(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Skirama Dolomiti kurortas

Skirama Dolomiti slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Skirama Dolomiti, Italijoje

Dolomitinių Alpių perlas Skirama Dolomiti žiemos sporto entuziastų mėgiamas ne tik dėl šį regioną sudarančių 8 puikių slidinėjimo kurortų, bet ir dėl akį itin glostančios gamtos prieglobsčio. Šis Trentino vietovėje esantis regionas netgi priklauso Unesco saugomų vietovių sąrašui – o tai daug ką pasako apie jo svarbą visai Italijai. Čia pasimėgauti sniegu galės kiekvienas – mat pramogų gausu ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, o infrastruktūra pritaikyta ne tik mėgėjams, bet ir profesionalams.

Apgyvendinimas

Skirama Dolomiti regione ir aplinkinėse vietovėse yra gausu įvairiausių apgyvendinimo vietų. Čia galima apsistoti ir 3 ar 4 žvaigždučių viešbučiuose, kainuojančiuose nuo 70 iki 120 eurų nakčiai. Norintiems prabangos galima rinktis iš kelių 5 žvaigždučių viešbučių, tačiau juose nakvynė kainuos gerokai brangiau – nuo 170 eurų už nakvynę vienam žmogui. Taip pat, šiame regione gausu ir įvairiausių svečių namų, kuriuose nakvynė gali būti gerokai pigesnė. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus rasite čia.

Viešbučiai Skirama Dolomiti kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Skirama Dolomiti slidinėjimo regioną sudaro iš viso 8 kurortai, kuriuose įrengta virš 350 kilometrų įvairaus sudėtingumo trasų. Jas aptarnauja 150 keltuvų.

 • Madonna di Campiglio kurorte yra įrengta 19 keltuvų ir 42 trasos, sudarančios 150 kilometrų.
 • Pinzolo kurorte trasų yra 23, o jas aptarnauja 13 keltuvų. Šis kurortas yra pritaikytas šeimoms ir jauniesiems slidininkams, taigi, čia daug trasų nepatyrusiems slidinėtojams.
 • Folgarida Marilleva kurorte sezono metu veikia 25 keltuvai ir 41 puikiai prižiūrima trasa, o jos viso sudaro apie 150 kilometrų. Čia dalis trasų skirta išskirtinai slidžių mėgėjams, tačiau nemažai trasų yra tinkamos ir snieglentininkams.
 • Pejo kurortas yra palyginti nedidelis – čia yra vos 15 trasų ir 7 keltuvai. Šis kurortas yra įsikūręs net 3000 metrų aukštyje, taigi, itin nuožulnios trasos patiks ir tikrai išrankiems žiemos sporto mėgėjams.
 • Ponte di Legno – Tonale kurorte yra 41 trasa bei 28 modernūs keltuvai. Šis kurortas yra įsikūręs tarp Lombardijos ir Trentino regionų, o puiki geografinė vieta leidžia sniegu mėgautis nuo rudens iki pat pavasario.
 • Andalo – Fai della Paganella kurortas pasitinka slidininkus su 28 trasomis bei 17 keltuvų, iš kurių 2 veikia ne tik žiemos metu. Negana to, visos trasos yra nuolat dengiamos dirbtiniu sniegu tam, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas slidinėjant.
 • Monte Bandone kurorte yra 24 pilnai įrengtos trasos ir 4 keltuvai. Trasos čia pilnai pritaikytos šeimoms – yra netgi speciali zona, skirta mažylių pirmiesiems potyriams ant slidžių.
 • Alpe Cimbra Folgaria – Lavarone kurorte yra 104 kilometrai trasų bei 18 keltuvų. Trasos puikiai pritaikytos ne tik slidžių, bet ir snieglenčių mėgėjams.

 

Skirama Dolomiti slidinėjimo trasos 

Slidinėjimo trasas rasite čia.

Gera žinia vykstantiems slidinėti su visa šeima – perkant slidinėjimo pasą vienam suaugusiajam, vienas vaikas (iki 8 metų amžiaus) galės slidinėti nemokamai. Viena diena slidinėjimo suaugusiajam kainuos apie 50 eurų, o jaunuoliui – apie 35 eurus.

Kada geriausia slidinėti Skirama Dolomiti?

Žiemos sezonas Skirama Dolomiti regione prasideda prieš pat Kalėdas ir įprastai baigiasi balandžio pradžioje. Tarpušvenčio laikotarpis čia įprastai pakankamai užimtas – net ir slidinėjimo pasų kainos tuo metu yra gerokai didesnės. Pats užimčiausias laikas šiame kurorte prasideda sausio pabaigoje ir baigiasi kovo viduryje, taigi,šiuo metu vykti į Superskirama Dolomiti nepatariama. Vykstant ten kovo antroje pusėje ar sausio mėnesį, neteks lūkuriuoti eilėse prie keltuvų, o taip pat slidinėjimas bei nakvynė kainuos kur kas pigiau.

TOP 5 lankytini objektai

 • Gardos ežeras nuo Trento miesto yra nutolęs vos per 45 kilometrus. Taigi, neabejotinai verta vieną dieną nuvykti ir pasigrožėti vienu iš Italijos gamtos perlų.
 • Trento mokslo muziejus (MUSE) yra vienas iš įdomiausių ir lankomiausių muziejų visame Trentino regione.
 • Duomo aikštė Trente laikoma itin religiškai svarbiu objektu ne tik regiono, bet ir visos šalies mastu.
 • San Vigilio katedra, esanti Trento centre, nuolat patenka į keliautojų fotoaparatų objektyvus.
 • Gianni Caproni aviacijos muziejus yra išties išskirtinis – tai vienas lankomiausių objektų Trentino apylinkėse. Jame daugybė išties įdomių eksponatų ir naudingos informacijos, susijusios su Italijos aviacijos istorija.

 

Straipsnis parengtas pagal Skirama.it ir Tripadvisor.com informaciją.

 

 

 

        

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.