia galima rasti tris slidinėjimo kurortus: Kitzsteinhorn, Schmitten ir Maiskogel. Visuose trijuose centruose yra mėlynųjų trasų (skirtų pradedantiesiems), raudonųjų (skirtų pažengusiems), bei juodų trasų (ambicingiems mėgėjams ir profesionalams).

  • Kitzsteinhorn slidinėjimo kurorte driekiasi „Juodosios Mambos“ trasa,leidžianti čiuožinėti nuo 2000 iki 3029 metrų aukštyje. Ieškantys ekstremalių potyrių tikrai nenusivils. Keltuvai visus norinčiuosius 365 dienas per metus kelia į kalno viršūnę, esančią daugiau nei 3000 metrų aukštyje, todėl net ir nenorint slidinėti, pasimėgauti vaizdais tiesiog būtina.
  • Schmitten kalnas yra laikomas vienu gražiausių kalnų visoje Austrijoje, todėl slidinėjimas čia neabejotinai bus prisimenamas visą gyvenimą. kurorte gausu ne tik įvairiausio sudėtingumo trasų, bet galima rasti ir slidinėjimo mokyklą bei specialias slidinėjimo trasas vaikams.
  • Maiskogel kurortas yra labiau subalansuotas šeimoms su mažais vaikais. Čia ekstremalių trasų tikėtis neverta, tačiau tai bus puikiai praleistas laikas nuostabių kalnų apsuptyje – šiame kurorte yra vos viena juodoji trasa.

 

Zell am See slidinėjimo trasos

Zell Am See kurorto žemėlapį rasite čia.

Vienos dienos slidinėjimo pasas Zell am See kurorte sezono metu kainuos iki 51 euro suaugusiajam, iki 25 eurų vaikui (6 - 15 metų) ir iki 38 eurų jaunuoliui (16-18 metų). 5 metų amžiaus vaikai ir jaunesni gali čiuožinėti nemokamai.

Kada geriausia slidinėti Zell am See - Kaprun?

Oficialią slidinėjimo sezono pradžią kurortas paskelbia gruodžio 1 dieną, nors jau iki tol aukštesnėse kalnų viršūnėse jau būna pakankamai sniego. Kai kurios trasos atsidaro dar rudens antroje pusėje, tačiau tai prognozuoti yra ganėtinai sunku. Tikrasis sezonas, kuomet apsilanko daugiausiai slidininkų, prasideda Kalėdiniu laikotarpiu ir tęsiasi iki pat balandžio mėnesio. Taigi, norint sutaupyti, į šį kurortą galima vykti ir prieš Kalėdas – turistų srautai nebus tokie dideli, todėl bus galima labiau atsipalaiduoti atostogų metu.

TOP 5 lankytini objektai

  • Gipfelwelt 3000 yra puikus objektas, iš kurio atsiveria neregėti vaizdai. Daugmaž 3 kilometrų aukštyje stūksančio pastato apžvalgos aikštelė sutraukia gausybę keliautojų ir žiemą, ir vasarą, kadangi matomas vaizdas išties kvapą gniaužiantis.
  • Hippolyt bažnyčia– vienas iš nedaugelio šiame kurorte esančių religinių objektų. Čia galima ne tik pasimėgauti išskirtine architektūra, bet ir praleisti keletą minučių rimtyje.
  • Heimatmuseum specializuotame muziejuje galima susipažinti su Zell am See – Kaprun regiono istorija. Negana to, pastatas išties senas, todėl jį noriai fotografuoja net praeinantys turistai.
  • Ferry Porsche kongreso centras yra bene didžiausia salė, kurioje nuolat vyksta įvairūs koncertai bei keliaujančių teatro trupių pasirodymai. Iš anksto pasidomėjus, galima savo kelionę papildyti ir kultūrine programa.
  • Šviesų šou ant ežero – speciali šviesų ir lazerių programa, demonstruojama ant Zell ežero paviršiaus. Tai išties puikus reginys, rodomas Elisabeth parke.

 

Straipsnis parengtas pagal Zellamsee-kaprun.com, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.