(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Arabba - Marmolada kurortas

Arabba - Marmolada slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Arabba – Marmolada, Italijoje

Arabba – Marmolada – patyrusių slidininkų ir snieglentininkų rojus, kuris žiemos sporto ir adrenalino entuziastus pasitinka didingomis kalnų viršūnėmis, padengtomis debesų patalais. Arabba – Marmolada puošmena – Marmolados ledynas, kuris slidininkus vilioja stačiomis trasomis ir puriu sniegu. Nuostabi vieta patirti nepakartojamų nuotykių ir pasisemti teigiamos energijos.

Apgyvendinimas

Arabba – Marmolada slidinėjimo kurorte nakvynės kaina 2–3 žvaigždučių viešbutyje vidutiniškai kainuoja apie 85 eurus, aukštesnės klasės viešbutyje už nakvynę gali tekti susimokėti 150–300 eurų. Patrauklesnes kainas siūlo svečių namai, kuriuose nakčiai galima apsistoti maždaug už 50–60 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Arabba - Marmolada kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasi čia.

Slidinėjimo trasos

Arabba miestelis, įsikūręs Dolomitų Alpėse, lyg magnetas traukia aštrių pojūčių ištroškusius slidininkus ir snieglentininkus, kurie čia atvyksta išmėginti gana stačių trasų ir naujų triukų. Kurorte driekiasi apie 62 km įvairaus sudėtingumo trasų: 28 km sudaro raudonos arba sudėtingos trasos, 25 km – mėlynos arba vidutinio sudėtingumo trasos ir 8 km – juodos arba labai sudėtingos trasos, kurias įveikti prireiks ir gero fizinio pasiruošimo, ir patirties. Slidininkai, norintys maksimaliai išmėginti savo meistriškumą, gali pakilti į amžinos žiemos karaliją – Marmolada ledyno viršūnę, kurią dengia purus ir akinančiai baltas sniegas. Čia slidinėjimas vyksta virš debesų (tiesiogine to žodžio prasme), o plati slidinėjimo ketera, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai, suteikia nenusakomą malonumo jausmą.

Arabba - Marmolada slidinėjimo trasos

Arabba - Marmolada kurorto žemėlapį rasite čia.

Arabba – Marmolada slidinėjimo trasas aptarnauja 27 modernūs įvairaus tipo keltuvai, kurie pradeda veikti 9:00 val., o darbą baigia 16:45 val. Viena diena slidinėjimo malonumų suaugusiam kainuoja apie 45 eurus, o vaikui  - apie 32 eurus.

Kada geriausia slidinėti Arabba – Marmolada?

Žiemos sezonas kurorte prasideda gruodžio 3 dieną ir baigiasi balandžio 9 dieną. Tiesa, reiktų nepamiršti, kad aukštai kalnuose vyrauja atšiaurūs ir permainingi orai, todėl geriau iš anksto pasidomėti orų prognozėmis ir pasirūpinti tinkama apranga.

TOP 5 lankytini objektai

  • Sacrario Militare Germanico šventykla. Iš pirmo žvilgsnio karinį įtvirtinimą primenantis pastatas yra šventykla – monumentas, skirtas Pirmojo Pasaulinio karo metu žuvusiems kariams atminti. Menkai apšviestas statinio vidus ir originaliai atrodanti architektūra sukuria išties unikalią atmosferą.
  • Di Andraz pilis. Šiandien iš pilies, stovinčios ant uolų, liko griuvėsiai, tačiau net ir jie byloja apie šio statinio didybę ir grožį. Aplink driekiasi nuostabūs miškai, kuriuose yra įrengti pasivaikščiojimo takai. Tikra atgaiva sielai ir akims!
  • Marmolados ledynas. Net ir tuo atveju, jei neketinate čia slidinėti, užsiropšti ant ledyno viršūnės tikrai verta. Beribiai debesų patalai, žydras dangus ir visiškos laisvės pojūtis hipnotizuoja ir ramina.
  • Teriol de Retiz pasivaikščiojimo takas. Uolomis, miškais ir lygumomis vingiuojantis pasivaikščiojimo takas, iš jo atsiveriantys nepakartojami apylinkių vaizdai, iš uolos trykštantis krioklys – tikra atgaiva kūnui ir sielai.
  • Il Vecchio malūnas. Unikalios išvaizdos senovinis vandens malūnas iki šių dienų dar suka savo sraigtą. Užsukę galėsite išvysti tradicinį miltų gaminimo procesą.

 

Straipsnis parengtas pagal Dolomiti.org, Tripadvisor.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.