(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

St. Moritz kurortas

St. Moritz slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas St. Moritz, Šveicarijoje

St. Moritz slidinėjimo kurortas Šveicarijoje yra idealus pasirinkimas išskirtinių sąlygų ir aptarnavimo mėgėjams. Neveltui būtent čia du kartus buvo organizuojamos žiemos olimpinės žaidynės, o taip pat ir filmuojamos Džeimso Bondo filmo slidinėjimo scenos. Pats kurortas pasižymi sofistikuota elegancija bei savitu stiliumi, todėl patiks net ir išrankiausiems keliautojams. St. Moritz ir jo apylinkės patenka į UNESCO saugomų objektų sąrašą, todėl apsilankyti ten verta ne tik šaltuoju metų laiku, bet ir vasarą.

Apgyvendinimas

St. Moritz mieste yra kelios dešimtys 3–4 žvaigždučių viešbučių, tačiau ieškantiems itin pigios nakvynės gali tekti pasukti galvą. Nakvynė vienam žmogui gali kainuoti nuo 50 eurų už naktį, tačiau nakvyne pasirūpinti rekomenduojama gerokai iš anksto. Artėjant slidinėjimo sezonui, dauguma patraukliausių nakvynės vietų jau būna užsakytos. Nepaisant to, visos kurorte siūlomos nakvynės vietos turi patogią infrastruktūrą, todėl bus lengva pasiekti trasų keltuvus. O geriausius viešbučių pasiūlymus St. Moritz kurorte galite rasti čia.

Viešbučiai St. Moritz kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

St. Moritz kurorte yra iš viso 4 slidinėjimo zonos, kartu sudarančios net 350 kilometrų ilgio slidinėjimo trasas:

  • Corviglia, kuri yra žymiausia iš visų – būtent jose varžosi pasaulinių čempionatų ir žaidynių dalyviai. Ši slidinėjimo zona yra prie pat garsiojo St. Moritz miesto, todėl trasas galima nesunkiai pasiekti pasirinkus bet kurį iš mieste esančių viešbučių.
  • Corvatsch, įsikūręs šalia St. Moritz miesto esančiame Silvaplana miestelyje, traukia labiausiai patyrusius slidinėjimo mėgėjus. Šios trasos yra išsidėsčiusios per aukščiausiąjį rytinių Alpių kalną, siekiantį net 3303 metrų virš jūros lygio aukštį. Negana to, slidininkus šis kurortas lepina iki pat balandžio išliekančiu itin puriu sniegu.
  • Diavolezza trasos, įsikūrusios šalia Pontresina gyvenvietės, yra tiesiog sutvertos ekstremalaus sporto mėgėjams. Net ir vietiniai teigia, kad nuolatos kintantis kraštovaizdis ir sudėtingos trasos šią slidinėjimo zoną paverčia tikru rojumi slidininkams.
  • Zuoz slidinėjimo zona yra labiau pritaikyta šeimoms su mažais vaikais bei nepatyrusiems mėgėjams. Zuoz trasos yra plačios bei gulsčios, todėl jose slidinėti renkasi pradedantieji.

 

St. Moritz slidinėjimo trasos

Slidinėjimo trasas rasite čia.

Visose keturiose slidinėjimo zonose yra gausybė įvairiausio sunkumo trasų – mėlynų, geltonų, žalių, raudonų bei juodų.

Vienos dienos slidinėjimo pasas St. Moritz kurorto slidinėjimo trasoms kainuoja apie 33 eurus.

Kada geriausia slidinėti St. Moritz?

Žiemos sezonas šiame Šveicarijos kalnų perle trunka nuo spalio 21 iki gegužės 6 dienos, todėl suplanuoti slidinėjimo kelionę galima ir pavasariui. Šiuo metu veikia visos slidinėjimo trasos ir keltuvai. Planuojant kelionę į St. Moritz kitu metų laiku. galima pasinaudoti galimybe ir išbandyti kalnų dviračių trasas bei tiesiog pasimėgauti kraštovaizdžiu.

TOP 5 lankytini objektai

  • Moritz ežerai nepalieka abejingų, mat kalnų apsuptyje atrodo išties įspūdingai. Krištolo skaidrumo vanduo užburia ir padeda atsipalaiduoti, o atvykstant į St. Moritz, jų nepamatyti tiesiog neįmanoma.
  • Engadine slėnis, stūksantis Silvaplana gyvenvietėje, be amo paliks kiekvieną, stabtelėjusį pasigrožėti gamtovaizdžiu.
  • Segantini muziejus yra bene pats žymiausias meno muziejus, kuriame eksponuojami XIX a. Pabaigos Šveicarijos dailininko GiovanniSegantini nutapyti Alpių peizažai. Lankytojų teigimu, šiame muziejuje apsilankyti būtina bent kartą
  • Olimpinė bobslėjaus trasa nuolat sulaukia net ir bobslėjumi nesidominčių lankytojų, kadangi nusileidimas šia trasa originaliomis ledrogėmis yra puiki pramoga.
  • San Karlo bažnyčia yra vienas iš nedaugelio St. Moritz apylinkėse esančių religinių objektų. Ši senovinė bažnyčia gali būti puikus kelionės nuotraukų paįvairinimas.

 

Straipsnis parengtas pagal Stmoritz.ch, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.