(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Špindleruv Mlyn kurortas

Špindleruv Mlyn slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Špindleruv Mlyn, Čekijoje

Špindleruv Mlyn yra visus metus lankytojų mėgstamas kurortas, įsikūręs Krkonše nacionaliniame parke, šiaurinėje Čekijos dalyje. Vos 950 kilometrų nuo Lietuvos esantis kurortas keliautojus traukia ne tik nuostabiais, kvapą gniaužiančiais vaizdais, bet ir puikiomis slidinėjimo trasomis. Negana to, šiame miestelyje rengiami ir įvairūs renginiai, o sostinę Prahą pasiekti galima vos per dvi valandas. Taigi, apsilankymas šiame slidinėjimo kurorte tikrai neprailgs.

Apgyvendinimas

Špindleruv Mlyn kurorte yra keletas 3 žvaigždučių viešbučių, teikiančių apgyvendinimo paslaugas. Kaina juose yra apie 40 eurų už naktį vienam asmeniui, tačiau sutaupyti galima viešbutį rezervavus iš anksto, dar gerokai prieš slidinėjimo sezoną. Ieškantiems pigesnės nakvynės ir sutinkantiems nakvoti nakvynės namuose, galima rasti daugybę nakvynės vietų, kuriose kainos svyruoja nuo 15 iki 50 eurų vienam žmogui už naktį. Kaina dažniausiai priklauso ne tik nuo teikiamų paslaugų kokybės, bet ir nuo atstumų iki miestelio centro bei slidinėjimo trasų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Špindleruv Mlyn kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Špindleruv Mlyn miestelio apylinkėse yra iš viso trys slidinėjimo kurortai: St. Peter, Medvedin, Horni Misecky. Norint slidinėti juose pakanka įsigyti vieną pasą, kuris užtikrina galimybę neribotai naudotis 25 kilometrų ilgio kalnų trasomis, 5 keltuvais bei apie 100 kilometrų ilgio lygumų slidinėjimo trasomis, kurios yra kasdien prižiūrimos. Horni Misecky trasos labiausiai tinkamos nepatyrusiems slidininkams bei vaikams. Jos yra ganėtinai plokščios ir plačios, todėl puikiai tinka norint apsiprasti sniego apsuptyje. Medvedin kurorte galima slidinėti net 60 metrų pločio raudonąja trasa, o taip pat ir juodąja trasa, skirta patyrusiems slidinėjimo entuziastams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams. Svaty Peter kurortas yra bene populiariausias visoje Čekijoje. Jis tinkamas ir pradedantiesiems, ir profesionalams, kadangi jame galima rasti ir plačių mėlynųjų trasų, ir juodų trasų, atitinkančių FIS Pasaulio Taurės reikalavimus. Špindleruv Mlyn siūlo specialiai pritaikytas 4 kilometrų ilgio slidinėjimo trasas, skirtas rogutėms ir bobslėjui (ledrogėms).

Špindleruv Mlyn slidinėjimo trasos

Špindleruv Mlyn kurorto žemėlapį rasite čia.

Norint pasimėgauti slidinėjimo malonumais bet kurioje Špindleruv Mlyn trasoje diena linksmybių kainuos apie 32 eurus suaugusiam žmogui, o vaikui – apie 23 eurus. Taip pat taikomos nuolaidos ir vyresnio amžiaus slidininkams bei jaunimui. Kainos kinta, priklausomai nuo metų laiko.

Kada geriausia slidinėti Špindleruv Mlyn?

Čekijos kurortas Špindleruv Mlyn slidininkų mėgstamas todėl, kad net 5 mėnesius per metus čia užtikrinamos puikios sąlygos slidinėjimui. Nuo pat gruodžio iki balandžio mėnesio slidinėjimo trasos noriai priima lankytojus, tačiau pagrindinis slidinėjimo sezonas yra numatomas nuo Kalėdų iki balandžio pradžios. Nepriklausomai nuo to, slidinėti galima ir kitu metu, kai yra tam palankus oras.

TOP 5 lankytini objektai

  • Labskos užtvanka. Šis monumentas originaliai buvo skirtas apsaugoti miestą nuo potvynių, tačiau šiuo metu tapo populiariausia lankytina vieta visame kurorte. Nuostabios gamtos apsuptyje įkurta užtvanka neabejotinai paliks teigiamą įspūdį.
  • Bobova Draha pramogų parkas. Šis pramogų parkas itin pamėgtas lankytojų dėl jame įrengtų bobslėjaus trasų, leidžiančių ne tik pasilinksminti kelione per 1,4 kilometro ilgio trasą, bet ir pasigrožėti nepakartojamais vaizdais.
  • Šv. Francio koplyčia. Nedidukė koplytėlė, įsikūrusi ant kalno, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Šį objektą aplankyti tiesiog būtina!
  • Nova Dolska muzikos klubas. Po visos dienos slidinėjimo visuomet norisi atsipalaiduoti. Pasak vietinių gyventojų ir patyrusių keliautojų, ši vieta yra puiki ne tik norint pailsėti, bet ir susipažinti su įdomiais žmonėmis bei tiesiog gerai praleisti laiką.
  • Špindl dviračių parkas. Vykstant į Špindleruv Mlyn vasarą ar tiesiog norint slidinėjimą pakeisti kitu sportu, derėtų apsilankyti šiame dviračių parke. Jame įrengtos specialiai dviračiams pritaikytos kalnų bei lygumų trasos sporto entuziastų laukia visus metus.

 

Straipsnis parengtas pagal Skiareal.cz, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.