(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Val di Fiemme kurortas

Val di Fiemme slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Val di Fiemme, Italijoje

Val di Fiemme slėnis vienas populiariausių Dolomitinių Alpių pakalnėje įsikūrusių slidinėjimo kurortų. Šis Italijos perlas leidžia mėgautis ne tik pilnu paslaugų paketu mėgstantiems žiemos pramogas, tačiau ir yra dažnai lankomas keliautojų vasarą. Kodėl? Tobuli kraštovaizdžio peizažai ir nuostabus oras leidžia mėgautis aktyviu poilsiu kone visus metus.

Apgyvendinimas

Val di Fiemme regionas nėra didelis, todėl ir apgyvendinimo vietų yra vos keletas. Negana to, slidininkai nakvyne apsirūpina gerokai iš anksto, tad ilgai delsiant gali tekti gerokai pasukti galvą, kur apsistoti. Trijų žvaigždučių viešbutyje šalia Val di Fiemme trasų nakvynė vienam žmogui gali kainuoti iki 50 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Val di Fiemme kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Val di Fiemme slidinėjimo kurortų regione iš viso yra bemaž 110 kilometrų įvairaus sunkumo slidinėjimo trasų. Latemar slidinėjimo centre yra įrengta 50 kilometrų ilgio slidinėjimo trasų, sujungiančių Pampeago, Predazzo ir Obereggen gyvenvietes. Bellamonte – Alpe Lusia trasos eina per Paneveggio gamtos parką, vieną iš Unesco saugomų teritorijų. Slidinėjant Passo Rolle trasose atsiveria nuostabūs Pale di S. Martino kalnyno vaizdai. AlpeCermis slidinėjimo kurorte yra įrengta net 7,5 kilometrų ilgio slidinėjimo trasa, kuri yra viena įspūdingiausių trasų visose Dolomitinėse Alpėse. O Passo Lavaze – Oclini trasos įrengtos taip, kad galima pasimėgauti ir kalnų, ir lygumų slidinėjimu. Kitaip tariant, skirtingos trasos net ir išrankiausiems slidininkams.

Iš viso Val di Fiemme slidinėjimo trasas aptarnauja net 45 keltuvai. Beveik visi jie veikia nuo 08:30 iki 16:30, tačiau kai kurie darbą pradeda ir kiek vėliau.

Val di Fiemme slidinėjimo trasos

Val di Fiemme kurorto žemėlapį rasite čia.

Užsakant slidinėjimo pasą iš anksto, gerokai prieš sezono pradžią, teikiamos net iki 15 proc. nuolaidos, tačiau šios nuolaidos negalioja kalėdinio laikotarpio metu. Slidinėjimo paso kaina priklauso nuo to, kiek dienų planuojama slidinėti. Brangiausi yra vienos dienos bilietai, kurie kainuoja iki 48 eurų suaugusiajam ir 33 eurų jaunuoliui. Perkant pasą ilgesniam laikui kainos yra kur kas mažesnės.

Kada geriausia slidinėti Val di Fiemme?

Val di Fiemme slidinėjimo kurortų regione skiriami trys skirtingi laikotarpiai. Žiemos sezono atidarymas vyksta nuo lapkričio 25 iki gruodžio 23 dienos. Labiausiai užimtas laikotarpis yra Kalėdų savaitė bei laikotarpis nuo vasario 4 dienos iki kovo 17 dienos. Sausio – kovo mėnesiais yra įprastas slidinėjimo sezonas, kurio metu sulaukiama kiek mažiau slidinėjimo entuziastų. Būtent šiuo metu ir yra palankiausia lankytis Val di Fiemme, tačiau derėtų prisiminti, kad slidinėjimo sezonas čia baigiasi balandžio 8 dieną.

TOP 5 lankytini objektai

  • Suan pramogų parkas vilioja ekstremalių pojūčių ištroškusius keliautojus išbandyti karstymąsi virvėmis. Lankytojų teigimu, čia apsilankyti tiesiog būtina.
  • Suan cafe kavinė yra puiki vieta norintiems išbandyti tradicinį itališką maistą ar tiesiog atsipalaiduoti po ilgos ir itin aktyvios dienos.
  • Paneveggio parkas nepalieka abejingų dėka nuostabaus kraštovaizdžio. Čia yra ką veikti ne tik žiemą, bet ir vasarą. Įvairūs pažintiniai takai, puikūs vaizdai ir tobulas oras. Ko dar gali reikėti?
  • Carezza ežeras neabejotinai bus ta vieta, kurią norėsis fotografuoti dar ir dar. Nuostabių snieguotų kalnų apsuptyje įsikūręs ežeras paglostys akį ir daug mačiusiam.
  • Predazzo ir Moena sūrių gamykla yra puikus būdas susipažinti su Italijos pasididžiavimu– sūriais. Čia galima ne tik sudalyvauti ekskursijoje ir pamatyti sūrių gamybos procesus, bet ir paragauti bei įsigyti nepakartojamo skonio gaminių.

 

Straipsnis parengtas pagal visitfiemme.it, dolomitisuperski.com, Tripadvisor.com informaciją.

 

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.