(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Livinjo kurortas

Livinjo slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Livinjo, Italijoje

Livinjo kurortas yra įsikūręs Lombardijos regione, visai šalia Italijos ir Šveicarijos pasienio. Iki pat 1970 m. Livinjo buvo ūkininkų miestelis, tačiau vėliau jis tapo svarbiu turistų traukos centru. Pats miestelis yra įsikūręs 1816 metrų virš jūros lygio aukštyje, todėl yra itin patogus ir mėgiamas slidinėjimo entuziastų. Livinjo miestelį taip pat garsina ir profesionalūs Italijos slidininkai, kurie, dėka puikiai įrengto slidinėjimo kurorto, nuolat čia treniruodavosi.

Apgyvendinimas

Žiemos atostogoms pasirinkus Livinjo kurortą, tikrai neteks skųstis dėl apgyvendinimo paslaugas teikiančių vietų trūkumo. Čia gausu įvairių nakvynės namų, apartamentų kompleksų bei 3 ar 4 žvaigždučių viešbučių. Nakvynė vienam asmeniui nakvynės namuose gali kainuoti apie 40 eurų, o norint didesnio komforto ir renkantis nakvynę viešbutyje, ji gali kainuoti nuo 50 eurų. Mėgstantieji prabangą gali apsistoti ir 5 žvaigždučių viešbutyje, tačiau čia nakvynė bus gerokai brangesnė nei bet kur kitur. Bet kuriuo atveju, nakvyne pasirūpinti derėtų iš anksto, mat pigiausi variantai išgraibstomi gana greitai. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Livinjo kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasi čia. 

­Slidinėjimo trasos

Livinjo iš viso yra įrengta 115 kilometrų slidinėjimo trasų – 12 juodų, 37 raudonosios ir 29 mėlynos trasos. Trasos čia yra ilgos ir plačios, taigi, suteikia maksimalų komfortą slidininkams. Lygumų slidinėjimo mėgėjams yra įrengta 30 kilometrų ilgio trasų. Negana to, Livinjo su džiaugsmu priima ir snieglenčių sporto entuziastus. Čia jų laukia daugiau nei 100 kvadratinių kilometrų ploto sniego pramogų parkas, kuriame gausu įvairių pakylų ir turėklų. Tai puiki vieta ir norintiems išmokti čiuožti snieglente, ir tiems, kurie nori pagerinti savo įgūdžius ar išmokti naujų triukų.

Livinjo kurorte viena trasa yra pritaikyta naktiniam slidinėjimui.

Livinjo slidinėjimo trasos

Livinjo kurorto žemėlapį rasite čia.

Piko metu diena slidinėjimo pramogų gali kainuoti iki 47 eurų suaugusiam žmogui, iki 34 eurų jaunuoliui ar iki 43 eurų senjorui. Taip pat galima įsigyti ir pusdienio bilietą, kuris kainuos mažiau. Perkant slidinėjimo pasą ilgesniam laikotarpiui, galima nemažai sutaupyti.

Kada geriausia slidinėti Livinjo?

Piko laikotarpis Livinjo kurorte būna tris kartus per sezoną – gruodžio pradžioje, tarpšventiniu laikotarpiu bei vasario ir kovo mėnesiais. Tada slidininkų trasose būna kur kas daugiau nei kitu metu. Kurortas mažiausiai užimtas būna sausio mėnesį bei balandį – tuo metu ne tik mažesnės slidinėjimo pasų kainos, bet ir mažesnis trasų užimtumas.

TOP 5 lankytini objektai

  • Via Crucis pėsčiųjų takas turi religinę svarbą – 2009 m. jis buvo pašventintas vieno iš Italijos šventikų. Čia taip pat stūkso ir įvairios Italijos menininkų skulptūros.
  • San Rocco bažnyčia yra itin populiari tarp vietinių gyventojų, tačiau ją noriai aplanko ir tylos minutės ištroškę keliautojai.
  • Livinjo MUS muziejuje eksponuojami įvairūs artefaktai, susiję su Livinjo regiono gyventojų buitimi pastaruosius keletą šimtmečių. Tai puikus būdas susipažinti su krašto istorija.
  • Val Nera krioklys – natūralus gamtos perlas Livinjo apylinkėse. Vanduo, apsuptas didingų kalnų, tikrai nepaliks abejingų.
  • Livinjo pieninė suteikia galimybę pažinti regiono pienininkystės istoriją, o joje esančiame valgomajame galima paragauti daugybę įvairiausių čia pat pagamintų pieno produktų – sūrio, ledų ir kitų.

 

Straipsnis parengtas pagalLivigno.eu ir Tripadvisor.com informaciją.

 

 

 

 

 

 

         

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.