(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Davos - Klosters kurortas

Davos Klosters slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Davos - Klosters, Šveicarijoje

Šveicarijos kurortai nuo seno garsėja puikiomis slidinėjimo trasomis ir fantastiškais kraštovaizdžiais, kurie visą laiką lydi žiemos sporto entuziastus. Davos – vienas prabangiausių nykštukinės šalies kurortas, įsikūręs net 1560 m aukštyje, vos 150 km nuo nuostabaus Ciuricho miesto. Davos su kaimyniniu Klosters kurortu apima apie 307 km ilgio trasas, todėl čia veiklos ras net ir pats išrankiausias slidininkas.

Apgyvendinimas

Šveicarija – keliautojų ir turistų išlepinta šalis, todėl apgyvendinimo paslaugas teikiantys viešbučiai nėra itin pigūs. Nakvynė 2–3 žvaigždučių viešbutyje kainuoja apie 100–140  eurų, o kartais ir dar daugiau, priklausomai nuo maitinimo tipo ir viešbučio dislokacijos kurorte. Aukštesnės klasės viešbučiuose nakvynės kainos prasideda maždaug nuo 150 eurų ir kyla iki kelių šimtų. Šiek tiek draugiškesnes kainas siūlo svečių namai, kuriuose nakčiai apsistoti galima maždaug už 40 eurų. Žinoma, iš anksto rezervuojant kambarius ir sekant viešbučių ypatingus pasiūlymus, galima nemažai sutaupyti. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Davos Klosters kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Davos – Klosters slidinėjimo regiono trasos kalnais vingiuoja maždaug 307 km ir yra skirtos įvairaus fizinio pasirengimo ir patirties slidininkams. Čia veiklos ras ir ekstremalaus sporto gerbėjai, kurie jėgas galės išmėginti net 22 juodosiose trasose, kurias įveikti reikia ir patirties, ir būti šiek tiek išprotėjusiam, nes trasos išties stačios ir pavojingos, ir šeimos su vaikais, kurie galės tobulinti savo įgūdžius ir semtis patirties 22 mėlynose arba nesudėtingose trasose.  Pažengusiųjų slidininkų laukia 42 sudėtingos arba raudonos trasos. Pasirinkimas išties platus, todėl, net viešint ilgesnį laiką, labai tikėtina, kad leistis ta pačia trasa neteks. Visas trasas aptarnauja 61 modernus keltuvas. Keltuvai veikia nuo 8:00 val. iki 16:45 val.

Beje, Davos – Klosters garsėja ne tik puikiomis trasomis, bet ir pramogomis, kurios niekada nesibaigia. Mėgstantys siautulingas pramogas galės iki paryčių linksmintis naktiniuose klubuose, baruose ir puikiuose restoranuose, o ramesnių pramogų gerbėjų laukia kino teatras, sporto kompleksai su baseinais, pirtimis, saunomis, biblioteka bei grožio salonai.

Davos Klosters slidinėjimo trasos

Davos Klosters kurorto žemėlapį rasite čia.

Diena slidinėjimo nuostabiose trasose suaugusiam kainuoja apie 43 eurus, o vaikui – apie 22 eurus. Jaunimui ir senjorams taip pat taikomos nuolaidos.

Kada geriausia slidinėti Davos – Klosters?

Oficialiai slidinėjimo sezonas prasideda lapkričio 18 dieną ir baigiasi balandžio 22 dieną. Davos – Klosters įsikūręs 1500 m aukštyje, todėl, net pradėjus skleistis pirmiesiems pavasario žiedams ir atbundant gamtai, čia vis dar galima mėgautis švelniu šaltuku bei puriu ir gausiu sniegu.  Kaip ir daugelis kitų slidinėjimo kurortų, šis Šveicarijos deimantas daugiausiai svečių sulaukia per didžiąsias žiemos šventes ir sausio – vasario mėnesiais. Taigi, jei norisi daugiau ramybės, atostogas geriau planuoti lapkritį arba kovo – balandžio mėnesiais.

TOP 5 lankytini objektai

  • Vaillant ledo arena. Unikalios architektūros ledo arena yra viena didžiausių Europoje – čia nuolat vedamos ekskursijos, kurių metu gidai pasakoja arenos istoriją, supažindina su ledo gaminimo procesu ir dalinasi įdomiais faktais, susijusiais su arenos statybomis bei istorija.
  • Sniego ir lavinų tyrimų institutas. Šis institutas veikia jau daugiau nei 70 metų. Ekskursijos organizuojamos su gidu,o jų metu dalyviai turi unikalią progą išvysti pažangiausias technologijas, kurių dėka mokslininkai nustato gresiančios lavinos ir sniego nuošliaužos pavojų, apžiūrėti mokslines laboratorijas ir geriau susipažinti su kasdieniniu mokslininkų darbu.
  • BierVision Monstein AG alaus darykla. Šiek tiek toliau nuo Davos slidinėjimo kurorto, nedideliame ir be galo vaizdingame Monsteino kaimelyje 2001 m. buvo įkurta didžiausia šveicariško alaus darykla. Alus čia gaminamas pagal senovinį receptą. Be to, organizuojamos degustacijos ir ekskursijos, kurių metu galima išvysti alaus gaminimo procesą. Į Monsteino kaimelį labai patogu nuvažiuoti autobusu.
  • Johann bažnyčia. Davos centre XIII a. pastatyta bažnyčia žavi savo subtilia architektūra ir interjeru, alsuojančiu eklektišku stiliumi.
  • Wiesen viadukas. Tarsi virš bedugnės miškų ir kalnų apsuptyje pastatytas viadukas, kuriuo kursuoja traukinai, atrodo be galo įspūdingai. Nuostabus architektūros statinys!

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Davos.ch informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.