(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Zilertalio kurortas

Zilertalio slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Zilertalyje, Austrijoje

Zilertalis – vienas iš labiausiai žinomų ir geriausių Austrijos Alpių slidinėjimo kurortų regionų. Šis regionas yra 40 kilometrų nulotęs nuo Insbruko. Zilertalio regionas išsiskiria tuo, kad čia gausu aukštesnių nei 3000 metrų kalnų viršūnių, tad keliautojus pakeri ne tik puikia slidinėjimui pritaikyta infrastruktūra, bet ir kerinčiais vaizdais.

Apgyvendinimas

Zilertalyje poreikius atitinkančią nakvynės vietą tikrai ras kiekvienas. Čia gausu ne tik privačių apartamentų, bet ir įvairių klasių viešbučių. Nakvynė vienam asmeniui kainuoja maždaug nuo 35 eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Zilertalio kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

Slidinėjimo trasos

Zilertalis yra didžiausias pasaulyje slidinėjimo slėnis, puikiai pritaikytas žiemos sportui. 179 modernūs keltuvai greitai gali pakelti iš 580 metrų į 3350 metrų aukštį. Zilertalio regione galima rasti net 515 kilometrų ilgio trasas, kurios pritaikytos ir patyrusiems slidininkams, ir naujokams. Čia įrengtos 170 mėlynųjų trasų, 264 raudonosios trasos ir 42 juodosios trasos. Šis regionas yra išskiriamas į 4 pagrindines slidinėjimo zonas:

  • Hochzillertal – Hochfugen – Spieljochtrasos yra maždaug 2500 metrų aukštyje. 89 kilometrai puikių trasų yra tai, ko reikia tobuloms žiemos atostogoms. Jei yra pakankamai sniego, trasos atidaromos savaitgaliais dar lapkričio mėnesį.
  • Zillertal Arenasuteikia galimybę paslidinėti net keturiuose Austrijos kalnuose. Čia galima rasti 143 kilometrus įvairiausio sudėtingumo trasų, taigi, slidinėti galės ir profesionalai, tiek ir pradedantieji. Taip pat yra ir vadinamoji „čempionų zona“ – apsilankius bent 6 iš 13 stotelių kiekvienas slidininkas gauna čempiono pažymėjimą. Zillertal Arena trasos atviros nuo gruodžio pradžios iki balandžio mėnesio vidurio.
  • Mayrhofner Bergbahnen 369 hektarų teritorijoje yra išdėstyta 136 kilometrų slidinėjimo trasų, kuriose galima ne tik paslidinėti su šeima, bet ir išvystyti didelį greitį stačiose ir ilgose trasose. Adrenalino mėgėjams Mayrhofner Bergbahnen trasos tikrai turėtų patikti. Kai kurios trasos čia atidaromos dar gruodžio pradžioje, o kitos – Kalėdų laikotarpiu. Sezonas šiame kurorte uždaromas balandžio viduryje.
  • Gletscherwelt Zillertal 3000 trasos yra ledkalnio viršuje, todėl čia sniego būna ištisus metus. O slidininkų mėgstamiausias purus sniegas trasas dengia nuo pat spalio iki gegužės. Tai yra vienintelė visus metus veikianti slidinėjimo zona. Profesionalams ir ekstremalams turėtų patikti 12 kilometrų ilgio trasa, kurios aukščio amplitudė yra net 1750 metrų. Tai tikrai kvapą gniaužiantis nuotykis!

 

Zilertalio slidinėjimo trasos

Zilertalio kurorto žemėlapį rasite čia.

Zillertal Superskipass slidinėjimo pasas leidžia pasinaudoti visomis Zilertalio regione įrengtomis trasomis ir 179 keltuvais. Vienos dienos slidinėjimas kainuoja apie 54 eurus suaugusiam asmeniui, o vaikams ir jaunimui taikomos nuolaidos. Perkant pasą ilgesniam nei dienos laikotarpiui, dienos įkainis gerokai sumažėja.

Kada geriausia slidinėti Zilertalyje?

Nors Zilertalyje yra zonų, kuriose slidinėjimo trasos atviros visus metus, tačiau oficialiai slidinėjimo sezonas atidaromas gruodžio mėnesio pradžioje, o uždaromas balandžio viduryje, tad kaip ir kituose kurortuose, čia labiausiai užimti mėnesiai būna vasaris ir kovas.

TOP 5 lankytini objektai

  • Spruce medžių pilis yra specialus vaikams įrengtas pramogų parkas, kuriame gausu įvairių lipynių bei sūpynių. Pramogos po atviru dangumi patiks visiems.
  • Jogglkessl Apres Ski baras yra puiki vieta atsigaivinti po visos dienos pramogų ar tiesiog gerai praleisti laiką. Ši vieta turistų tarpe laikoma pačia geriausia.
  • Arena Coaster 1450 metrų ilgio nusileidimo takas bėginėmis rogėmis patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šį nuotykį išties verta patirti!
  • Hainzenbergo aukso kasykla leidžia pažvelgti į Tirolio aukso kasybos istoriją bei patyrinėti įdomiausius artefaktus.
  • Ramsau bažnyčia traukia akį savo klasikinio stiliaus fasadu. 1997-aisiais metais ši bažnyčia buvo atrestauruota, tad pastarąjį dešimtmetį ji vis patenka į keliautojų fotoaparatų objektyvus.

 

Straipsnis parengtas pagal Zillertal.at, Tripadvisor.com informaciją.

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.