(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Montgenevre kurortas

Montgenevre slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Montgenevre, Prancūzijoje

Montgenevre kurortas Prancūzijos rytuose skaičiuoja jau daugiau nei 100 veiklos metų. Čia slidinėti buvo pradėta dar XIX amžiaus pabaigoje, kuomet keletas Norvegijos pareigūnų pirmą kartą pademonstravo kaip tai reikia daryti. 1903 m.kurorte buvo įkurta pirmoji slidinėjimo mokykla, kurioje iki 1914 m. slidinėjimo meno buvo mokomi daugiau nei 5000 kareivių. Montgenevre nuo seno tapo kone slidininkų Meka, kasmet sulaukiančia didžiulio keliautojų susidomėjimo.

Apgyvendinimas

Montgenevre kurorte jaukią nakvynės vietą sau atras kiekvienas – čia gausu ir autentiškų nakvynės namų, ir komfortą užtikrinančių viešbučių. Nakvynės kaina 3–4 žvaigždučių viešbutyje prasideda maždaug nuo 60 eurų ir kyla iki triženklės sumos, pigesnis variantas – svečių namai, kuriuose nakčiai galima apsistoti už 20–40 eurų.Tiesa, čia nakvynės vietos dažnai išperkamos dar gerokai prieš sezono pradžią, todėl pavėlavus gali tekti rinktis vos iš keleto variantų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Montgenevre kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Montgenevre kurorte yra įrengtos 9 žalios trasos, 13 mėlynų, 16 raudonų bei 10 juodųjų trasų. Visos jos sudaro net 400 kilometrų. Ilgiausia įrengta trasa yra net 7 kilometrų ilgio. Montgenevre žinomas ne tik slidinėjimo mėgėjų, bet ir profesionalų tarpe. Kurorte rengiami įvairūs slalomo, lygumų bei kiti įvairūs renginiai. Įdomu tai, kad pats Montgenevre kurortas yra nuo Italijos sienos nutolęs vos per du kilometrus, o jo trasos patenka į vadinamąjį „Paukščių tako“ trasų tinklą, jungiantį Prancūzijos ir Italijos trasas. Taigi, norint galima be vargo paslidinėti abiejose šalyse.

Montgenevre slidinėjimo trasos

Montgenevre kurorto žemėlapį rasite čia.

Kurorte yra taikomos puikios sąlygoms šeimoms. Vykstant su 2 ir daugiau vaikų, pilną kainą reikės sumokėti tik pirmajam vaikui. Antrasis ir kiti slidinėjimo pasą galės įsigyti 50 procentų pigiau. Viena diena slidinėjimo linksmybių suaugusiajam žmogui kainuos apie 35 eurus, vaikui – apie 28 eurus.

Kada geriausia slidinėti Montgenevre?

Geriausia ir pigiausia lankytis Montgenevre kurorte yra gruodžio mėnesį. Pačioje sezono pradžioje trasos tikrai bus tuštutėlės. Daugiausiai slidininkų susirenka vasario – kovo mėnesiais, todėl tuo metu gali būti sunku rasti ir nakvynės vietą. Kadangi ideali trasų kokybė užtikrinama nuo pat sezono pradžios iki pabaigos, tikrai nereikia jaudintis, jog sniego bus per mažai atvykus gruodį.

TOP 5 lankytini objektai

  • Objectif Raft yra specialiai raftingui pritaikyta upė – čia vandens srovė išties srauni, taip pat gausu įvairių kaskadų, suteikiančių kur kas daugiau adrenalino. Tai puikus būdas praleisti laisvalaikį, lankantis Montgenevre vasaros metu.
  • Durancia & SPA NUXE komplekse pasimėgauti šiluma bei vandens pramogomis galima ištisus metus. Po ilgų dienų slidinėjimo atpalaiduoti sustingusius raumenis šiltame baseine – būtent tai, ko ir reikia.
  • Fort du Mont Chaberton yra istorinė vietovė, kurioje būtina apsilankyti, norint susipažinti su regiono istorija. Čia galima rasti įvairių artefaktų, menančių išties gilią senovę. Negana to, atsiveriantys vaizdai yra išties įspūdingi.
  • Planete Blanche būtina apsilankyti tiems, kurie ieško įdomių suvenyrų ar dovanėlių namiškiams.
  • Col de Montgenevre kelias, vedantis į Italijos pusę, yra puikus būdas ne tik pasiekti svečioje šalyje esančias trasas, bet ir tiesiog pasivaikščioti. Jo ilgis yra vos 2 kilometrai, todėl pasivaikščiojimas kalnų viršūnėmis tikrai nenuvargins.

 

Straipsnis parengtas pagal Montgenevre.com ir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.