(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Passo del Tonale kurortas

Passo del Tonale slidinėjimo kurortas

Passo del Tonale, slidinėjimas Italijoje

Modernus, naujas ir jaukus – tai Passo del Tonale slidinėjimo kurortas, apsuptas kvapą gniaužiančiomis kalnų virtinėmis ir smaragdiniais miškais.  Puikus pasirinkimas tiems sniego ir žiemos sporto entuziastams, kurie vertinaslidinėjimo trasų įvairovę ir nori atsikvėpti pasakiškame gamtos prieglobstyje.  Be to, iš Passo del Tonale labai nesudėtinga pasiekti Milaną, todėl vienos kelionės metu galima nušauti du zuikius.

Apgyvendinimas

Kurorte gausu jaukių 2–3 viešbučių, kuriuose nakčiai galima apsistoti už 50–60 eurų. Aukštesnės klasės viešbučiuose nakvynės kaina prasideda maždaug nuo 80 eurų ir gali kiltiiki kelių šimtų, priklausomai nuo viešbučio teikiamų paslaugų ir dislokacijos vietos: kuo arčiau slidinėjimo trasų, tuo didesnė nakvynės kaina.  Beje, Passo del Tonale nemažai vietinių italų, kurie nuomoja būstus už šiek tiek žemesnes kainas: nakvynė 2 miegamųjų bute kainuoja nuo 30 iki 70  eurų. Taigi, tai gana racionalus pasirinkimas vykstantiems su didesne draugų kompanija. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Passo del Tonale kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Passo del Tonale kurortas įsikūręs 1884 m aukštyje, Presena ledyno zonoje.  Modernios slidinėjimo trasos driekiasi ir rytiniuose, ir vakariniuose šlaituose, todėl praktiškai visą dieną galima mėgautis saule, sniegu ir gana švelniu klimatu. Kurortas slidininkams bei snieglentininkams savo jėgas siūlo išmėginti mėlynosiose arba vidutinio sudėtingumo trasose, kurių ilgus sudaro 15 km, raudonosiose, kitaip tariant, sudėtingose trasose (37 km) ir labai sudėtingose juodosiose trasose, kurių čia yra apie 12 km. Taigi, ir patyrusiems slidininkams ir pradedantiesiems čia veiklos tikrai nestigs. Passo del Tonale miestelyje yra pramogų ir be slidinėjimo: įkurtos atskiros trasos rogutėms, veikia čiuožyklos,  plaukimo baseinai, pirtys, kino teatras, naktiniai klubai, puikūs itališkai barai ir restoranai, todėl nepraleiskite progos išmėginti išgirtąją italų virtuvę.

Slidinėjimo trasas aptarnauja 26 įvairaus tipo keltuvai, kurie darbą pradeda 8:30 ir baigia 17:00 val.

Passo del Tonale slidinėjimo trasos

Passo del Tonale kurorto žemėlapį rasite čia.

Vienos dienos slidinėjimo malonumui Passo del Tonale suaugusiam žmogui kainuoja apie 37 eurus, o vaikui – apie 26 eurus.

Kada geriausia slidinėti Passo del Tonale?

Slidinėjimo sezonas Passo del Tonale prasideda gruodžio 6 dieną ir baigiasi balandžio 14 dieną. Net 70 proc. trasų yra aptarnaujamos galingomis dirbtinio sniego mašinomis, todėl saulėtomis dienomis, puriu sniegu ir puikiomis trasomis galima mėgautis net ir įsibėgėjus pavasariui.

TOP 5 lankytini objektai

  • Paradiso galerija. Tai ilgas urvas, kuriame nuo šalčio ir sniego Šaltojo karo metu slėpėsi kariai. Šiandien šioje vietoje įrengtas nedidelis muziejus, čia eksponuojamos įvairios karo relikvijos.
  • Sacrario paminklas. Kalnų apsuptyje 1936 m. pastatytas įdomios architektūros paminklas – šventykla skirtas Pirmojo Pasaulinio karo aukoms.
  • Sentiero della Pacetakas. Seniau šiuo taku žygiuodavo Italijos kariai Pirmojo pasaulinio karo metu. Šiuo metu tai žygeivių ir turistų mėgstama vieta, apsupta gamtos, istorijos ir ramybės.
  • Sentiero delle Marmotte parkas. Ši vieta tikrai patiks ir dideliems, ir mažiems. Parke įrengtos įvairios supynės, žaidimų irapžvalginės aikštelės, pasivaikščiojimo takai ir kitos pramogos.
  • Malga Valbiolo kontrabandininkų takas. Kontrabandininkų, kurie seniau šiuo maršrutu gabeno įvairias nelegalias gėrybes, jau seniai nėra, tačiau pasižvalgyti po slėptuves ir bunkerius vis dar galima, o ką jau kalbėti apie nuostabius kraštovaizdžius.

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Passotonale.it informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.