(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Bukovelio kurortas

Bukovelio slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Bukovelyje, Ukrainoje

Bukovelio slidinėjimo kurortas, įsikūręs 900 m virš jūros lygio, slidininkams ir žiemos sporto entuziastams buvo atidarytas tik 2005 m. Tai vienintelis Ukrainos slidinėjimo kurortas, kuris nė trupučio nenusileidžia geriausiems Europos slidinėjimo kurortams. Čia veikia kruopščiai prižiūrimos trasos, modernūs keltuvai, atsipalaiduoti galima restoranuose, baruose, sveikatingumo ir grožio centruose. Už iki menkiausių smulkmenų apgalvotą infrastruktūrą, žavingą kraštovaizdį ir puikias slidinėjimo trasas Bukoveliui tikrai galima dėti didelį pliusą.

Apgyvendinimas

Šis Karpatų kalnų slidinėjimo kurortas slidininkus vilioja patraukliomis kainomis. Nakvynės kaina jaukiame 2–3 žvaigždučių viešbutyje svyruoja maždaug nuo 30 iki 60 eurų, priklausomai nuo maitinimo tipo ir viešbučio vietos miestelyje. Keliautojai, norintys šiek tiek paišlaidauti, gali apsistoti 4–5 žvaigždučių viešbučiuose, kuriuose už naktį teks susimokėti mažiausiai 90 eurų. O štai nakvynė svečių namuose kainuoja apie 10–20 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Bukovelio kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Bukovelio slidinėjimo trasos, kurios vingiuoja Karpatų kalnais, driekiasi apie 51 km. Pradedantieji slidininkai čia ras 19 km ilgio nesudėtingas trasas, kuriose galės tobulinti savo įgūdžius ir pasisemti patirties, labiau patyrę slidininkai galės išmėginti 31 km ilgio sudėtingas trasas, o tikrų ekstremalų laukia 5 km juodosios trasas, kurioms įveikti nepakaks tik sėkmės.Tiems, kurie nori pasimėgauti vakarėjančiais kalnų vaizdais, kurortas siūlo 2 naktines trasas, skirtas pažengusiems slidininkams. Naktinės trasos veikia nuo 17:00 iki 20:00 val. Kurorte taip pat veikia suaugusiųjų ir vaikų slidinėjimo mokyklos bei trasos skirtos rogutėms.

Bukovelio slidinėjimo trasos

Bukovelio kurorto žemėlapį rasite čia.

Bukovelio slidinėjimo trasas aptarnauja 14 įvairaus tipo keltuvų, tačiau išmaniai suplanuota kurorto infrastruktūra padeda išvengti eilių prie keltuvų, kurie darbą pradeda 8:30 val. ir baigia 16:30 val. Diena slidinėjimo linksmybių Bukovelyje suaugusiam kainuoja apie 23 eurus, o vaikui – apie 16 eurų.  Tiesa, slidinėjimo sezono įkarščio metu ir per didžiąsias žiemos šventes kainos gali būti šiek tiek aukštesnės.

Kada geriausia slidinėti Bukovelyje?

Slidinėjimo sezonas puikiame Ukrainos kurorte prasideda gruodžio pradžioje ir trunka iki pat balandžio. Visos slidinėjimo trasos yra aptarnaujamos moderniomis sniego patrankomis, todėl čia puraus sniego niekada netrūksta.  Bukovelis populiarus slidinėjimo kurortas, todėl, nenorintiems patekti į patį slidininkų ir kitų  žiemos sporto entuziastų piką, vertėtų kelionę planuoti vasario – kovo mėnesiais.

TOP 5 lankytini objektai

  1. Voda Club. Sušalusiems ar norintiems atsipalaiduoti po įspūdžių ir nuotykių kupinos dienos šiame vandens pramogų ir SPA parke būtina apsilankyti. Čia galima pasimėgauti pirtimis, baseinais, sūkurinėmis voniomis, vandens čiuožyklomis ir daugeliu kitų pramogų.
  2. Khomyak kalnas. Per miškus ir parkus vingiuojantys takeliai, vedantys į Khomyak kalno viršūnę, kur stovi šventosios Mergelės skulptūra, yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori pasigrožėti apylinkių kraštovaizdžiu ir atsipalaiduoti gryname ore.
  3. Kelionė džipais. Jei norisi po snieguotus miškus pasivažinėti galingais džipais, pasimėgauti laukine gamta ar net susipažinti su jos gyventojais, ši pramoga kaip tik jums.
  4. Roller Coaster Zipline parkas. 500 m ilgio linksmieji kalneliai, vingiuojantys 15 m aukštyje tarp medžių viršūnių, suteiks nepamirštamą adrenalino dozę ir leis pasigrožėti apylinkių vaizdais. Pramoga tinka ir dideliems, ir mažiems nuotykių ieškotojams.
  5. Ledo viešbutis. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori netradiciškai praleisti naktį. Ledo viešbutyje viskas – lovos, kėdės, stalai ir kitos interjero detalės pagamintos iš ledo. Nepatirti pojūčiai garantuoti!

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Bukovel.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.