(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Val di Fassa kurortas

Val di Fassa slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Val di Fassa, Italijoje

Val di Fassa slidinėjimo kurortų regionas pritaikytas ne tik žiemos pramogoms. Įsikūręs nacionaliniame parke jis traukia keliautojus kvapą gniaužiančiais panoraminiais vaizdais. Dolomitinių Alpių apsuptyje stūksantys slidinėjimo kurortai siūlo pasinaudoti išskirtinėmis paslaugomis, skirtomis aktyviems žmonėms, vertinantiems aukštos kokybės paslaugas. Taigi, Val di Fassa yra puikus kelionės tikslas ieškantiems subalansuoto nuotykiams slidinėjimo kurorto.

Apgyvendinimas

Ieškant kur apsistoti Val di Fassa regione, variantų tikrai daug. Norintiems sutaupyti galima rinktis iš daugiau nei 150 regione esančių 2–3 žvaigždučių viešbučių, kuriuose nakvynė vienam asmeniui atsieis nuo 30 eurų už vieną naktį. Norintiems pailsėti kiek prabangiau, taip pat bus iš ko rinktis – regione yra apie 40 4 žvaigždučių viešbučių, o kai kuriuose iš jų nakvynė kainuoja ir apie 100 eurų. Žinoma, geriausia rinktis arčiau slidinėjimo trasų esančius viešbučius, o geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Val di Fassa kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Val di Fassa regione yra iš viso 7 slidinėjimo kurortai:

 • Alpe Lusia iš viso yra 22 skirtingo sunkumo trasos, kurios sudaro iš viso 27 kilometrus. Įprastai sezono metu šiame kurorte veikia 8 keltuvai, o kurortas slidininkus priima nuo lapkričio pabaigos iki balandžio pradžios.
 • Belvedere – Col Rodella trasas aptarnauja net 23 keltuvai. Iš viso šiame kurorte yra 30 trasų, sudarančių net 31 kilometrą. Šios trasos slidininkus priima nuo gruodžio iki balandžio mėnesio.
 • Buffaure – Ciampac esančios 20 trasų iš viso sudaro 24 kilometrus, jas aptarnauja 13 keltuvų. Sezonas šiame kurorte prasideda gruodžio pradžioje ir baigiasi balandžio pradžioje.
 • Carezza kurortą sudaro 40 kilometrų ilgio 19 trasų, o trasos slidininkus aptarnauja standartiniu gruodžio – balandžio laikotarpiu.
 • Catinaccio slidinėjimo kurortas taip pat veikia gruodžio – balandžio mėnesiais. Šis kurortas yra vienas mažesnių – trasų ilgis čia vos 14 kilometrų.
 • Fedaia – Pian Dei Fiacconi kurortas yra visai nedidukas – vos 6 kilometrų ilgio trasos slidininkus priima išskirtinai tik pavasarį – nuo kovo iki gegužės mėnesio.
 • San Pellegrino – Falcade kurorto trasos yra pačios ilgiausios. 47 trasos sudaro net 68 kilometrus, o trasas aptarnauja 16 keltuvų. Slidinėti šiame kurorte galima nuo lapkričio pabaigos iki balandžio pradžios.

 

Val di Fassa slidinėjimo trasos

Val di Fassa kurorto žemėlapį rasite čia.

Šis slidinėjimo kurortas išsiskiria ir tuo, jog galima įsigyti kelių skirtingų tipų slidinėjimo pasus, priklausomai nuo to, kurio kurorto trasomis planuojama slidinėti. Paso kainos kinta priklausomai nuo kurorto bei galiojimo laiko, suaugusiam žmogui gali tekti sumokėti iki 40 eurų už dieną žiemos pramogų. Jaunuoliams iki 16 metų taikomos nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Val di Fassa?

Nors visi 7 Val di Fassa slidinėjimo kurortai atsidaro skirtingais laikais, tačiau standartinis slidinėjimo sezonas šiame regione yra nuo gruodžio mėnesio pradžios iki balandžio mėnesio pradžios. Būtent vasario – kovo mėnesiais jis sutraukia daugiausiai slidininkų iš visos Europos. Tiesa, kai kurios trasos ima veikti ir lapkričio pabaigoje, taip sudarant galimybę pasimėgauti slidinėjimu dar neprasidėjus sezonui.

TOP 5 lankytini objektai

 • Sass Pordoi turistinis maršrutas užgniaužia kvapą kiekvienam apsilankiusiam. Per kalnų keliukus nusidriekęs apžvalginis takas leidžia pasimėgauti nuostabiais vaizdais ne tik žiemą, bet ir vasarą.
 • Funivia Pass Pordoi keltuvas leidžia pakilti tarp kalnų ir pasigrožėti panorama iš aukščiau. Tobulai tiks tiems, kurie nemėgsta slidinėti!
 • Terminės vonios Val di Fassa apylinkėse leis pasimėgauti vandens pramogomis net ir viduržiemį!
 • Grande Guerra muziejuje eksponuojami įvairūs eksponatai iš Pirmojo Pasaulinio Karo. Šis muziejus duris lankytojams atvėrė dar 2002 metais.
 • Sacro Cuore di Gesu bažnyčia yra laikomu vienu iš įdomiausių lankomų objektų Val di Fassa regione. Senovinės architektūros bažnyčią supa nuostabūs kraštovaizdžiai, todėl į kelionės maršrutą ją įtraukti tiesiog būtina.

 

Straipsnis parengtas pagal Fassa.com, Tripadvisor.com informaciją.

 

 

 

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.