(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Atsiliepimai

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.


4.4 / 5.0
Smiltė

Keliauta Rugsėjo mėn. 2023
Laba diena, keliavome į Siciliją, kelionė lėktuvu 10d. Programa sudaryta gerai, tik išreiškėme vieną programos trūkumą, tai 9 d., tai išvyka į Lo Zingaro rezervatą. Reikia būti labai geru augmenijos žinovu, kad tai sudomintų, gal buvo karšta, tai prasėdėjome pavėsinėse ir niekas iš 44 keliautojų niekur nėjo. Geriau praleisti prie jūros. Ateities kelionėje matau jau nėra, tai smagu, kad atsižvelgiama į pastebėjimus. Kelionė įspūdinga ir norisi grįžti. Keliaujame su Jūsų agentūrą jau labai daug metų ir manau, kad toliau keliausime. Keletą pastebėjimų, kuriuos Jūsų agentūrai reikėtų būtinai taisyti. Vietos autobuse, kam jos užsakomos, jei gidai to nesukontroliuoja, mūsų grupėje vyko nesmagūs dalykai, gidai leido sėstis kur nori, jei nurodai vietą,kad ir lėktuvu o autobusas būna toje šalyje, tai gidai turėtų tai koreguoti. Visą kelionę mes turėjome kovoti už savo vietas ir kraustytis, kaip čigonai, tai apkartino kelionę. Dar pastebėjimai gidams, ateityje daugiau skaidrumo teikiant ataskaitą keliautojams už surinktus finansus ekskursijoms. Į Etna pasikėlimas pažymėta 100,00. Bilietas kainavo 69,00 eurai. paaiškinimas, kad pasikėlimas funikulieriumi atskirai, kiek sužinojome, tai įeina į kainą, tada gidė Austėja sakė, kad bilietai pirkti internetu, netiesa, pinigai buvo surinkti autobuse ir pirkti stovint prie kasos, suprantu, kad galbūt už pasikėlimą autobusiukais reikėjo mokėti atskirai, nes taip jau būna, bet kokia tai suma ir tai jau nelogiška teikiant ataskaitą( tai jų sąžinės reikalas). Pirmą dieną autobuse praradome daiktus aš striukę ir megztinį, kiti galvos apdangalus, kaip liptį į Etną be megztinio, ar 36 karščio be galvos apdangalų. Deja per 10 dienų jų neatgavome. Dar vienas pastebėjimas, vienos nakvynės metu trys šeimos turėjo susimokėti viešbutyje už nakvynę, nors mes visi mokėjome sudarant sutartį, kitą rytą gidams buvo apie tai pranešta, deja iki kelionės galo, pinigai nebuvo grąžinti. Taip dėl kelių eurų nenuskursime, bet taip neturi būti. Gidai turi rasti sprendimus, o šioje kelionėje pasigedome, jie jauni ir turėtų išmokti priimti sprendimus. Grįžimas iš Stambulo apkarto, kai iš grupės 5 asmenys negalėjo grįžti į Vilnių, nes bilietai buvo be nurodytų vietų.Čia nekomentuosiu, tik konstatuoju faktą. Tikimės, kad išspręsite reikiamus nesklandumus ir ateityje jų nebus, kad jie įspūdžių neapkartintų. Viliuosi, kad ir toliau keliausime su Jūsų agentūra. Smiltė
5 / 5.0
Kelionė puiki, labai įvairi programa, daug daug gerų įspūdžių visam gyvenimui. Ačiū Grūdai.
5 / 5.0
Puikus maršrutas šalyje, labai patiko vietinio gido darbas (visokeriopai) ir pats gidas kaip žmogus, ne tik organizatorius, super dėmesys buvo kiekvienam.
5 / 5.0
Puikus maršrutas, puiki gidė Rasa, puiki grupė ir vietinis gidas.
5 / 5.0
5 / 5.0
Puiki kelionė, puikus gidas. Viskas labai patiko.
5 / 5.0
Gidas superinis, daug gavau informacijos apie šalį, kultūrą ir tradicijas. Komanda mandagi, paslaugi vien pagyros. Viskas suorganizuota minučių tikslumų, viešbučiai ir maitinimas labai geras. Ačiū.
5 / 5.0
Puiki kelionė, tik malonūs įspūdžiai.
5 / 5.0
Kelionė gan intensyvi, bet nevarginanti. Likau sužavėta gidės Jurgitos darbu, žinių bagažu.
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
PRASIDĖJO išankstiniai 2024m. kelionių pardavimai, nuolaidos iki 15% ! Plačiau!