(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Slidinėjimo kurortai

Vienas iš daugelio gyvenimo Europoje pliusų yra tai, kad galime džiaugtis pačios aukščiausios kokybės slidinėjimo kurortais visame pasaulyje. Kiekviena senojo kontinento šalis, apdovanota ne vien lygumų dominuojamu reljefu, turi kuo suvilioti slidinėjimo gurmanus. Ko gero, sunkiai nukonkuruojamos Alpės suvilioja daugiausia žiemos sporto mėgėjų, tad niekas nenustebtų pasakius, kad šiaurės Italija yra vienas didžiausių tiek ir profesionalių slidininkų, tiek ir mėgėjų traukos centrų. Vienas geriausių kainų Alpių regione siūlantis Livinjo randasi unikalioje vietovėje, bei taip pat yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems – o ilgai trunkantis sezonas užtikrina, laiko mokytis slidinėti tikrai užtektų! Madonna di Campiglio kurortas privers kiekvieną pasijusti tikru italu, ir ši kultūros dozė atgaivins patį rafinuočiausią slidinėtoją, net ir tą, kurio pagrindinis tikslas yra pajausti vietinę atmosferą. Sakoma, kad čia itališkas stilius dvelkia tiek sniego trasose, tiek ir miestelio gatvėse. Taip pat ilgu sezonu ir kokybišku sniegu gali girtis Červinija kurortas, įkūnijantis Europos šalių draugijos idėją  - iš čia galima patekti ir į Šveicarijos Zermatt kurorto trasas. Pats populiariausias turtingosios Alpių valstybės slidinėjimo kurorto miestelis nėra pasiekiamas automobiliu – tarsi Alpių šlaitai ir taip nepasižymėtų grynu oru! Kiti GRŪDOS siūlomi slidinėjimo kurortai Italijoje: Val di Sole, Alta Badia, Aostos Slėnis, Arabba – Marmolada, Skirama Dolomiti, Kronplacas, Bormijus, Cortina d‘Ampezzo, Folgarida – Marilleva, Val di Fiemme, Val di Fassa, Monte Rosa, Sella Ronda, Vialattea, Passo de Tonale, Val Gardena.

Italijos slidinėjimo kurortai

Iššūkį dėl sniego turistų Italijai nusiteikusi mesti yra Prancūzija. Nors pastaroji dominuoja keliautojų lankomų šalių sąrašuose pagrinde dėl savo istorijos ir architektūros, į slidinėjimo mėgėjus taip pat ranka nenumoja. Todėl kasmet vienu geriausių Europos slidinėjimo kurortų renkams L’Alpe d’Huez taip pat randasi ir Grūdos slidinėjimo kelionių maršrutuose. O kad į slidininkų poreikius Prancūzijoje žiūrima rimtai galima įsitikinti apsilankius Montgenevre. Čia puikios sąlygos apsilankyti ir su mažaisiais šeimos nariais, kuriems šalia visų pramogų dar siūloma ir slidinėjimo mokykla. Kiti GRŪDOS siūlomi slidinėjimo kurortai Prancūzijoje: Les Sybelles, Les Deux Alpes, Trys Slėniai.

Prancūzijos slidinėjimo kurortai

Turbūt kiekvienam išgirdus Austrijos vardą, pirmiausia vaizduotėje iškyla didingosios Alpės – ypač jeigu negali gyventi be slidinėjimo ir žinai, kokį nuostabų slidinėjimo kurortų pasirinkimą galima rasti šiame Bavariškame krašte. Iš pradžių kaimynų vokiečių tarpe užsirekomendavęs kaip Austrijos slidinėjimo kurortų čempionas, Išglas dabar jau yra pripažintas visame pasaulyje. Tad Grūda ir lietuvaičius kviečia išmėginti šio Austrijos Alpių kurorto trasas. O jeigu mėgstate kiek ramesnį slidinėjimą, arba net ir užsiiminėjant žiemos sporto teikiamais malonumais norite pajausti istorijos alsavimą, tada pasižymėkite savo sekančią kryptį – Kitzbuhelį. Įsitikinsite, kad Austrijoje viduramžių dvasią galima sutikti netgi ir Alpėse! Kad išrinkti iš tiesų geriausią Austrijos slidinėjimo lokaciją yra misija neįmanoma, ko gero, net nereikia įrodinėti. Saalbach-Hinterglemm projektas nepagailėjo nei investicijų atnaujinti savo infrastruktūrą, nei pastangų pajungti abu jaukius austriškus miestukus bendram darbui slidinėjimu alsuojančių svečių labui. Kiti GRŪDOS siūlomi slidinėjimo kurortai Austrijoje: Zell am See – Kaprun, Zilertalis, Arlbergas, Bad Gašteinas, Ski Amade, Flachau – Wagrain, Serfaus - Fiss – Ladis, Olympia SkiWorld Innsbruck.

Austrijos slidinėjimo trasos

Alpės, galime pasidžiaugti, nėra vienintelis Europos kalnynas. Puikūs pasirinkimai slidinėti randasi ir arčiau Lietuvos. Negalima praleisti pro akis kaimyninės Lenkijos siūlomų Zakopanės slidinėjimo trasų. Slidininkai iš prigimties žino, kad svarbu ne bendras kalnų aukštis, tad šis Tatrų kalnuose esantis kurortas yra puiki alternatyva Alpėms, o vakarų Europos lygio nesiekiančios kainos yra tik dar vienas pliusas Lenkijos žiemos sporto sostinėje. Tai, žinoma, nėra vienintelis aukštos klasės slidinėjimo kurortas rytų Europoje, ir čia Lenkijai iššūkį meta kaimyninė Ukraina. Pastaroji nėra iš tų kraštų, kurie garsėtų kaip žiemos sporto mėgėjų taikinys, tačiau tai gali būti netgi pliusas . Kas gali būti įdomiau negu išmėginti populiariausią Ukrainos slidinėjimo kurortą – Bukovelį? Kaip ir Zakopanės atveju, čia rasite užuoveją nuo Alpiškų Austrijos ar Šveicarijos kainų.

Slidinėjimo kurortai Ukrainoje

Dar vieną sėkmės istoriją, kuri pademonstruoja, kad Europos rytai neprivalo nusileisti brangiems vakarams, randame populiariausiame Slovakijos Jasna slidinėjimo kurorte. Vietiniai žmonės save yra netgi linkę laikyti ne rytų, o centrinės Europos dalimi, nes moderni infrastruktūra nei kiek nenusileidžia garsiausiems vakarų Europos žiemos sporto centrams. Slidininkams iš Lietuvos šalia draugiškesnių kainų Jasna taip pat imponuoja ir dėl to, kad atrodo ranka pasiekiama. O nuo Slovakijos neatsilikti ir prisivilioti žiemos pramogų ištroškusius svečius visas pastangas deda ir broliški kaimynai čekai. Grūdos siūlomas Špindleruv Mlyn slidinėjimo kurortas randasi tik vienos dienos kelionės autobusu atstumu nuo Lietuvos, bei taip pat siūlo kokybišką visus svečių lūkesčius išpildysiančią infrastruktūrą.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Slovakijos slidinėjimo kurortai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.