(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums
PAIEŠKA
TIPAS

Les Deux Alpes kurortas

Les Deux Alpes slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Les Deux Alpes, Prancūzijoje

Slidinėjimo kurortas Les Deux Alpes buvo įkurtas dar 1946 metais ir nuo tada yra vienas populiariausių slidinėjimo kurortų Prancūzijoje. Čia slidinėjimo zona yra vadinama tiesiog slidininkų rojumi, kadangi tikru sniegu trasos padengtos nuolat, dėka šalia stūksančio 3600 metrų aukščio ledyno. Infrastruktūra puikiai pritaikyta šeimoms – kurorte yra specialios zonos, skirtos mažųjų slidinėjimui.

Apgyvendinimas

Šio kurorto apylinkėse yra įsikūrę nemažai apgyvendinimo paslaugas teikiančių svečių namų bei viešbučių. Priklausomai nuo to, kokių patogumų norima, nakvynė sezono metu gali kainuoti nuo 60 eurų vienam asmeniui. Dvivietis kambarys 3 žvaigždučių viešbutyje vienai nakčiai kainuos nuo 190 eurų. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Les Deux Alpes kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Les Deux Alpes kurorto slidinėjimo zona užima net 425 hektarus ir yra tiesiog palaima žiemos sporto mėgėjams. Slidinėjimo trasos prasideda 3600 metrų aukštyje, o didžiulis nuolydis leidžia nusileisti net iki 1300 metrų virš jūros lygio. Negana to, 60 hektarų slidinėjimo teritorijos yra papildoma dirbtiniu sniegu, o reikiamą sniego kokybę užtikrinti padeda net 224 sniego patrankos. Teritoriją aptarnauja 47 keltuvai. Viso trasų slidinėjimo zonoje yra 96, o 5 iš jų yra visiškai nemokamos. Slidinėtojų laukia 17 mokomųjų žalių trasų, 45 mėlynosios trasos pradedantiesiems, 22 raudonosios vidutinio sudėtingumo trasos bei 12 juodų trasų, kuriose savo jėgas galės išbandyti patyrę slidinėtojai, ištroškę ekstremalių pojūčių. Kai kurios trasos yra skirtos išskirtinai slidžių mėgėjams, tačiau yra ir trasų, kuriose vienu metu sniegu mėgautis gali ir slidininkai, ir snieglentininkai. Tiesa, čia yra ir specialių zonų, skirtų snieglentininkams – šiose zonose gausu įvairių turėklų bei pakylų, slidinėjimą paversiančių itin maloniu.

Les Deux Alpes kurorte didelis dėmesys yra skiriamas slidinėtojų saugumui užtikrinti. Todėl kiekvieną antradienį ir trečiadienį nuo 09:30 iki 12:30 prie Alpette keltuvo lankytojai yra mokomi, kaip tinkamai ir saugiai naudotis keltuvais.

Les Deux Alpes slidinėjimo trasos

Les Deux Alpes kurorto žemėlapį rasite čia.

Vienos dienos slidinėjimo pasas, kurį įsigijus galima naudotis visomis Les Deux Alpes trasomis bei keltuvais, suaugusiam žmogui piko metu kainuos 50 eurų, vaikui – 40 eurų, o jaunuoliui ar studentui, pateikusiam nuolaidą garantuojantį pažymėjimą – 45 eurus. Prieš piko laikotarpį slidinėjimo kaina kiek mažesnė – pasas suaugusiam žmogui gruodžio mėnesį (iki Kalėdų) kainuos 40 eurų.

Kada geriausia slidinėti Les Deux Alpes?

Slidinėjimo sezonas Les Deux Alpes tęsiasi nuo gruodžio pradžios iki balandžio mėnesio pabaigos. Sezono pradžioje, t.y. nuo trasų atidarymo iki pat Kalėdų, taikomos nuolaidos, kadangi šiuo metų laiku slidinėtojų Les Deux Alpes kurorte yra gerokai mažiau. Vadinamasis high season, laikotarpis, kurio metu slidinėjimo trasos būna labiausiai užimtos, tęsiasi nuo pat Kalėdų iki sezono pabaigos. Taigi, visą šį laikotarpį užtikrinamas maksimalus trasų aptarnavimas. Dėl šios priežasties Les Deux Alpes kurorte lankytis galima iki pat balandžio mėnesio pabaigos.

TOP 5 lankytini objektai

  • Belvedere Des Ecrins apžvalgos aikštelė leidžia mėgautis nuostabiais panoraminiais kalnų vaizdais 3400 metrų aukštyje.
  • Chasal Lento kavinė – muziejus suteikia galimybę ne tik pažinti regiono istoriją, bet ir pasimėgauti gardžios kavos puodeliu.
  • Ledo urvas, esantis 3200 metrų aukštyje leis pasigrožėti sniego skulptūromis, įrengtomis 30 metrų gylyje po ledyno paviršiumi.
  • Maison De La Montagne parodų salėje vyksta įvairūs renginiai, taip pat eksponuojami ir įvairūs su gamta, kultūra bei menu susiję artefaktai.
  • Alpinizmo istorijos muziejus yra skirtas atminti pirmiesiems regiono alpinistams bei jų pasiekimams.

 

Straipsnis parengtas pagalLes2alpes.com ir Tripadvisor.com informaciją.

 

     

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.