(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Olympia SkiWorld Innsbruck kurortas

Olympia SkiWorld Innsbruck slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Olympia SkiWorld Innsbruck, Austrijoje

Insbrukas jau nuo seno visiems žinomas kaip žiemos sporto sostinė, kurioje nuolat vyksta įvairūs slidžių sporto renginiai, o taip pat ne vieną kartą vyko ir žiemos olimpinės žaidynės. Čia sudarytos puikios sąlygos ne tik aktyviai praleisti laisvalaikį, bet ir susipažinti su Austrijos kultūra ir istorija bei pačiu Insbruko miestu.

Apgyvendinimas

Dėka puikiai išvystytos infrastruktūros, slidinėjimo trasas išties lengva pasiekti iš miesto centro. Dažnai kursuojantys nemokami autobusiukai perveš į reikiamą slidinėjimo kurortą. Priklausomai nuo atstumo iki centro, kainos varijuoja, tačiau yra nemažai nakvynės namų, kuriuose vienos nakvynės kaina žmogui prasideda nuo 40 eurų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Olympia SkiWorld Innsbruck kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Olympia SkiWorld Innsbruck slidinėjimo regioną sudaro iš viso net 9 kurortai. Nordkette galima pasimėgauti nuostabiais Insbruko vaizdais. Šio kurorto trasas iš paties Insbruko miesto centro pasiekti itin paprasta – keltuvu tai trunka vos 20 minučių. Patscherkofel kurortas yra įsikūręs vos keli kilometrai į pietus nuo miesto, o jame yra įrengtos trasos, kuriose 1964 m. ir 1976 m. vyko žiemos olimpinės žaidynės. Axamer Lizum  kurorte taip pat yra vykusios olimpinės žaidynės. Muttereralm kurortas yra puiki vieta šeimoms, kadangi vaizdai čia išties neeiliniai, o taip pat visas kurortas yra puikiai pritaikytas mažiesiems. Ieškantiems kurorto, kuriame būtų  sunkesnių trasų tėveliams ir lengvesnių vaikams, galima rinktis Rangger Kopfl kurortą. Glungezer  kurortas labiau žinomas dėl savo nuostabių panoraminių vaizdų į Insbruko slėnį. Schlick 2000 kurorte sudarytos puikios sąlygos slidininkams ir snieglentininkams. Stubai Glacier yra didžiausias ledkalnio slidinėjimo kurortas. Čia trasos yra įrengtos net iki 3200 m aukštyje ir pritaikytos įvairaus amžiaus bei patirties slidininkams. Kuhtai kurortas yra įkurtas 2020 m virš jūros lygio ir pasitinka žiemos sporto entuziastus nuostabiu kraštovaizdžiu bei garantuotai puriu sniegu.

Olympia SkiWorld Innsbruck slidinėjimo trasos

Olympia SkiWorld Innsbruck kurorto žemėlapį rasite čia.

Olympia SkiWorld Innsbruck yra iš viso apie 300 kilometrų ilgio slidinėjimo trasų ir 90 keltuvų. Iš Insbruko miesto centro į šiuos 9 slidinėjimo kurortus kasdien veža nemokami autobusiukai.  Viena diena slidinėjimo linksmybių suaugusiam žmogui čia kainuos apie 40  eurų, o vaikui – apie 28 eurus. Jaunuoliams bei senjorams taip pat taikomos nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Olympia SkiWorld Innsbruck?

Žiemos sezonas Olympia SkiWorld Innsbruck prasideda gruodžio viduryje ir tęsiasi iki balandžio vidurio. Mažiausiai žmonių šio regiono slidinėjimo kurortus aplanko sezono pradžioje bei pabaigoje. Insbrukas yra puiki kryptis ir Kalėdų bei Naujųjų metų atostogoms, todėl šiuo metu lankytojų tikrai netrūksta. Sausio mėnesį slidinėtojų taip pat mažiau, todėl būtent žiemos antroji pusė yra garantuotai geriausias laikas apsilankyti Insbruke.

TOP 5 lankytini objektai

  • Hungerburg funikulierius pakels jus į kalno viršūnę, iš kurios atsiskleis ne tik paties Insbruko miesto, bet ir jo apylinkių grožis.
  • Insbruko senamiestį aplankyti tiesiog būtina – čia gausu architektūrinių ir istorinių paminklų.
  • Hofkirche bažnyčia lankytojus traukia išskirtiniais vitražais bei statulomis. Bažnyčioje apsilankyti rekomenduojama ne tik religingiems turistams, bet ir visiems, kuriems smalsu susipažinti su senąja Austrijos kultūra.
  • Ambras pilis – puiki vieta pasivaikščiojimui ne tik vasarą, bet ir žiemą.
  • Miesto bokštas suteikia galimybę pasigrožėti Insbruko senamiesčiu iš kiek aukščiau. Pakilus į bokšto viršų atsiveria nuostabus vaizdas į senuosius miesto stogus.

 

Straipsnis parengtas pagal Innsbruck.info ir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.