(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Andora

Slidinėjimas Andoroje

Nors tik mažas taškelis Europos žemėlapyje, Andora gali didžiuotis būdama žiemos sportų mėgėjų epicentru Pirėnų pusiasalyje. Nemažai prie to prisidėjo dešimtys milijonų eurų, per pastaruosius metus investuotų į kalnuose įrengtas kavines, restoranus, keltuvus, gondolas, sniego patrankas, ir visa kita, kas užtikrins įsimintinas akimirkas šioje nykštukinėje valstybėje. Įsispraudusi tarp Prancūzijos ir Ispanijos, Andora slidininkų tarpe yra užsirekomendavusi savo aukščiausio lygio slidininėjimo kurortais, tokiais kaip Grandvalira. Šioje nykštukinėje valstybėje yra daugiau kilometrų slidinėjimo trasų negu transporto kelių, tad ištikimi slidinėjimo gerbėjai turėtų puikiai suprasti, kad Andora yra verta daug daugiau negu vienos dienos ekskursijos iš Barselonos. Bent kartą praleisti žiemos atostogas slidinėjant čia yra tiesiog privaloma!

Andoros slidinėjimo kurortai

Pasak tradicijos, Andoros kunigaikštystė buvo įkurta prieš daugiau nei tūkstantį metų, kad padėtų krikščioniškai Europai gintis nuo Pirėnų pusiasalį užėmusių musulmonų. Galbūt Andora šiandien ir negarsėja savo kultūriniu paveldu, tačiau pagrindinis pragyvenimo šaltinis vistiek yra užsienio svečiai, nors ir ieškantys ne istorinių žinių, o žiemos sportų teikiamų malonumų. Tad nieko keisto, kad daugiau nei 300 kilometrų slidinėjimo trasų siūlanti šalis yra pasiruošusi patenkinti kiekvieno individualius poreikius – ar tai būtų slidinėjimo kursai, ar nauji potyriai išmėginant sniegomobilius.

Slidinėjimas žiemos atostogų metu Andoroje tikrai neužsibaigs vien tik pramogomis nusileidimo trasose. Šios šalies žiemos kurortai taip pat garsėja audringais vakarėliais, o vietiniai barai užsipildo vos tik keltuvų darbas pasibaigia. Tad išvada viena – ši vos 467 kv. km. turinti valstybė yra tikras rojus dievinantiems žiemos pramogas!

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Andoros slidinėjimo trasos

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.