(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Šveicarija

Šveicarijos kurortai

Ar yra tekę girdėti pasakymą, kad Europa nėra kalnuotas regionas? Šveicarija yra ta šalis, kuri tai paneigia – ir daugiau nei 50 viršūnių, iškilusių virš 4000m, savaime suprantama, liudija apie šio krašto slidinėjimo potencialą. Įspūdingas ir besikeičiantis kraštovaizdis, bei beveik garantuotas sniegas ilgo sezono metu paverčia Šveicariją sunkiai nukonkuruojama žiemos slidinėjimo kelionių kryptimi. Alpių viduryje įsitaisiusi valstybė nėra naujokė šioje rinkoje – St. Moritz kurortas, kuris, sakoma, yra įsitaisęs „pasaulio viršūnėje“, mėgautis sniego teikiamais malonumais kviečia nuo pat 1864-ųjų. Ir nors kainos Šveicarijos kurortuose aukštesnės negu kaimyninių Eurozonos narių, siūlomos paslaugos ir pramogos, kaip ir beveik viskas čia - tik aukščiausio lygio.

Slidinėjimas Šveicarijoje

Kol patyrę slidininkai vertina Šveicariją dėl didelio stačių nusileidimo trasų pasirinkimo, visi kiti taip pat padėkos šiai Alpių valstybei už užuoveją nuo daug didesnių pramogautojų srautų kituose Europos kurortuose. Viena tokių aukščiausios klasės, bet daugiau privatumo suteikianti lokacija – aukščiausias miestelis Europoje Davos. Ir ne tik Davose galima atsiriboti nuo įprastos kasdienybės, nes yra miestelių, kuriuose nesutiksite nei vieno automobilio.

Šveicarijos kurortai buvo vystomi ritmingai, kas padėjo išlaikyti autentišką jų žavesį, kartu užtikrinant ir pačią moderniausią slidinėjimui ir atvykstančių svečių patogumui skirtą infrastruktūrą. Prie viso to tereikia pridėti, atrodo, įgimtą šveicarišką svetingumą, ir sekanti Jūsų žiemos atostogų kryptis jau aiški.

Visi GRŪDOS siūlomi slidinėjimo kurortai Šveicarijoje: Zermatt, Samnaun.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Šveicarijos slidinėjimo trasos

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.