(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Les Sybelles kurortas

Les Sybelles slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Les Sybelles, Prancūzijoje

Les Sybelles slidinėjimo kurortas yra ketvirtas pagal dydį visoje Prancūzijoje. Čia laukiami žiemos sporto ir sniego pramogų mėgėjai, ištroškę neeilinių pojūčių bei norintys kuo aktyviau praleisti savo laisvalaikį. Kurortą sudaro 6 kaimeliai – Le Corbier, La Toussuire, Saint-Jean-d’Arves, Saint-Sorlin-d’Arves, Saint Colomban des Villards ir Les Bottieres. Šie šeši kurortiniai kaimeliai kasmet sulaukia didelio žiemos sporto entuziastų susidomėjimo, mat čia jų laukia ne tik puikios slidinėjimo trasos, bet ir pasivažinėjimai šunų kinkiniais bei sklandymas.

Apgyvendinimas

Les Sybelles kurorte nakvynės vietos išgraibstomos dar gerokai prieš sezono pradžią. Aplinkiniuose kaimeliuose yra apie 100 skirtingų nakvynės vietų. Viena nakvynė 3 žvaigždučių viešbutyje kainuos nuo 60 eurų, o norint sutaupyti, galima rinktis ir apgyvendinimą svečių namuose. Čia galima rasti ir vietų, kuriose nakvynė vienam žmogui kainuos vos 13 eurų. Žinoma, apgyvendinimo vietą svarbu užsisakyti ir anksto, o tai padaryti reikėtų kuo anksčiau. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Les Sybelles kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Les Sybelles kurorte iš viso yra įrengtos 142 slidinėjimo trasos, kurios yra nuo 1100 iki 2620 metrų virš jūros lygio aukštyje. Įdomu tai, jog Les Sybelles kurorto trasos eina per kalno viršūnes, todėl pakilus į aukščiausią tašką galima mėgautis 360 laipsnių panoraminiu vaizdu į aplink esančius kalnus.

 • La Toussuire siūlo 35 trasas, kurios viso sudaro 55 kilometrus. Čia įrengtos 7 trasos pradedantiesiems, 11 trasų pažengusiems ir viena aukšto sudėtingumo trasa.
 • Le Corbier išsiskiria tuo, jog čia yra slidinėjimo mokykla bei net 25 kilometrai šiaurietiškam slidinėjimui.
 • Saint-Sorlin-d’Arves slidinėjimo zonoje yra 120 kilometrų trasų – 9 žaliosios trasos, 14 mėlynųjų, 10 raudonųjų ir 7 juodosios trasos.
 • Saint-Jean-d’Arves slidinėjimo zona jungiasi su Le Corbier – jos kartu turi 58 puikiai įrengtas trasas. Čia yra 16 žalių, 21 mėlyna, 16 raudonų ir 5 juodosios trasos, kurios kartu sudaro net 90 kilometrų.
 • Les Bottieres slidinėjimo zona yra tiesiog sutverta pradedantiesiems – čia įrengta viena žalia, viena mėlyna ir 2 raudonosios trasos, leidžiančios be didelio vargo išmėginti savo galimybes.
 • Saint-Colomban-des-Villards yra 45 kilometrai slidinėjimo trasų – 2 žaliosios, 9 mėlynos, 4 raudonos ir 2 juodos trasos.

 

Les Sybelles slidinėjimo trasos

Les Sybelles kurorto žemėlapį rasite čia.

Norint slidinėti Les Sybelles, galima įsigyti bendrą slidinėjimo pasą visoms 6 zonoms arba kiekvienai atskirai. Bendras Les Sybelles pasas vienai dienai kainuos apie 44 eurus suaugusiam irapie 37 eurus vaikams ar senjorams.

Kada geriausia slidinėti Les Sybelles?

Les Sybelles žiemos pramogų sezonas prasideda gruodžio viduryje ir tęsiasi iki balandžio 20 dienos (išskyrus Saint Colombian zoną, kurioje sezonas baigiasi anksčiau – balandžio mėnesio pradžioje). Šiame kurorte nėra vadinamojo piko laikotarpio, taigi, čia slidinėti galima vykti bet kuriuo žiemos sezono metu.

TOP 5 lankytini objektai

 • Le Cairn boulingo alėjoje galima ne tik pažaisti boulingą, bet ir pasimėgauti gardžiais patiekalais.
 • Opinel muziejus yra išties neįprastas, mat jis yra skirtas… Peiliams! Lankytojai noriai apsilanko šiame muziejuje ir jį vertina itin teigiamai.
 • Saint Jean de Maurienne katedra yra viena įspūdingiausių religinių vietų visame regione. Joje apsilankę keliautojai negaili gražių žodžių architektūrai bei viduje esantiems eksponatams.
 • Kostiumų muziejus yra ganėtinai nedidelis, tačiau jame galima susipažinti su senoviniais Les Sybelles regiono gyventojų tradiciniais drabužiais. Pasak turistų, apsilankymas užtruks neilgai, tačiau paliks daugybę gerų prisiminimų.
 • Pissou kaskados – tai natūralūs vandens kriokliai netoliese esančiame La Ferriere miestelyje.

 

Straipsnis parengtas pagalSybelles.comir Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.