(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Bad Gašteino kurortas

Bad Gašteino slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Bad Gašteine, Austrija

Austrijos Monte Karlu vadinamas Bad Gašteinas vilioja nuostabiu Austrijos imperijos istoriniu palikimu, prašmatniais kazino, nepakartojamu kraštovaizdžiu ir puikiomis slidinėjimo trasomis, kuriose neišdildomų įspūdžių ir teigiamų emocijų pasisems kiekvienas žiemos sporto entuziastas. Po nuotykių kupinos dienos atgauti jėgas galima karštosiose versmėse, kurios šį kurortą garsina visame pasaulyje. Bad Gašteinas – puikus pasirinkimas ir šeimoms su mažais vaikais, ir ekstremalių išbandymų ieškantiems nutrūktgalviams.

Apgyvendinimas

Bad Gašteinas – prabangus kurortas, išlepintas keliautojų ir slidininkų, todėl nakvynės kaina 3 žvaigždučių viešbutyje prasideda maždaug nuo 150 eurų, o aukštesnės klasės viešbutyje už nakvynę gali tekti susimokėti ir kelis šimtus eurų. Kiek pigesnį nakvynės variantą siūlo svečių namai ir vietiniai gyventojai, nuomojantys apartamentus. Nakvynės kaina tvarkinguose ir jaukiuose apartamentuose vidutiniškai kainuoja nuo 50 iki 80 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Bad Gašteino kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasi čia.

Slidinėjimo trasos

Bad Gašteinas – slidininkų rojus, kuriame laukia beveik 170 km įvairaus sudėtingumo trasų. Visiškai „žali“ slidininkai puikiai jausis trasose, skirtose pradedantiesiems, jų ilgis siekia 37 km. Pažengusiųjų laukia 108 km vidutinio sudėtingumo trasų, o patyrusių slidininkų – 23 km sudėtingų trasų. Jėgas išmėginti galima ir laukinėse trasose, kurios vingiuoja stačiomis ir žmogaus rankomis nepaliestomis nuokalnėmis, tačiau tam reikia daug patirties ir įgūdžių. Trasas aptarnauja 53 keltuvai, pradedantys darbą 8:30 val. ir baigiantys 16:30 val.

Norinčių šiek tiek ramesnio poilsio laukia rogučių trasos, čiuožyklos, puikūs restoranai, kavinės, pasivaikščiojimo takai, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužanti kalnų panorama, o pramogų centruose galima pasimėgauti pirtimis, saunomis ir baseinais.

Bad Gašteino slidinėjimo trasos

Slidinėjimo trasas rasite čia.

Bad Gašteino kurorto žemėlapį rasite čia.

Diena slidinėjimo Bad Gašteine suaugusiam žmogui kainuoja apie 51 eurą, o vaikui – apie 39 eurus.  Studentams ir senjorams taikomos patrauklios nuolaidos ir akcijos. 

Kada geriausia slidinėti Bad Gašteine?

Slidinėjimo sezonas prasideda gruodžio 3 dieną ir trunka iki balandžio 23 dienos. Jei norisi išvengti gausaus keliautojų ir slidininkų būrio, kelionės geriau neplanuoti per didžiąsias žiemos šventes ir rinktis kovo – balandžio mėnesius. Šiuo metu čia sniego tikrai netruks ir žiemos sporto entuziastų bus šiek tiek mažiau. 

TOP 5 lankytini objektai

  • Gašteino krioklys. 341 m aukščio krioklys, galingai krentantis per stačias uolas, atrodo įspūdingai, o vandens šniokštimas ir visur tykštantys purslai ramina ir leidžia mėgautis akimirkos grožiu.
  • Gašteino muziejus. Tai puiki vieta norintiems geriau susipažinti su miesto istorija ir jo terminių vandenų stebuklais. Ekspozicijoje rasite visko: Krampuso (blogo Kalėdų senelio brolio) kostiumų, senovinių turistų plakatų, paveikslų ir kitų įdomybių.
  • Nikolauskirche bažnyčia. Vėlyvojo gotikinio stiliaus bažnyčios interjerąpuošia šimtai nelygių akmenukų, lubos ištapytos dailiomis freskomis, o barokinio stiliaus altorius išsiskiria puošniomis detalėmis. Nuostabus statinys akims ir sielai. 
  • Klammstein pilis. Seniausias pastatas ne vieną dešimtmetį saugojo miestelį ir jo gyventojus. Šiandien čia įrengtas muziejus, kuriame eksponuojami ginklai, mineraliniai akmenys, senoviniai kostiumai ir pan. Pilyje taip pat veikia puiki smuklė, kuri kviečia paragauti senovės riterių maisto.
  • Felsentherme SPA ir sveikatingumo centras. Tai viena geriausių vietų norintiems pasilepinti karštosiomis versmėmis, sauna, pirtimis, atgauti jėgas ir smagiai praleisti laiką su visa šeima vandens pramogų parke.

 

Straipsnis parengtas pagal Gastein.com , Lonelyplanet.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.