(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Austrija

Slidinėjimas Austrijoje

Nors ir turinti nepalyginti mažiau teritorijos negu didžiosios kaimynės, lygiai taip pat nepalyginamai didesnė dalis Austrijos žemių gali puikuotis įspūdingais kalnais. Tad Austrijos aukščiausio lygio slidinėjimo šalies statusas yra neišvengiamas. Be abejo, norint išnaudoti natūralius geografijos suteiktus  privalumus reikia investicijų, ir to pastaruoju metu austrai tikrai negaili. Didžiuliai keltuvų sistemos patobulinimai tokiuose žiemos sporto kurortuose kaip Saalbach ar Arlberg užtikrina mažesnes eiles, bei patogesnę navigaciją didesnius atstumus skaičiuojančiuose slidinėjimo centruose, tokiuose kaip randasi Innsbruke. O kad Austrijoje slidinėtojų poreikiai yra vertinami labai rimtai įrodo investicijos, kurias žemesniame aukštyje esantys kurortai atliko į sniego gamybą.

Austrijos slidinėjimo kurortai 

Bet ar kalnai ir modernios keltuvų sistemos yra viskas, ką turi pasiūlyti Austrija slidinėjimo gerbėjams? Tikrai ne! Juokais kartais klausiama: jeigu visi profesionalai važiuoja į Šveicariją, draugų kompanijos renkasi Prancūziją, o taupantys išmėgina Bulgarijos ar Lenkijos trasa, tai kas tokie tada vyksta slidinėti į Austriją? Ogi būtent tie, kurie vertina vaizdingus miestukus, šiltą vietinių svetingumą, bei jaukius vakarus prisimenant savo dienos pasiekimus slidinėjimo trasose. Kita vertus, mėgstantys naktinį gyvenimą tikrai nesijaus svetimi Išgle – kurorte, kurio sezono atidarymo ir uždarymo šventėse koncertuoja net tokios žvaigždės kaip Robbie Williams!

Visi GRŪDOS siūlomi slidinėjimo kurortai Austrijoje: Zell am See – Kaprun, Zilertalis, Bad Gašteinas, Ski Amade, Flachau – Wagrain, Serfaus - Fiss – Ladis, Kitzbuhel.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Austrijos kalnai

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.