(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Čekija

Slidinėjimas Čekijoje

Čekija neturi labai įspūdingų kalnų grandinių, o aukščiausia šios slavų šalies viršūnė – tik 1603 metrai. Vakarų Europos šalių slidininkų tarpe kartais net pasigirsta abejonės – ar Čekijoje iš viso galima slidinėti?  Tačiau tai netrukdo jai mesti iššūkį tiek Alpėmis turtingiems kaimynams Austrijoje, tiek ir Tatrų kalnų globojamiems slovakams. O tie, kurie išdrįsta išmėginti Čekijos siūlomus slidinėjimo kurortus, niekada nenusivilia kainos ir kokybės santykiu. Taip pat vargu ar galima nusivilti pasirinkimo trūkumu. Čekijoje žiemos kurortų yra pakankamai daug, kad būtų verta rinkti reprezentacinį, atstovaujantį visą šalį. Tai yra garsusis Špindleruv Mlyn, kurį išmėginti kviečia ir Grūda.

Čekijos slidinėjimo trasos

Nors ir mažesni negu Alpių slidinėjimo centrai, Čekijos kurortai yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems. Ir tą jie patys mėgsta ironiškai pabrėžti! Viena to priežasčių yra tai, kad Čekijoje galima tikėtis mažesnių slidininkų srautų negu garsiausiuose Europos slidinėjimo kurortuose. Jeigu naujokai įvertins ramybę nusileidimo trasose, visi kiti sutartinai džiaugsis išvengę ilgų eilių prie keltuvų.

Skaičiuojantiems savo kelionių biudžetą, nereikalaujantiems pompastiškai įrengtų aukščiausios kategorijos sniego trasų, ar tiesiog ieškantiems įdomios alternatyvos Alpėms – Čekijos žiemos kurortai gali tapti nuostabiu atradimu. Kiekvienas praktiškas slidininkas tikrai įvertins artimosios Čekijos siūlomus slidinėjimo privalumus.

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Čekijos slidinėjimo kurortai

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.