(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Val di Sole kurortas

      Val di Sole nuotraukos

Slidinėjimas Val di Sole, Italijoje

Val di Sole ne veltui yra vadinamas „Saulės slėniu“. Šis slidinėjimo kurortų regionas išsiskiria puikiu oru, keliautojus lepinančiu visus metus. Sniego pramogos saulėtuose kalnuose yra kiekvieno slidininko svajonė. 3 slidinėjimo kurortai, kurie ir sudaro šį Val di Sole regioną, stūksantį tarp centrinių ir rytinių Alpių, suteikia viską, ko reikia tobuloms atostogoms. Be įprastų slidinėjimo paslaugų šiame regione galima sudalyvauti įvairiuose poilsiautojams skirtuose renginiuose bei kitose pramogose – sudarytos puikios sąlygos pajodinėti arkliais, kopti į kalnus, čiuožinėti pačiūžomis ar net pasivėžinti rogėmis, įkinkytomis į šunų kinkinį.

Apgyvendinimas

Slidinėjimo kurortų regioną sudaro net 17 gyvenviečių, todėl regione galima rasti ir nakvynės vietų, kainuosiančių vos 20 eurų žmogui už vieną nakvynę. Iš viso Val di Sole apylinkėse yra daugiau nei 500 įvairių nakvynės namų ir viešbučių, tad rinktis tikrai yra iš ko. Taip pat derėtų atminti, kad kuo ilgesnė viešnagė, tuo mažesnė vienos nakvynės kaina, todėl, renkantis apgyvendinimo vietą ilgesnėms, pavyzdžiui, 7 dienų trukmės kelionėms, derėtų paieškoti ir specialių pasiūlymų – jais naudojantis galima nemažai sutaupyti. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Val di Sole viešbučiai

Geriausius skrydžius į kurortą rasi čia.

Slidinėjimo trasos

Val di Sole slidinėjimo kurortų regioną sudaro iš viso 3 slidinėjimo kurortai, sumoje turintys daugiau nei 270 kilometrų ilgio trasas, aptarnaujamas net 97 keltuvų.

  • Pontedilegno – Tonale kurortas yra vadinamas slidininkų rojumi. Jame įrengta apie 100 kilometrų slidinėjimo trasų ir 30 modernių keltuvų. Šioje zonoje galima pradėti slidinėti vėlyvą rudenį, o baigti pavasariui įpusėjus, kadangi kurortas yra itin aukštai – net 3000 metrų aukštyje.
  • Campiglio Dolomiti di Brenta Val di Sole Val Rendena kurorte galima rasti net 150 kilometrų ilgio įvairiausio sudėtingumo trasų. Keltuvai tarp Folgarida Marilleva, Madonna di Campiglio ir Pinzolo leidžia mėgautis didžiule snieguota teritorija, nenulipant nuo slidžių.
  • Pejo 3000 kurortas yra įsikūręs Stelvio nacionalinio parko širdyje ir yra puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Pejo 3000 kurorte taip pat įrengtas gondolos tipo keltuvas bei Pista dei Monti trasos, kuriomis galės mėgautis ir patyrę slidinėjimo entuziastai.

 

Val di Sole slidinėjimo trasos

Val di Sole kurorto žemėlapį rasite čia.

Piko metu viena diena slidinėjimo suaugusiam žmogui gali kainuoti iki 51 euro, o vaikui – iki 26 eurų. Tap pat taikomos nuolaidos ir jaunuoliams bei senjorams. Perkant slidinėjimo pasą, svarbu žinoti, kuriam laikui planuojama atvykti – kuo ilgesnis planuojamas slidinėjimo laikotarpis, tuo dienos kaina bus mažesnė. Jei slidinėti planuoja šeima su vaiku iki 8 metų, tokiu atveju perkant 14 dienų trukmės pasą vaikas galės slidinėti nemokamai.

Kada geriausia slidinėti Val di Sole?

Val di Sole regione piko laikotarpis yra nuo sausio pabaigos iki kovo mėnesio pradžios. Būtent tada slidinėjimo kurortai aptarnauja daugiausiai lankytojų. Dėl šios priežasties Val di Sole geriausia apsilankyti sausio arba kovo mėnesiais, kai trasų užimtumas bus kur kas mažesnis, o taip pat mažesnės ir slidinėjimo pasų kainos.

TOP 5 lankytini objektai

  • Snow Beat muzikos festivalis – puikus metas apsilankyti Val di Sole. Kasmet vykstantis muzikos festivalis yra skirtas specialiai atvykusiems slidinėjimo entuziastams – tai puiki proga apsilankyti kalnuose ir puikiai praleisti laiką.
  • La Bruscadela trasa yra skirta rogėms ir bobslėjui. Į viršų pakilti galima specialiu keltuvu, o žemyn nusileisti viena iš siūlomų priemonių. Adrenalinas garantuotas! Negana to, yra ir specialios pramogos mažiesiems.
  • Stelvio nacionalinis parkas lankytojus traukia ne tik žiemą, bet ir vasarą. Nuostabaus grožio kalnai ir ilgi pasivaikščiojimai gali būti puikus būdas praleisti laisvalaikį kiek ramiau.
  • Pejo terminis SPA centras kviečia atsipalaiduoti ir tuos, kurie didžiąją dalį laiko praleidžia ant slidžių bei tuos, kurie vis tik mieliau renkasi vandens, o ne sniego pramogas.
  • Ūkininkų turgelyje galima ne tik susipažinti su vietine virtuve, bet ir įsigyti lauktuvių. Juk tam neretai pritrūksta laiko!

 

Straipsnis parengtas pagal Valdisole.net, Tripadvisor.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.