(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Flachau - Wagrain kurortas

Flachau Wagrain slidinėjimo kurortas

Flachau – Wagrain, Austrijoje

Flachau – Wagrain slidinėjimo kurortai – tikra Austrijos pažiba, kuri slidininkus ir keliautojus pakeri nuostabiais kraštovaizdžiais ir dar nuostabesnėmis bei kruopščiai prižiūrimomis slidinėjimo trasomis, kuriose jaukiai jausis ir pradedantis, ir patyręs slidininkas. Flachau – Wagrain – slidininkų rojus, kuriame netruks dar nepatirtų pojūčių ir nuotykių.

Apgyvendinimas

Nuostabusis Austrijos slidinėjimo kurortas vilioja gana draugiškomis piniginei kainomis.  Nakvynė jaukiame 2–3 žvaigždučių viešbutyje, pro kurio langus atsiveria pasakiški vaizdai,  kainuoja apie 70 eurų. Aukštesnės klasės viešbutyje už naktį gali tekti susimokėti nuo 100 iki kelių šimtų eurų, priklausomai nuo teikiamų paslaugų ir viešbučio vietos kurorte: kuo arčiau slidinėjimo trasų, tuo viešbučio kaina didesnė.  Ekonomiškesnis variantas – svečių namai, kuriuose naktis kainuoja apie 50 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Flachau - Wagrain kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Flachau kurortas, įsikūręs Pongau regione – puiki vieta pradedantiesiems slidininkams, kurie ant slidžių stovi dar netvirtai ir negali pasigirti didele patirtimi.  Trasos čia erdvios ir plačios, todėl įgūdžiams tobulinti tikrai pakaks ir vietos, ir puikių nusileidimų.  Nepatyrusiems slidininkams kurorte siūloma išmėginti 30 km nesudėtingų trasų, o slidininkų, turinčių daugiau patirties ir įgūdžių, laukia 85 km sudėtingų trasų. Tikri drąsuoliai galės nusileisti itin sudėtingomis trasomis, kurių ilgis – maždaug 5 km, o kurorto pasididžiavimas – 3 km ilgio FIS trasa, kurioje organizuojami slidinėjimo čempionatai. Visas trasas aptarnauja modernūs keltuvai, kurie darbą pradeda 8:30 val. ir baigia 16:00 val.  Tiesa, reiktų žinoti, kad šiame regione numeruojamos ne trasos, o keltuvai, todėl iš pradžių gali būti sudėtinga susigaudyti, tačiau sistema lengvai perkandama ir suprantama.  

Wagrain kurorto, plytinčiame tame pačiame Pongau regione, vardas žinomas šiek tiek mažiau, tačiau dėl modernių trasų, nuostabios infrastruktūros ir senovinės kultūros bei tradicijų, kurios čia harmoningai susipina su šiuolaikinio pasaulio tempu, kurortas pelnė puikią tarptautinę reputaciją. Nedideliame kurorte veikia 18 km nesudėtingų trasų, skirtų pradedantiesiems slidininkams, 14 km – sudėtingesnių trasų patyrusiems slidininkams ir 3 km itin sudėtingų trasų profesionalams.  Visas trasas aptarnauja patogūs keltuvai, kurie veikia nuo 8:30 val. iki 16:00 val.

Flachau Wagrain slidinėjimo trasos

Slidinėjimo trasas rasite čia.

Flachau - Wagrain kurorto žemėlapį rasite čia.

Flachau – Wagrain kurortuose slidinėjimo diena suaugusiam kainuoja apie 50 eurų, o vaikui – apie 25 eurus. Studentams ir senjorams taikomos įvairios nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Flachau – Wagrain?

Nors Flachau – Wagrain kurortai plyti tame pačiame regione, tačiau slidinėjimo sezono atidarymo laikas skiriasi. Flachau slidinėjimo sezonas atidaromas tik gruodžio 30 dieną ir trunka iki balandžio 18 dienos, o Wagrain kurorte puriu sniegu ir trasomis slidininkai gali džiaugtis nuo gruodžio 24 iki kovo 18 dienos. Didžioji dalis trasų yra aptarnaujamos sniego patrankomis, todėl puikia trasų danga galima mėgautis iki pat pavasario vidurio.  Tiesa, sausio – vasario mėnesiais kurortai sulaukia daug slidininkų, todėl tie, kurie  nori šiek tiek ramesnių atostogų, šio laikotarpio turėtų vengti.

TOP 5 lankytini objektai

  • Kitzsteingut alpakų parkas. Nepaprasto grožio kalnų apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena kelios dešimtys draugiškų alpakų, kurios yra be galo smalsios ir mielai bendrauja su svečiais. Puiki pramoga vaikams.
  • Rodelbahn Lucky Flitzer linksmieji kalneliai. Gamtos apsuptyje įrengti linksmieji kalneliai garantuos gerą nuotaiką ir plačią šypseną. Atrakciono vežimėlio greitį galite reguliuoti patys, todėl tik nuo jūsų priklauso kaip greitai nusileisite trasa. Čia taip pat yra batutai, elektriniai automobiliai ir daug kitų pramogų vaikams.
  • Wagrain vandens pasaulis. Vandens atrakcionų parke rasite kelis baseinus, čiuožyklas, pirtis, atskiras erdves mažiausiems parko svečiams ir dar daug kitų pramogų. Puiki vieta praleisti popietę su visa šeima.
  • Wagrain pramogų parkas. Po atviru dangumi įsikūręs parkas labiausiai patiks mažiesiems keliautojams, kurie galės nusileisti nuo čiuožyklų, pasisupti, paplaukioti plaustu, o tėveliai pasimėgauti nuostabiais kalnų vaizdais.
  • Château pilis. Flachau stūksančioje pilyje šiuo metu veikia muziejus, kuriame keliautojai gali geriau susipažinti su regiono istorija, išvysti senovinius kambarius, buities rakandus ir daugelį kitų įdomių eksponatų.

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Flachau.com,  informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.