(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Monte Rosa kurortas

Slidinėjimas Monte Rosa kurorte

Slidinėjimas Monte Rosa, Italijoje

Monte Rosa yra antrasis pagal dydį kalnas Italijoje, nutolęs nuo Materhorno maždaug per 10 kilometrų. Nors pati 4634 metrų aukščio kalno viršūnė yra Šveicarijos teritorijoje, tačiau didžioji kalno dalis yra dar Italijos teritorijoje. Monte Rosa apylinkėse gausu pramogų ne tik žiemos metu, bet ir vasarą. Čia organizuojamos net specialios 10 dienų trukmės kopimo į kalną ekskursijos.

Apgyvendinimas

Kurorte galima rasti ir 4 žvaigždučių viešbučių, ir nakvynės namų, kuriuose nakvynė žmogui kainuoja apie 25–30 eurų. Žinoma, vasario mėnesį čia susirenka daugiausiai slidinėjimo entuziastų, tuo metu gali būti kiek sunkiau rasti pigesnę nakvynės vietą, taigi, geriausia nakvynės vieta pasirūpinti iš anksto. Geriausius viešbučių pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Monte Rosa kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Slidininkai mėgsta lankytis Monte Rosa regione ne tik dėl įspūdingo kraštovaizdžio – čia įdomias trasas atras ir mėgėjai, ir profesionalai. Kurorte yra keletas skirtingų slidinėjimo zonų, kurios visos yra sujungtos į bendrą tinklą.

  • Champoluc kurorte galima paslidinėti nedidelio nuolydžio trasomis. Norintiems didesnių iššūkių galima rinktis Sarezza trasą, kuri yra pati stačiausia. Tai yra vienintelė kurorte esanti juodoji trasa.
  • Gressoney kurortas yra įsikūręs tarp dviejų slėnių, todėl tikrai pradžiugins puikiais vaizdais ir geromis sąlygomis slidinėjimui. Čia galima nusileisti nuo Passo Salati, esančio 2791 metrų aukštyje.
  • Alagna yra nedidelė slidinėjimo zona, tačiau ji puikiai sujungta su Gressoney. Čia trasos yra pakankamai stačios, tačiau greičiausiai nesukels norimo adrenalino lygio profesionalams. Tačiau ir slidinėjimo naujokams jos nėra geriausias pasirinkimas, ypač jei savo jėgomis ant slidžių nėra pasitikima.
  • Antagnod kurortą sudaro dvi slidinėjimo zonos. Viena jų yra netoliese Champoluc, o ją su daro viena juoda, dvi raudonos, dvi mėlynosios trasos, o kita, arti Brussonat Estoul. Pastarojoje yra įrengtos šešios raudonos trasos bei viena mėlyna.

 

Monte Rosa slidinėjimo trasos

Monte Rosa kurorto žemėlapį rasite čia.

Viso šiame regione yra apie 180 kilometrų trasų. Diena slidinėjimo čia gali kainuoti iki 40 eurų suaugusiam žmogui, o vaikams bei jaunuoliams taikomos nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Monte Rosa?

Didžioji dauguma žmonių į Monte Rosa atvyksta savaitgaliais ir per šventes. Taigi, atvykus čia darbo dienomis, pavyks pasimėgauti išties ramiu slidinėjimu kone pustuštėmis trasomis. Pats užimčiausias laikas Monte Rosa trasose yra vasario mėnesį – tada ir slidinėjimo pasų kainos yra aukštesnės. Taigi, nenorint pernelyg paploninti piniginę ar grūstis eilėse prie keltuvų, derėtų čia slidinėti sausio mėnesį.

TOP 5 lankytini objektai

  • Ristoro Sitten užeigoje būtina apsilankyti ne tik išalkus po visos dienos stovėjimo ant slidžių. Čia gardus itališkas maistas ir nuostabūs panoraminiai vaizdai, kasdien laukiantys turistų.
  • Forte di Bard tvirtovė –forto ir Bardo miestelio kompleksas yra vienas prestižiškiausių kultūrinių centrų Vakarinėse Alpėse.
  • Walser muziejus suteikia unikalią galimybę susipažinti su tuo, kaip atrodo regiono senovėje statyti pastatai. Pats muziejaus pastatas pastatytas dar 1628 m. ir yra puikus tuometės architektūros pavyzdys.
  • Barmasc šventovė žymi ne tik dėl savo religinės svarbos. Čia 1990 metais lankėsi popiežius Jonas Paulius II, po kurio apsilankymo iškilo didžiulis medinis kryžius.
  • Pier Giorgio Frassati kelias yra skirtas pagerbti itin svarbų Italijai ir krikščionybei žmogų. Pats kelias jungia tris nuostabaus grožio slėnius, todėl apsilankyti tiesiog būtina.

 

Straipsnis parengtas pagal Visitmonterosa.com ir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.