(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Išglo kurortas

Išglo slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Išgle, Austrijoje

Austrijos slidinėjimo kurortas, plytintis nepakartojamame Paznaun slėnyje, dažnai vadinamas tikru slidininkų ir žiemos sporto entuziastų rojumi. Tirolietiška kultūra alsuojantis kurortas vilioja nepaprastai puikiomis slidinėjimo trasomis, modernia keltuvų infrastruktūra, itin aukštu aptarnavimo lygiu bei amą atimančiais kalnų kraštovaizdžiais. Išglas – slidinėjimo karalystė, nepaliekanti abejingų.

Apgyvendinimas

Išglas – nepigus austriškas slidinėjimo kurortas, kuriame už nakvynę su pusryčiais jaukiame 3 žvaigždučių viešbutyje teks susimokėti apie 100 eurų.  Aukštesnės klasės viešbučiuose nakvynės kainos svyruoja nuo  130 iki kelių šimtų eurų, priklausomai nuo teikiamų paslaugų, atstumo iki slidinėjimo trasų ir keliautojo poreikių. Šiek tiek draugiškesnes kainas piniginei siūlo svečių namai, kuriuose nakvynė kainuoja apie 60–70 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Išglo kurorte Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Kurortą labiausiai garsina Silvretta Arena slidinėjimo zona, kurioje įvairaus fizinio pasirengimo ir patirties slidininkai ras net 220 km įvairaus sudėtingumo trasų. Pradedantieji slidininkai daugiau patirties galės pasisemti 38 nesudėtingose trasose, kurios driekiasi apie 39 km. Maždaug 150  km vingiuojančios 127 sudėtingesnės raudonos trasos maloniai nustebins labiau patyrusius slidininkus, o profesionalams įsimintiną adrenalino dozę garantuoja 45 juodos trasos, kurių bendras ilgis yra apie 34 km. Be to, iš Išglo autobusu nesudėtinga nuvykti į netoliese esanti Galtur kurortą ir ten išmėginti įvairaus sudėtingumo trasas, kurių bendras ilgis siekia apie 65 km. Slidinėjimo trasas aptarnauja 40 keltuvų, kurie veikia nuo  8:30 val. iki 16:00 val.

Išglo slidinėjimo trasos

Išglo kurorto žemėlapį rasite čia.

Išglo slidinėjimo trasos yra sujungtos su Samnaun slidinėjimo kurortu Šveicarijoje, todėl slidininkai vienu šūviu gali nušauti du zuikius ir tos pačios išvykos metu pasimėgauti ir austriškomis, ir šveicariškomis trasomis. Išglo slidinėjimo bilietas, kuris galioja ir Samnaun kurorte, suaugusiam kainuoja apie 48 eurus, o vaikui – apie 30 eurų.

Kurorte taip pat veikia trasos, skirtos rogutėms, čiuožyklos, vaikų priežiūros centrai, slidinėjimo mokykla, barai, restoranai, naktiniai klubai ir daugelis kitų pramogų, todėl veiklos tikrai nepristigs ir nuobodžiauti neteks. 

Kada geriausia slidinėti Išgle?

Oficialiai slidinėjimo sezonas prasideda lapkričio 24 dieną ir trunka iki gegužės 1 dienos. Beveik 90 proc. Išglo trasų vingiuoja 2000–2782 m aukštyje, todėl puraus sniego čia netrūksta net ir įpusėjau pavasariui. Tiesa, gruodžio – vasario mėnesiais kurortas sulaukia gausaus slidininkų ir žiemos sporto entuziastų būrio, todėlnorintiems šiek tiek ramybės geriau šiuo laikotarpiu atostogų neplanuoti.

TOP 5 lankytini objektai

  • Vider Truja nuotykių parkas. Šalia Vidersee ežero įsikūręs parkas siūlo pasigrožėti vandens kriokliais, fontanais, įmerkti kojas į tyrą kalnų vandenį ir smagiai praleisti laiką su visa šeima. Parkas atviras ir žiemą, ir vasarą.
  • Silvretta vandens parkas ir SPA. Ideali vieta atgauti jėgas ir pasimėgauti vandens pramogomis ir grožio procedūromis visai šeimai. Čia veikia keli baseinai, rusiškos ir turkiškos pirtys, saunos, poilsio kambariai ir dar daug kitų pramogų.
  • Ischgl čiuožykla. Po atviru dangumi įsikūrusi čiuožykla – puiki vieta norintiems šiek tiek atsikvėpti nuo slidžių ir pasigrožėti kalnų peizažais iš apačios ar romantiškai praleisti laiką su antrąja puse. Vaikai iki 6 metų gali čiuožinėti nemokamai.
  • Altfinstermuenz. Apie 14 km nuo kurorto nutolęs, dar viduramžiais pastatytas tiltas – tvirtovė, jungiantis Austriją ir Šveicariją, iki šių dienų žavi savo masyvia ir galinga architektūra.
  • Galtuer bažnyčia. Kirchweilerio kaime (maždaug 10 km nuo kurorto) 1359 m. pastatyta ir 1777 m. po gaisto renovuota barokinio stiliaus bažnyčia pakeri gausiai ir puošniai dekoruotu interjeru, senovinėmis freskomis nei įspūdingu altoriumi.

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Ischgl.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.