(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Atsiliepimai

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.


5 / 5.0
Dėkui Jums už superinę kelionę į Sakartvelą. Visi 13 št. ir mūsų nuostabioji gidė Austėja buvom šauni komanda visi sužavėti, vietinę gidę Irina ir vairuotoją Dovidą visi įsimylėję. Labai dėkui. Regina.
4.6 / 5.0
Neringa

Keliauta Geguže mėn. 2023
Labai turininga kelionė. Daug pamatėme. Barselonai, bent jau Sagrada Familia norėtųsi daugiau laiko. Viešbučiai geri, netgi maloniai nustebino. Nors ne nuo kelionių agentūros priklausė, bet viešbutyje Ispanijoje šalia gyveno gana triukšmingi kaimynai. Galbūt geriau kuklesnis viešbutukas, bet norėtųsi išsimiegoti. Rikviras paliko labai gerą įspūdį, apie kurį anksčiau neteko girdėti. Monserat Vienuolynas savo galingumu pribloškė. Gidė Giedrė vairuotojai Aistis ir Gintas labai malonūs ir stengiasi maksimaliai atsižvelgti į keliaujančių poreikius. Autobuse gana patogu. Nors kelionė sunki dėl atstumo - dvejojantiems patarčiau nedvejoti ir važiuoti.
5 / 5.0
Edita

Keliauta Geguže mėn. 2023
Sklandi kelionė. Pamačiau daug naujų miestų ir miestelių. Kalnų žavesys liks ilgam. Vasarą paliesti sniegą ir su juo žaisti - fantastika.
5 / 5.0
Edmundas

Keliauta Geguže mėn. 2023
Pakilimas į Monblaną daro įspūdį. Maloniai nustebino kurortinių miestelių prie ežerų įvairovė, šalies atmosfera ir vaizdai bei smėlio pliažas Lichtenšteino sostinės centrinėje aikštėje :)
5 / 5.0
Aldona

Keliauta Geguže mėn. 2023
Kelionė fantastiška, vadovė Raimonda - fantastiška. Geri visi viešbučiai, puiki kambario draugė. Man tokia kelionė pirmas kartas. Gidė labai draugiška, paslaugi, pateikė be galo daug įdomios informacijos. Viskas vyko labai sklandžiai.
5 / 5.0
Giedrė

Keliauta Geguže mėn. 2023
Kelionė patiko. Labai puikiai parinktas važiavimo maršrutas, itin patiko sustojimai kurortiniuose miesteliuose. Patiko nakvynė Aostos miestelyje. Asmeniškai man, Milanas, nors ir įdomus aplankyti, mieliau praleisčiau tą laiką kalnuose, pasivaikščiočiau gamtoje. Pritrūko laiko Šamoni miestelyje - prailginus kelionę viena diena ir ją praleidžiant Šamoni, būtų nuostabu. Kelionės viešbučiai, maršrutas, lankytinos vietos puikios, puikiai tiko susipažinti su regionu. Profesionali gidė puikiai papasakojo apie vietoves, supažindino su daug įdomių faktų.
5 / 5.0
vaidas

Keliauta Geguže mėn. 2023
Kelionė labai patiko .Dienos praėjo nepastebimai. Vairuotojai šaunus .Vadovas Vytautas puikus, nuoširdus ir rūpestingas žmogus išmanantis savo darbą .Aplankėme daug įdomių miestų, daug naujo sužinojau o kur dar nakvynės kalnuose kai dar kalnų papėdėse matai sniegą. Tai nuostabus vaizdas. .Dėkui už puikiai suorganizuotą kelionę.
5 / 5.0
Grįžome iš puikios kelionės po Graikiją. Kelionė gerai organizuota. Grupės gidas Giedrius Globys viską puikiai organizavo. Vyko informatyvios gido ekskursijos. Gavome daug informacijos apie Graikiją, Serbiją, Šiaurės Makedoniją, Slovakiją. Džiaugiamės šia kelione.
5 / 5.0
Giedrė

Keliauta Geguže mėn. 2023
Norėjau Jums padėkoti už puikiai organizuotą kelionę - viskas praėjo ypatingai sklandžiai ir maloniai :). Ačiū už Jūsų kantrybę atsakinėjant ir į begales mūsų klausimų, kelionei besiruošiant. Taip pat, visų mūsų aštuonių keliautojų vardu labai norėtume, kad perduotumėte mūsų puikius atsiliepimus Jūsų vadovybei apie mūsų nuostabų kelionės vadovą Vytautą. Tai - ypatingai malonus, rūpestingas, kiekvienam atidus ir tiesiog labai žmogiškai bendraujantis vadovas. Be viso to, tikras savo srities profesionalas su milžinišku žinių apie šalį, su kuria mus supažindino, lobynu! Visada su šypsena ir su auksine kantrybe! Būtinai rekomenduosime ir kitiems mūsų pažįstamiems šį nuostabų vadovą bei Jūsų įmonę. Su padėka ir geriausiais linkėjimais, Giedrė.
5 / 5.0
Ingrida

Keliauta Geguže mėn. 2023
Puiki kelionė. Kelionės maršrutas sudarytas puikiai ir apgalvotai, todėl kelionė buvo labai įdomi ir turininga. Labai gerai suplanuotos lankomos vietos, neblogi tarpiniai ir kurorto viešbučiai ir maitinimas juose. Kelionė, neskaitant Italijai nebūdingo nekokio oro, paliko labai daug gerų įspūdžių. Puikiai savo darbą atliko vairuotojai Edmundas ir Viktoras - mandagūs, paslaugūs, visada geros nuotaikos ir geru humoro jausmu. Puiki kelionės vadovė Raimonda. Kompetetinga, labai įdomiai apie viską pasakojo, dėmesinga sprendžiant iškilusius nesusipratimus, atsižvelgia į keliautojų pageidavimus. Puikus ir turiningas maršrutas, tikrai rekomenduočiau ir kitiems bei pati norėčiau pakartoti (gal su oru labiau pasisektų :)) DĖKOJU UŽ PUIKIAI PRALEISTĄ LAIKĄ IR ĮSPŪDŽIUS. REKOMENDUOJU !!!
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.