(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Ski Amade kurortas

Ski Amade slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Ski Amade, Austrijoje

Ski Amade – tai vienas iš Austrijos Alpėse esančių slidinėjimo kurortų regionų, slidinėjimo entuziastų vadinamas tiesiog žiemos sporto rojumi. Smalsu, kodėl? Nes čia puikiai išvystyta infrastruktūra, šimtai kilometrų nuolat prižiūrimų įvairaus sudėtingumo trasų, puikios apgyvendinimo sąlygos ir daug pramogų, kuriomis noriai naudojasi ne tik atvykusieji, bet ir vietiniai šio kalnų kurortų regiono gyventojai.

Apgyvendinimas

Ski Amade regione išties didelis nakvynės paslaugas teikiančių įstaigų pasirinkimas. Čia jų – keli šimtai. Mėgstantiems komfortą galima rinktis iš daugiau nei šimto skirtingų 3 ar 4 žvaigždučių viešnučių, kuriuose nakvynė kainuoja apie 70 eurų. Nakvynės namuose, kuriuose nuomojami apartamentai, viena nakvynė žmogui gali kainuoti nuo 20 eurų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Ski Amade kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Ski Amade slidinėjimo regionas yra pats didžiausias visoje Austrijoje – jį sudaro 5 aukščiausios klasės kurortai, apimantys 25 atostogų kaimelius, 270 modernių keltuvų bei 760 kilometrų puikiai sniegu padengtų trasų. Ir visa tai – su vienu slidinėjimo pasu už tą pačią kainą.

Salzburger Sportwelt – yra vadinamoji Ski Amade širdis. Čia yra ne tik įvairių trasų, atitinkančių Pasaulio Slidinėjimo Taurės reikalavimus, tačiau ir puikiai išvystytos paslaugos, skirtos šeimoms su mažais vaikais.

Schladming-Dachstein kurortas apima net keturis kalnus ir yra vienas iš 5 geriausių slidinėjimo kurortų. Čia yra įrengta 123 kilometrai įvairių trasų, kurias aptarnauja 44 modernūs keltuvai.

Gastein kurortą sudaro 4 slidinėjimo zonos, besitęsiančios net iki 2700 metrų aukščio. Čia gausu trasų tiek figūriniam slidinėjimui, tiek ir laisvam slydimui. Įdomu tai, kad Gastein kurorte galima pasinaudoti Skimovie paslauga – tai leidžia įamžinti savo slidinėjimą ir gauti jo vaizdo įrašą nuo pat pradžių iki pabaigos.

Hockonig kurorte yra įrengta 120 kilometrų trasų bei 32 keltuvai. 32 trasos leidžia slidinėti net 6700 metrų aukštyje.

Grossarltal kurortas yra įsikūręs Hohe Tauern nacionalinio parko viduryje. Jis lepina ne tik nuostabiomis trasomis, bet ir nepakartojamais vaizdais.

Ski Amade kurorto trasos

Ski Amade kurorto žemėlapį rasite čia.

Vienos dienos turkmės slidinėjimo pasas Ski Amade kurorte kainuos iki 50 eurų, priklausomai nuo to, kada vykstama slidinėti.

Kada geriausia slidinėti Ski Amade?

Pats užimčiausias laikotarpis Ski Amade kurorte prasideda dar sausio pabaigoje ir tęsiasi iki pat kovo mėnesio galo. Taip pat nemažai slidinėjimo entuziastų vyksta į Ski Amade paminėti švenčių, taigi tarpušvenčiu kurorto užimtumas taip pat nemažas. Kadangi trasas sniegas pilnai dengia jau gruodžio mėnesį, tai yra puiki vieta norintiems pasimėgauti nepriekaištingos kokybės trasomis sausio mėnesį. Tuo metu ir slidinėjimo pasas kainuos pigiau, ir veikiausiai neteiks laukti eilėse prie keltuvų.

TOP 5 lankytini objektai

  • Waggerl namas – tai namas, kuriame kadaise gyveno vienas žymiausių Austrijos autorių, Karl Heinrich Waggerl. Šiame name jis praleido daugiau nei 50 metų, o autentiškai įrengti namo kambariai yra tikrai verti apsilankymo.
  • Radstadt Sporto Alėja – yra austriškas Holivudo Šlovės alėjos atitikmuo – čia galima rasti plyteles, žyminčias skirtingus Austrijos sporto profesionalus, nusipelniusius šaliai.
  • Pongauer katedra yra įsikūrusi netoli Ski Amade esančiame Pongau miestelyje. Ši unikalios architektūros katedra neabejotinai paliks teigiamą įspūdį.
  • Hoch pilis buvo pastatyta dar XI a. Ši renesanso stiliaus pilis atrodo įspūdingai ir iš toli, ir iš arti.
  • Fermerių muziejus yra įsikūręs Wagrain miestelyje. Jis unikalus tuo, jog čia galima išbandyti naminės duonos gamybą ir paglostyti aveles. Kitaip tariant – tai puikus būdas grįžti į senesnius laikus.

 

Straipsnis parengtas pagalSkiamade.com ir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.