(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Serfaus-Fiss-Ladis kurortas

Serfaus Fiss Ladis slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Serfaus-Fiss-Ladis, Austrijoje

Serfaus-Fiss-Ladis yra vienas iš populiariausių Austrijos slidinėjimo kurortų. Jis keliautojų mėgiamas dėl puikiai išvystytos infrastruktūros, puikių trasųs ir dausybės pramogų. Serfaus-Fiss-Ladis kurorte apsilankyti kviečiama ištisus metus – ne tik žiemą, bet ir vasarą.

Apgyvendinimas

Viso Serfaus-Fiss-Ladis slidinėjimo kurorto apylinkėse yra keli šimtai skirtingų apgyvendinimo paslaugas teikiančių įstaigų – svečių namų bei viešbučių. Viena nakvynė žmogui svečių namuose gali kainuoti apie 50 eurų, o viešbutyje – ir apie 80 eurų. Tiesa, kaip ir daugumoje slidinėjimo kurortų, pigiausi ir geriausi viešbučiai būna išgraibstomi dar geroki prieš žiemos sezono pradžią, todėl, užsakant nakvynę paskutinę minutę, nereikėtų tikėtis sutaupyti. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Serfaus Fiss Ladis kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Serfaus-Fiss-Ladis gausu slidinėjimo trasų, pritaikytų ne tik slidininkams, bet ir snieglentininkams. Kurorteįrengtos skirtingo lygio trasos, skirtosir šeimoms ar nepatyrusiems slidinėjimo entuziastams, ir ekstremalams bei profesionalams. Slidinėjimo zona užima 460 hektarų, o šiame plote įrengta net 214 puikiai paruoštų trasų. Trasos įrengtos nuo 1200 iki 2820 metrų virš jūros lygio.

Mėlynų, pradedantiesiems slidininkams skirtų trasų įrengta 47 kilometrai, taip pat laukia 123 kilometrai raudonų trasų, skirtų pažengusiems slidininkams. Ekstremalams ir profesionalams įrengtos juodosios trasos sudaro 28 kilometrus. Serfaus-Fiss-Ladis kurorte taip pat yra ir 16 kilometrų lygumų slidinėjimo maršrutų. Trasas aptarnauja 68 keltuvai, kurie kursuoja kasdien nuo 9:00val. Iki 16:00 val. Kai kuriose trasose, pritaikytose naktiniam slidinėjimui, keltuvai veikia ir sutemų.

Figūrinio slidinėjimo mėgėjams derėtų apsilankyti Lawens trasoje, kuri yra itin plati – joje tikrai pakaks vietos, norint išbandyti ar pagerinti savo slidinėjimo techniką. Schongamp ir Peischlkopf nuokalnės trasos yra skirtos dideliems greičiams išvystyti – tai puiki vieta norintiems palenktyniauti.

Serfaus Fiss Ladis slidinėjimo trasos

Serfaus-Fiss-Ladis kurorto žemėlapį rasite čia.

Diena slidinėjimo pramogų suaugusiam žmogui šiame kurorte kainuoja apie 50 eurų, vaikams ir jaunuoliams taikomos nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Serfaus-Fiss-Ladis?

Žiemos sezonas Serfaus-Fiss-Ladis kurorte prasideda gruodžio antrąją savaitę ir baigiasi antrąją balandžio savaitę. Sausio antroje pusėje ir paskutinę sezono savaitę kurorte būna kur kas mažiau slidininkų, mat dauguma jų stengiasi kurorte apsilankyti per Kalėdas arba vasario – kovo mėnesiais. Piko metu slidinėjimo pasų kainos išauga, o taip pat padidėja ir turistų srautai. Taigi, geriausia į šį kurortą vykti sausio antroje pusėje.

TOP 5 lankytini objektai

  • Dorfbahn funikulierius išties yra ypatingas – jis įrengtas po žeme ir skirtas keliauti po Serfaus miestelį be didelių problemų. Keliautojai teigia, jog tai ne tik patogi susisiekimo priemonė, bet ir išties įdomi patirtis.
  • Peaks kalnų baras tiesiog sutvertas pramogas mėgstantiems keliautojams. Čia galima atsipalaiduoti, pamaloninti savo skrandį ir sudalyvauti įvairiuose nuolat vykstančiuose renginiuose.
  • Wolfsee ežeras yra nuostabaus grožio vandens telkinys, apsuptas kalnų. Jis yra įsikūręs Fiss miestelyje, taigi, jį aplankyti tikrai bus pakeliui.
  • Zum Wohl Tirol užkandinė – puiki vieta pasimėgauti autentiškais ir gardžiais austrų nacionalinės virtuvės patiekalais.
  • Laudegg pilis tikrai patiks norintiems pažinti regiono istoriją bei parsivežti kvapą gniaužiančių fotoaparato kadrų. Ant kalno stūksanti senovinė pilis jau iš toli traukia akį.

 

Straipsnis parengtas pagalSerfaus-fiss-ladis.at ir Tripadvisor.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.