(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Madonna di Campiglio kurortas

Slidinėjimas Madonna di Campiglio kurorte

Slidinėjimas Madonna di Campiglio, Italijoje

Madonna di Campiglio yra nedidelis elegantiškas miestelis, įsikūręs 1550 metrų aukštyje. Jį supa nuostabios Dolomitinių Alpių viršūnės bei Adamello ir Presanella ledkalniai. Įdomu tai, kad miestelis turi tokią patogią infrastruktūrą, kad iš jo centro galima keltuvų pagalba pasikelti tiesiai į aukščiausias slidinėjimo trasas bei grįžti atgal nė karto nenusiėmus slidžių.

Apgyvendinimas

Madonna di Campiglio gausu ne tik 3–4 žvaigždučių viešbučių, kuriuose nakvynė vienam žmogui gali kainuoti apie 50 eurų. Šiame miestelyje yra ir keletas nakvynės namų, siūlančių nakvynės paslaugas didesnėms grupėms. Svarbu turėti omenyje, kad, užsakant nakvynės vietą ilgesniam laikui, vienos paros apgyvendinimo kaina yra mažesnė. Taip pat svarbu pasirūpinti nakvyne gerokai iš anksto. O geriausius viešbučių pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Madonna di Campiglio kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Madonna di Campiglio kurorto slidinėjimo zonoje yra įrengti 60 keltuvų, galinčių aptarnauti net 31 tūkstantį žmonių per valandą. Viso čia įrengta 150 kilometrų slidinėjimo trasų, kurios užima net 50 tūkstančių kvadratinių metrų.

100 įvairiausio sudėtingumo trasų, įrengtų net išrankiausio skonio žiemos sporto entuziastams. Čia galima rasti 45 mėlynąsias trasas, skirtas pradedantiesiems, 37 raudonąsias, skirtas pažengusiems ir 18 juodųjų trasų, skirtų ekstremalams ir profesionalams. Negana to, šiame slidinėjimo kurorte yra net 4 specialiai snieglentininkams įrengti parkai. Visos trasos yra išsidėsčiusios nuo 850 iki 2600 metrų virš jūros lygio aukštyje.

Tikri nutrūktgalviai gali išmėginti DoloMitica trasą, skirtą ekstremalams – vietomis nuolydis siekia net 70 laipsnių. Canalone Miramonti trasoje yra vykusi slidinėjimo Pasaulio Taurė, tačiau ja geriausia slidinėti naktį – nuostabus apšvietimas sukurs išties neeilinius pojūčius.

Madonna di Campiglio slidinėjimo trasos

Madonna di Campiglio kurorto žemėlapį rasite čia.

Viena diena slidinėjimo linksmybių Madonna di Campiglio kurorte suaugusiam žmogui gali kainuoti iki 50 eurų, jaunuoliui iki 35 eurų ir vaikui iki 25 eurų.

Kada geriausia slidinėti Madonna di Campiglio?

Slidinėjimo sezonas čia skelbiamas prieš pat Kalėdas ir tęsiasi iki pat balandžio mėnesio. Sausio mėnesį ir sezono pabaigoje lankytojų čia kur kas mažiau. Daugiausiai slidininkų kurortas pritraukia per Kalėdas bei vasario mėnesį, tačiau keliautojų antplūdžio galima tikėtis ir pirmoje kovo mėnesio pusėje. Jei nesinori gaišti laiko prie keltuvų, geriausia čia vykti sausio mėnesį.

TOP 5 lankytini objektai

  • Cascate di Vallesinella parkas keliautojus traukia ne tik žiemą. Čia gausu nuostabaus grožio krioklių, o aktyvias pramogas mėgstantieji gali rasti gausybę turistinių maršrutų, einančių per kalnus.
  • Ritorto ežeru pasigrožėti būtina kiekvienam, atvykusiam į Madonna di Campiglio apylinkes. Šis skaidrus ežeras, apsuptas kalnų, tikrai bus puiki vieta maloniam atokvėpiui.
  • Delle Malghette ežerą puošia stambių akmenų nusėta pakrantė – vaizdas neabejotinai vertas fotoaparato blyksnio.
  • Nambrone slėnyje galima pasigrožėti ne tik kerinčia gamta, bet ir susipažinti su vietiniais gyvūnais.
  • Sfiziosita da Marcello parduotuvėje apsilankyti verta ne tik ieškantiems suvenyrų, bet ir mėgstantiems išragauti svečių šaliu tradicinę virtuvę. Čia galima įsigyti įvairiausių itališkų gėrimų bei maisto produktų.

 

Straipsnis parengtas pagal Campigliodolomiti.it, ir Tripadvisor.com informaciją.

 

      

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.