(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Trijų Slėnių kurortas

Trijų Slėnių slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Trijuose Slėniuose, Prancūzijoje

Trys slėniai yra didžiausias pasaulyje slidinėjimo kurortų regionas, Prancūzijos alpių Tarentaise slėnyje. Netoliese Moutiers miesto įsikūręs slidinėjimo regionas apima Tris Slėnius – Saint-Bon, Allues ir Bellevile. Netoliese esantis Maurienne slėnis taip pat tampa vis dažnesne slidininkų apsilankymo vieta. Nenusakomo grožio kraštovaizdis vilioja ne tik žiemos sporto mėgėjus, bet ir ekstremalių pojūčių ištroškusius slidininkus.

Apgyvendinimas

Nusprendus vykti į Trijų Slėnių slidinėjimo kurortų regioną, pirmiausia reikėtų pasirūpinti gyvenamąja vieta bei pasidomėti pačiais kurortais. Mat vieni jų, pavyzdžiui, Courchevel, yra kiek brangesni, tad ir nakvynė šalia įsikūrusiuose viešbučiuose gali atsieiti net apie 150 eurų žmogui už vieną naktį. Tačiau patogi infrastruktūra leidžia apsistoti mažesniuose kurortuose, tokiuose kaip Brides les Bains, kur nakvynė kainuos vos 30-40 eurų už naktį. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Trijų Slėnių kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Trijų Slėnių regionas apima iš viso net 8 kalnų kurortus: Courchevel, La Tania, Friendly Menuires, Saint Martin de Belleville, Meribel, Val Thorens, Brides les Bains ir Orelle. Šie kurortai kartu sudaro daugiau nei 300 slidinėjimo trasų. Jų bendras ilgis yra apie 600 kilometrų – 54 žalios, 140 mėlynų, 113 raudonų bei 35 juodosios trasos.

 • Courchevel slidinėjimo kurortas yra įsikūręs Saint – Bon slėnyje. Jis buvo pirmasis, pasiūlęs žiemos sportui pritaikytą infrastruktūrą ir iki šiol yra vienas didžiausių slidinėjimo kurortų, sujungtų trasomis ir keltuvais. Courchevel trasos yra 1300-1850 metrų aukštyje, tad nuostabūs vaizdai garantuoti.
 • Meribel kurortas siūlo slidinėjimo trasas 1500–1700 metrų aukštyje. Šalia Meribel yra įsikūręs nedidelis Meribel – Mottaret kurortas, kuris padeda aptarnauti visus atvykstančius turistus.
 • Brides les Bains 600 metrų aukštyje esantis kurortas turi puikius SPA centrus, todėl galima ne tik paslidinėti, bet ir pasidžiaugti vandens pramogomis.
 • La Tania, 1350 metrų aukštyje plytintis kurortas yra įsikūręs viduriniame, kiek mažesniame slėnyje. Iš jo galima keltuvu lengvai pasiekti Courchevel bei Maribel slidinėjimo trasas.
 • Martin de Belleville (1400 metrai), Les Menuires (1850 metrų) bei Val Thorens (2300 metrų) – visi trys slidinėjimo kurortai yra įsikūrę didžiajame Belleville slėnyje. Val Thorens yra aukščiausias slidinėjimo kurortas visoje Europoje. O visų trijų kurortų apžiūrėti per vieną dieną yra tiesiog neįmanoma.
 • Orelle kurortas stūkso 900 metrų aukštyje taip pat leidžia pasiekti ir patį aukščiausią Trijų Slėnių tašką – la Pointe du Bouchet, siekiantį net 3400 metrus.

 

Trijų Slėnių slidinėjimo trasos

Trijų Slėnių kurorto žemėlapį rasite čia.

Vienos dienos slidinėjimo paso kaina Trijų Slėnių regione kainuoja 61 eurą žmogui. Vykstant į ilgesnę slidinėjimo kelionę, galima įsigyti 6 dienų pasą, kuris kainuoja 300 eurų.

Kada geriausia slidinėti Trijuose Slėniuose?

Slidinėjimo sezonas Trijų Slėnių slidinėjimo kurortų regione prasideda gruodžio 9 dieną, o baigiasi balandžio 22 dieną. Tuo  metu yra atidarytos visos slidinėjimo trasos. Negana to, Val Thorens kurortas atsidaro ir savaitei laiko nuo lapkričio 18 iki 24 dienos, tad tai yra puiki proga norintiems pasimėgauti ankstyvomis slidinėjimo pramogomis.

TOP 5 lankytini objektai

 • Parallel Lines sniego sporto mokykla, kurioje būtina apsilankyti norintiems pagerinti savo slidinėjimo įgūdžius.
 • Bourget ežeras įspūdingai atrodo ir žiemą, ir vasarą. Kalnų apsuptyje esantis ežeras nepalieka abejingų bei yra puiki vieta nepakartojamoms atostogų nuotraukoms.
 • Revard kalnas leidžia pasigrožėti nuostabiu apylinkių vaizdu, o taip pat gali būti puikus pasivaikščiojimo maršrutas vidurvasarį.
 • Col du Mont – Cenis apylinkės žavi ne tik nuostabiais vaizdais. Ant kalno stūksanti senovinė bažnytėlė yra itin turistus traukiantis objektas.
 • Roselando užtvanka leidžia pasimėgauti nuostabia apylinkių panorama. Lankytojai itin rekomenduota šią užtvanką pasiekti dviračiais, kadangi kelias į ją yra nuostabus.

 

Straipsnis parengtas pagal Les3vallees.com, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.