(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Arlbergo kurortas

Arlbergo slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Arlberge, Austrijoje

Slidinėjimo lopšiu ar slidininkų Meka vadinamas Arlbergas gali pasigirti ne tik giliomis šio žiemos sporto tradicijomis, bet ir nuostabiomis trasomis, kurios maloniai nustebins net ir didžiausią slidinėjimo gurmaną. Puikiai išvystyta infrastruktūra, nuostabus kraštovaizdis, begalinės trasos ir gausybė kitų pramogų šį kurortą daro išties ypatingu.

Apgyvendinimas

Arlbergas – prabangus slidinėjimo kurortas, kuriame nakvynės kaina 3 žvaigždučių viešbutyje perkopia 100 eurų, o dar aukštesnės klasės viešbučiuose už nakvynę gali tekti susimokėti ir 150–200 eurų. Kiek patrauklesnes kainas siūlo svečių namai, kuriuose nakvynės kainos svyruoja maždaug nuo 60 iki 80 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Arlbergo kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Arlbergas svetingas įvairaus pasirengimo ir patirties slidininkams. Pradžiamoksliai savo jėgas galės išmėginti 34 slidinėjimo trasose, pažengusiųjų laukia 70 vidutinio sudėtingumo trasų, o patyrę  žiemos sporto entuziastai, kurie ant slidžių stovi jau ne pirmus metus, nepakartojamų nuotykių patirs 30 sudėtingų trasų. Avantiūristai pasidžiaugti puriu sniegu gali ir laukinėse trasose, kurios driekiasi stačiais šlaitais. Tiesa, šios trasos reikalauja didžiulės patirties ir atsargumo. Arlbergas ne veltui taip liaupsinamas, iš viso trasos sudaro 260 km, o jas aptarnauja 86 keltuvai ir kalnų traukinukai, kurie veikia nuo 8:45 val. iki 16:15 val. Kurorte aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat gali išmėginti rogučių trasas, čiuožyklas, kėglines, miestelyje veikia naktiniai klubai, barai, daugybė kavinių ir kitų pasilinksminimo vietų, todėl veiklos tikrai netruks.

Arlbergo kurorto slidinėjimo trasos

Arlbergo kurorto žemėlapį rasite čia.

Viena diena slidinėjimo Arlberge suaugusiam žmogui kainuoja apie 51 eurą, o vaikui – apie 30 eurų. Studentams ir senjorams taikomos įvairios nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Arlberge?

Slidinėjimo sezonas prasideda gruodžio 4 dieną ir trunka iki pat balandžio 24 dienos. Kai pas mus pradeda sprogti pirmieji pavasariniai žiedai, čia galima mėgautis puraus sniego skraiste ir žiemos pramogomis. Arlbergas – vienas populiariausių slidinėjimo kurortų ne tik Austrijoje, bet ir visoje Europoje, todėl per gruodį ir sausį kurorte verda gyvenimas ir šurmuliuoja gausybė žiemos sporto gerbėjų. Jei norisi šiek tiek ramybės ir erdvės, šių mėnesių geriau venkite.

TOP 5 lankytini objektai

  • Anton muziejus. Norintiems išvysti, kaip atrodė pirmosios slidės, kokią įrangą naudojo ir kaip rengėsituometiniai slidininkai, būtinaapsilankyti šiame originaliame muziejuje, kuriame tikrai netrūksta įdomybių.
  • Jakob bažnyčia. Maždaug XI a. pastatyta bažnyčia ne kartą buvo užpulta, nugriauta ir atstatyta. Šiandien ši nedidelė bažnyčia keri nuostabiomis XIX a. freskomis ir puošniu barokinio stiliaus altoriumi.
  • Anthony of Padua bažnyčia. Dar vieni žavūs maldų namai alsuoja paprastumu ir ramybe. Ant lubų puikuojasi senovinių freskų fragmentai, o fasadas alsuoja klasikiniu stiliumi.
  • Kalnų jogos festivalis. Arlbergas vilioja ne tik puikiomis slidinėjimo trasomis, bet ir įdomiomis atrakcijomis šiltuoju metų laiku. Rugpjūčio 30 – rugsėjo 3 dieną vyksta kasmetinis jogos festivalis, kuriame užsiėmimus veda geriausi jogos specialistai iš Europos, o mankšta vyksta nuostabioje kalnų apsuptyje.
  • Schnann pasivaikščiojimo takas. Žygiuodami šiuo keliu galėsite grožėtis kraštovaizdžiu, o jus visada lydės originalios skulptūros, kurios padės susipažinti su apylinkių istorija.

 

Straipsnis parengtas pagal Stantonamarlberg.com, Tripadvisor.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.