(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Kronplaco kurortas

Kronplaco slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Kronplace, Italijoje

Kronplacas – tai šiauriausiai įsikūręs Italijos atostogų regionas. Kronplaco regiono širdimi yra laikoma Plan de Corones – Kronplatz viršūnė, kuri siekia 2275 metrus aukščio virš jūros lygio. Taip pat, šis kalnas laikomas pačiu geriausiu ir populiariausiu slidinėjimui pritaikytu kalnu visame Pietų Tirolio regione.

Apgyvendinimas

Kronplaco regioną sudaro daugybė nedidelių atostogų kaimelių, kurie tarsi apsupa visas Kronplaco trasas. Šiuose kaimeliuose yra gausu nakvynės namų, siūlančių apartamentus, o taip pat ir 3 ar  4 žvaigždučių viešbučių. Piko metu (vasario mėnesį) kone visos apgyvendinimo vietovės būna užsakytos gerokai iš anksto, taigi, nakvyne pasirūpinti būtina dar prieš vykstant slidinėti. Priklausomai nuo to, kokio lygio apgyvendinimo paslaugų tikimasi, nakvynė vienam žmogui gali kainuoti nuo 30 iki 250 eurų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Kronplaco kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasi čia.

­Slidinėjimo trasos

Kronplace rasite 32 aukščiausios kokybės keltuvus bei 119 kilometrų slidinėjimo trasų – 27 mėlynąsias (mažo sudėtingumo trasas), 13 raudonųjų trasų pažengusiems bei 7 sudėtingas trasas ekstremalams ir profesionalams. 5 pačios sudėtingiausios trasos (Sylvester, Hernnegg, Pre da Peres, Erta, Piculin) sudaro vadinamąjį „juodąjį penketą“. Šios trasos pasižymi ne tik savo ilgiu, bet ir nuolydžiu. Kai kurios iš jų suteikia galimybę vieno čiuožimo metu išbandyti net 1200 metrų nuolydį. Šiose trasose taip pat treniruojasi ir Italijos slidinėjimo meistrai.

Kronplaco slidinėjimo trasos

Kronplaco kurorto žemėlapį rasite čia.

Įsigiję Dolomiti Superski slidinėjimo pasą gali neribotai naudotis ne tik Kronplatz trasomis ir keltuvais, bet ir kitais. Iš Kronplaco keltuvu paprasta pasiekti žymųjį Sela Ronda kurortą. Tiesa, norint slidinėti Kronplace, reikia pasirinkti, kokio tipo slidinėjimo pasą pirkti. Kurorte galioja tiek Kronplaco pasas, tiek ir Dolomiti Superski. Tiesa, Dolomiti Superski pasas nėra žymiai brangesnis, tačiau suteikia galimybę išbandyti ir kitas įvairias trasas. Palyginimui, viena diena slidinėjimo suaugusiam žmogui piko metu su Dolomiti Superski pasu kainuos 59 eurus, o su Kronplaco pasu – 55 eurus.

Kada geriausia slidinėti Kronplace?

Kronplace sezonas dėka puikių klimato sąlygų dažniausiai prasideda dar lapkričio pabaigoje ir tęsiasi iki balandžio vidurio. Daugiausiai lankytojų Kronplacas sulaukia tarpšventiniu laikotarpiu bei nuo vasario pradžios iki kovo vidurio. Tuomet ir kainos būna kiek didesnės. Taigi, norint sutaupyti ir pasimėgauti neabejotinai tuštesnėmis trasomis, į Kronplacą derėtų vykti gruodžio mėnesį, vos tik atsidarius trasoms arba kovo ar balandžio mėnesiais.

TOP 5 lankytini objektai

  • Trauttmansdorff pilies sodus aplankyti tiesiog būtina, vykstant į Pietų Tirolio regioną. Čia lankytojai atranda išties neįtikėtiną gamtos, kultūros ir meno kombinaciją. Negana to, šie pilies sodai eilę kartų buvo išrinkti gražiausiais sodais visoje Italijoje.
  • Prags ežeras lankytojų vertinamas kaip viena gražiausių vietų visose Dolomitinėse Alpėse. Didingi kalnai, supantys krištolo skaidrumo ežerą, paliks išties neišdildomą įspūdį.
  • Tirolio Thurnstein pilis yra įsikūrusi netoliese esančiame San Pietro miestelyje. Ši viduramžių laikus menanti pilis suteikia galimybę pasigrožėti nuostabia kalnų panorama ir susipažinti su regiono istorija.
  • Pietų Tirolio archeologijos muziejus, įsikūręs Bolzano miestelyje, suteikia galimybę susipažinti ru regione rastais archeologiniais artefaktais, o taip pat ir savo akimis pamatyti tikrą ledo mumiją, kalnuose rastą dar 1991 metais.
  • Merano Kurhauzas išsiskiria ne tik išties ypatinga architektūra. Čia vyksta ir įvairūs renginiai, o taip pat galima užeiti į vidų ir pasimėgauti puodeliu kavos.

 

Straipsnis parengtas pagalKronplatz.com ir Tripadvisor.com informaciją.

 

 

 

 

 

 

       

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.