(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Alta Badia kurortas

Alta Badia slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Alta Badia, Italijoje

Įspūdingo grožio dolomito viršūnėmis keliautojus ir žiemos sporto mėgėjus pasitinkantis Alta Badia regionas, įsikūręs šiaurės rytinėje Sella kalnų masyvo pusėje. Tai unikali vieta iki šių dienų išlaikiusi ladinų, Alpių tautų, tradicijas ir papročius. Čia galima paskanauti vietinių patiekalų, pasigrožėti jaukiais miesteliais ir puikiomis slidinėjimo trasomis.

Apgyvendinimas

Alta Badia regione nakvynė 2–3 žvaigždučių viešbutyje vidutiniškai kainuoja apie 70 eurų pačio slidinėjimo sezono įkarščio metu. Prabangesniame viešbutyje už nakvynę gali tekti pakloti 90–130  eurų. Draugiškesnes kainas piniginei siūlo svečių namai ir vietiniai gyventojai, nuomojantys apartamentus, kuriuose už nakvynę teks susimokėti apie 50 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Alta Badia kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia. 

Slidinėjimo trasos

Alta Badia regione veikia 130 km įvairaus sudėtingumo slidinėjimo trasų. Tiesa, labai sudėtingos trasos, kurios tinka tik patyrusiems žiemos sporto entuziastams, driekiasi vos 7 km, 70 km visų trasų sudaro lengvos ir vidurinio sudėtingumo trasos, todėl Alta Badia regionas – puikus pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais ir pradedantiesiems slidininkams. Visas trasas aptarnauja modernūs įvairių tipų keltuvai, kurie darbą pradeda 8:30 val. ir baigia 16:30 val.

Alta Badia regioną sudaro penki pagrindiniai slidinėjimo kurortai – Pedraces, Corvara, San Cassiano, La Villa ir Colfosco. Pačiame didžiausiame ir judriausiameCorvara kurorte gausu puikių restoranų, barų ir kitų pasilinksmino vietų. Patrauklios kainos ir nesibaigiančios linksmybės patiks jaunimui ar pramogų ieškantiems keliautojams. Corvara slidinėjimo kurortas puikiai tinka pradedantiesiems ar vidutinio lygio slidininkams.  Pedraces – mažas, jaukus ir romantika alsuojantis miestelis, įsikūręs Sasso St. Croce kalno papėdėje, turėtų patikti ieškantiems ramybės ir gerai neįvaldžiusiems slidžių ar snieglenčių. San Cassiano – prabangus kurortas, apsuptas didingais kalnais, kurie nusidažo rubino raudoniu, kylant saulei. Colfosco–aukščiausia gyvenvietė visame Alta Badia regione, viliojanti vaizdingomis slidinėjimo trasomis. La Villa kurortas, įsikūręs Gardenazza kalno papėdėje žavi vaizdinga panorama ir puikiomis vidutinio sudėtingumo trasomis.

Alta Badia slidinėjimo trasos

Alta Badia kurorto žemėlapį rasite čia.

Žiemos pramogų diena Alta Badia regione suaugusiam žmogui kainuoja apie 48 eurus, o vaikui – apie 35 eurus.

Kada geriausia slidinėti Alta Badia?

Žiemos sezonas prasideda gruodžio 2 dieną ir trunka iki balandžio 7 dienos.  Puikus klimatas, nuostabaus grožio kraštovaizdžiai ir purus sniegas, net ir įsibėgėjus pavasariui, garantuoja neišdildomus įspūdžius. Tiesa, jei norite išvengti didelių turistų srautų, neplanuokite kelionės žiemos šventinio  laikotarpio metu. 

TOP 5 lankytini objektai

  • Ladin Ciastel de Tor muziejus. Didingoje senovę menančioje pilyje šiuo metu veikia etnografinis muziejus, kuriame galima išvysti senovinius buities rakandus, audimo stakles, meno kūrinius, ginklus ir kitas įdomybes. Puiki vieta turiningai popietei.
  • Storico Grande Guerra muziejus. Iš pirmo žvilgsnio visiškai neįmantriame akmeniniame pastate slepiasi be galo įdomi karinė kolekcija – ginklai, patrankų sviediniai ir jų likučiai, karininkų apranga ir daugelis kitų įdomių eksponatų. Istorijos mėgėjai liks sužavėti.
  • I santuari di Santa Croce e Oies bažnyčia. Visai nedidukė bažnytėlė, apsupta neapsakomo grožio gamta, žavi be galo subtilia puošyba, skiautinėmis lubomis ir šalia esančiais senoviniais kryžiais, kuriuos išvysti šiandien yra tikra retenybė.
  • Colfosco nuotykių parkas. Jei į Alta Badia atvyksite vasarą, būtinai čia užsukite ir nepraleiskite progos išmėginti jėgas laipiojimo trasose, kybančiose aukštai medžiuose. Medžiais driekiasi įvairaus sudėtingumo trasos, todėl veiklos ras ir dideli, ir maži.
  • Parch di Colfosco ferma. Garantuota pramoga mažiesiems keliautojams, kurie nedidelėje fermoje galės išvysti ožius, antis, triušius ir kitus naminius gyvūnus. Nepamirškite su savimi pasiimti duonos ar kitų skanėstų, nes atvykti į svečius tuščiomis nemandagu.

 

Straipsnis parengtas pagal Altabadia.org, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.