(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Samnaun kurortas

Samnaun slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Samnaun, Šveicarijoje

Samnaun yra kurortinis kalnų miestelis, įsikūręs prie pat Šveicarijos – Austrijos pasienio. Šis kurortas įdomus tuo, jog kartu su Austrijos kurortu Ischgl jie sudaro vieną bendrą slidinėjimo regioną, vadinamą Silvretta Arena. Taigi, šis Šveicarijos slidinėjimo kurortas suteikia unikalią galimybę vienos kelionės metu paslidinėti dviejų skirtingų šalių trasomis.

Apgyvendinimas

Samnaun kurorte ir jo apylinkėse yra įsikūrusios kelios dešimtys apgyvendinimo paslaugas teikiančių įmonių. Čia gausu nakvynės namų, priimančių didesnes keliautojų grupes, ir 4–5 žvaigždučių viešbučių, kuriuose apsistoti gali tie, kurie mėgsta aukštesnę paslaugų kokybę. Vienos nakties trukmės nakvynė Samnaun gali kainuoti nuo 40 eurų. Už nakvynę brangiausiuose viešbučiuose žmogui gali tekti pakloti ir šimtą eurų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Samnaun kurorte 

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Įvairių slidinėjimo kurortų apžvalgininkų Samnaun yra nuolat vertinamas 5 žvaigždutėmis. Visos trasos čia išsidėsčiusios 1377–2872 metrų virš jūros lygio aukštyje. Nors pačiame Samnaun kurorte yra vos 60 kilometrų trasų, tačiau Silvretta Arena viso turi net 238 kilometrus trasų (didžioji dalis trasų vis tik yra Austrijos teritorijoje esančiame Ischgl kurorte). Įdomu ir tai, kad trasos yra išsidėsčiusios aplink visą kalną 360 laipsnių kampu. Kurorte slidininkus nuolat lepina saulė – itin geros oro sąlygos leidžia ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir gauti papildomą vitamino D dozę.

Samnaun kurorte gausu trasų ir pradedantiesiems, ir profesionalams, o taip pat yra įrengtos ir specialios trasos, skirtos figūriniam slidinėjimui. Veikia slidinėjimo mokykla – tai reiškia, jog šis kurortas tikrai tinka norintiems pradėti mėgautis žiemos sporto privalumais.

Samnaun slidinėjimo trasos

Samnaun kurorto žemėlapį rasite čia.

Diena slidinėjimo pramogų Samnaun kurorte kainuoja iki 49 eurų suaugusiam žmogui ir iki 16.50 eurų jaunuoliui. Perkant ilgesnės trukmės slidinėjimo pasus, galima nemažai sutaupyti.

Kada geriausia slidinėti Samnaun?

Pats užimčiausias laikas Samnaun kurorte yra šventiniu laikotarpiu per žiemos atostogas (nuo Kalėdų iki Naujųjų metų) bei nuo sausio pabaigos iki balandžio mėnesio. Tuo metu ir slidinėjimo paslaugų kainos yra nežymiai didesnės. Tačiau, Samnaun kurortas yra puiki vieta norintiems linksmybes ant sniego perkelti į pavasarį – balandžio mėnesį trasos čia dirba pilnu tempu, todėl  tai idealus laikas vykti į Samnaun.

TOP 5 lankytini objektai

  • Alpių sūrio gamykloje apsilankyti būtina ne tik prisiekusiems maisto gurmanams. Čia galima susipažinti su sūrių gamybos paslaptimis bei pamatyti gamybos procesą savo akimis. Žinoma, galima ir įsigyti vietinės produkcijos, kuria pasivaišinti išties verta.
  • Chasa Retica muziejus mena net seniausius Samnaun laikus. Muziejuje lankytojai supažindinami su vietinių gyventojų, gyvenusių apylinkėse nuo XVI iki XIX amžiaus, buitimi. Tai puiki vieta, kurioje galima pasisemti žinių bei patenkinti smalsumą. Turas su gidu trunka vos 1.5 valandos, tačiau informacijos bei įspūdžių – kur kas daugiau.
  • Altfinstermünz pilis yra Austrijos teritorijoje, tačiau ganėtinai netoli nuo Samnaun. Pilyje galima palandžioti po senovinius urvus bei tunelius, o taip pat parsivežti ir išties nuostabių kadrų.
  • Šveicarijos nacionalinis parkas yra neabejotinai vienas svarbiausių objektų ne tik Samnaun apylinkėse, bet ir visoje Šveicarijoje. Kerinti gamta ir kvapą gniaužiantys vaizdai ilgam įstrigs atmintyje.
  • Alpenquell Erlebnisbad baseinų kompleksas – ideali vieta atsipalaiduoti, kurioje rasite ne tik baseiną, bet į sūkurines vonias bei pirtis.

 

Straipsnis parengtas pagal Samnaun-engadin.ch ir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.