(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Ukraina

Slidinėjimas Ukrainoje

Jau esate išbandęs visus žymiausius Europos slidinėjimo kurortus Alpėse ir ieškote kaip paįvairinti savo slidinėjimo patirtį? O galbūt kaip tik esate pasiruošęs atrasti savyje slidininką, tačiau savo startui ieškote alternatyvos išgirtoms vakarų Europos kurortų slidinėjimo trasoms? Tada ruoškitės aplankyti ir atrasti save Ukrainoje! Nors Ukraina dar nėra pasaulyje išgarsėjęs slidinėjimo kurortų kraštas, šiandien puikių vietų praleisti savo žiemos atostogas būtent čia jau yra nemažai. O pridėtinė vertė pasirinkus slidinėti Ukrainoje – tiek keltuvų, tiek ir įrangos nuomos kainos yra daug žemesnės negu Austrijos ar Italijos Alpėse įsikūrusiuose kurortuose.

Ukrainos slidinėjimo trasos

Jeigu norisi išbandyti geriausia, ką turi pasiūlyti Ukraina, tada jūsų pasirinkimas – Bukovelis. Tai pats žinomiausias žiemos sportų kurortas šalyje, aprūpintas trasomis, kurios patenkins kiekvieno slidinėtojo poreikius. Šalia viso to – puikus apgyvendinimo ir pramogų pasirinkimas pačiame kurorte. Viskas Jūsų patogumui!

O jeigu jau žinote, ką reiškia slidinėti Bukovelyje, tada metas į savo žiemos atostogų planą įtraukti ir Karpatų kalnų miestukų autentiką. Kai kurie kaimukai atodo taip, tarsi dar nebūtų paliesti civilizacijos, tačiau bet kokius infrastruktūros trūkumus Jums kompensuos ukrainietiška patirtis, bei dar žemesnės kainos negu siūlo Bukovelio kurortas.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Ukrainos slidinėjimo kurortai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.