(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Folgarida - Marilleva kurortai

Folgarida - Marilleva slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Folgarida – Marilleva, Italijoje

Saulėtas, švelnus ir tyras kalnų oras, kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai ir puikios slidinėjimo trasos, kuriomis nenusivils ir patyrę, ir pradedantieji slidininkai. Būtent taip būtų galima apibūdinti garsiuosius Italijos Folgarida ir Marilleva slidinėjimo kurortus, kuriuose nuotykiai ir smagios akimirkos yra garantuojamos.

Apgyvendinimas

Folgarida – Marilleva kurortai tikrai nėra patys brangiausi Italijoje, čia nakvynė 2–3 žvaigždučių viešbutyje vidutiniškai kainuoja apie 75 eurus. Aukštesnės klasės viešbučiuose nakvynės kainos prasideda maždaug nuo 90 eurų ir kyla iki kelių šimtų, priklausomai nuo viešbučio teikiamų paslaugų ir keliautojo poreikių. Mažesnes kainas siūlo svečių namai, kuriuose nakčiai išsinuomoti kambarį galima vidutiniškai už 50 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Folgarida - Marilleva kurorte

Geriausius skrydžius į kurortus rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Folgarida ir Marilleva kurortus jungia bendra keltuvų sistema, todėl slidininkai gali mėgautis ir vieno, ir kito kurorto puikiomis slidinėjimo trasomis, kurių bendras ilgis yra apie 53 km. 25 km sudaro mėlynos arba nesudėtingos trasos, skirtos nepatyrusiems slidininkams, kurie ant slidžių jaučiasi dar nelabai jaukiai ir tvirtai, sudėtingesnės raudonosios trasos, skirtos pažengusiems slidininkams, nuostabiais kalnais vingiuoja apie 21 km, o profesionalai galės išmėginti jėgas 7 km ilgio juodosiose trasose. Kurortai  slidininkams ir snieglentininkams taip pat siūlo išbandyti kelias naktines trasas, iš kurių atsiveria nuostabūs vakarėjančių kalnų vaizdai. Visas trasas aptarnauja 27 modernūs keltuvai, kurie pradeda veikti nuo 8:30 val. iki 17:00 val.

Folgarida ir Marilleva kurortuose taip pat netrūksta ir kitų pramogų – po nuotykių ir įspūdžių kupinos dienos slidininkai ir poilsiautojai gali atsipalaiduoti baruose, puikiuose restoranuose, sveikatingumo ir grožio centruose bei naktiniuose klubuose.

Folgarida - Marilleva slidinėjimo trasos

Folgarida - Marilleva kurortų žemėlapį rasite čia.

Diena slidinėjimo Folgarida – Marilleva kurortuose suaugusiam kainuoja apie 37 eurus, vaikui – apie 27 eurus.

Kada geriausia slidinėti Folgarida – Marilleva?

Slidinėjimo sezonas atidaromas spalio 27 dieną ir trunka iki balandžio 30 dienos. Dėka galingų sniego patrankų ir palankių oro sąlygų mėgautis gausiu ir puriu sniegu galima iki pat pavasario vidurio. Norintys šiek tiek ramesnio poilsio, kol į kurortus nesugužėjo daugybė slidininkų, atostogas turėtų planuoti lapkričio bei kovo – balandžio mėnesiais.

TOP 5 lankytini objektai

  • Folgarida slidinėjimo centras. Viena geriausių vietų pradėti mokytis tvirtai stovėti ant slidžių. Centre taip pat veikia vaikų zonos, kuriose mažieji žiemos sporto entuziastai gali dūkti su rogutėmis ir mėgautis sniegu.
  • Tibetan tiltas. Lyg virš bedugnės pakibęs tiltas, apsuptas nuostabių kalnų ir miškų vaizdų, atrodo išties įspūdingai. Puiki vieta šiek tiek pasisemti adrenalino ir pasidaryti fantastiškų nuotraukų.
  • Vallesinella krioklys. Nuostabus parkas mėgstantiems romantiškus ir svajingus pasivaikščiojimus. Parko pasididžiavimas – aukštas krioklys, kurio šniokštimas ramina ir hipnotizuoja.
  • Tovelio ežeras. Nepaprasto grožio vieta, apsupta margaspalviais miškais ir kalnais. Tikra ramybės oazė ieškantiems harmonijos su gamta.
  • Aevolution Folgarida slidinėjimo mokykla. Tai viena geriausių vaikų slidinėjimo mokyklų regione. Mažieji slidininkai čia pasikraus puikiomis emocijomis ir tvirčiau jausis ant slidžių.

 

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Valdisole.net informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.