(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Saalbach Hinterglemm kurortas

Saalbach Hinterglemm slidinėjimo kurortas

Slidinėjimas Saalbach Hinterglemm, Austrijoje

Saalbach miestelyje įkurtas slidinėjimo kurortas yra vienas didžiausių visoje Austrijoje. Šis Austrijos Alpių perlas yra puiki vieta pasimėgauti žiemos linksmybėmis – nuostabus oras, purus sniegas, aukštos kalnų viršūnės ir nepakartojami vaizdai. Saalbach Hinterglemm slidinėjimo kurortas yra pritaikytas ne tik slidinėjimo ekspertams, bet ir šeimoms. Negana to, šis kurortas nuo vieno žymiausių Austrijos miestų Zalcburgo nutolęs vos per 90 kilometrų, todėl atostogų metu galima puikiai suderinti slidinėjimo linksmybes bei ramų pažintinį turizmą.

Apgyvendinimas

Keliaujant į Saalbach Hinterglemm nakvyne pasirūpinti iš anksto yra tiesiog būtina. Likus vos porai mėnesių iki slidinėjimo sezono, čia būna užsakyta jau daugiau nei 90 procentų apgyvendinimo paslaugas teikiančių vietų. Nepaisant to, kurorte yra nemažai nakvynės namų, priimančių ne tik poras, bet ir didesnes žmonių grupes. Tokiose nakvynės vietose viena naktis žmogui gali kainuoti apie 40–50 eurų. Saalbach Hinterglemm yra ir nakvynės vietų, subalansuotų net patiems išrankiausiems – aukštos klasės viešbučiuose nakvynė vienam žmogui gali kainuoti ir apie 400 eurų ar daugiau. Geriausius apgyvendinimo pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Saalbach Hinterglemm kurorte

Geriausius skrydžius į kurortą rasite čia.

­Slidinėjimo trasos

Saalbach Hinterglemm kurorte viso yra daugiau nei 270 kilometrų trasų. Čia yra 140 kilometrų ilgio mėlynų, 112 kilometrų ilgio raudonų bei 18 kilometrų juodųjų trasų. Kurortą aptarnauja 70 keltuvų. Negana to, kurorte yra ir daugybė sniego parkų bei trasų, skirtų specialiai rogutėms. Taigi, žiemos linksmybėmis galės mėgautis kiekvienas.

Saalbach Hinterglemm slidinėjimo trasos

Saalbach Hinterglemm kurorto žemėlapį rasite čia.

Saalbach Hinterglemm įrengtos 48 mėlynosios trasos, skirtos pradedantiesiems bei vaikams. Vidutinio sudėtingumo raudonųjų trasų yra 33. 5 aukšto sudėtingumo trasos yra specialiai pritaikytos smarkiai pažengusiems slidininkams. Negana to, galima pasinaudoti ir keturiomis slidinėjimo turų trasomis. Diena slidinėjimo pramogų Saalbach Hinterglemm kurorte suaugusiam žmogui kainuoja iki 53 eurų, jaunuoliui – iki 40 eurų, vaikui – iki 27 eurų.

Kada geriausia slidinėti Saalbach Hinterglemm?

Žiemos sezonas prasideda gruodžio antroje pusėje – prieš pat Kalėdas. Sezonas baigiasi balandžio antrą savaitę. Saalbach Hinterglemm yra puiki vieta, norint pratęsti slidinėjimo sezoną. Šiame slidinėjimo kurorte sudarytos puikios sąlygos slidinėti iki pat balandžio mėnesio, todėl, norintiems išvykti į slidinėjimo kelionę kovo antroje pusėje – Saalbach Hinterglemm bus nuostabus pasirinkimas.

TOP 5 lankytini objektai

  • Nacionalinio parko centras – muziejus, kurį galima paliesti. Čia gausu įvairių gamtinių ir uolinių artefaktų, taip pat galima pasigrožėti ir 3D kalnų vizualizacija. Šiame muziejuje apsilankyti bus smagu ne tik suaugusiems, bet ir vaikams – visos pramogos itin interaktyvios.
  • Zalcburgo gamtos namai –vienas populiariausių muziejų, skirtų gamtos pažinimui. Muziejuje galima susipažinti su povandeniniais akvariumo gyventojais, pamatyti gilią senovę menančius eksponatus bei ištirti kosmoso platybę.
  • Kapruno muziejus yra įsikūręs net 400 metų senumo Steiner fermoje, kurioje eksponuojami įvairūs istoriniai eksponatai.
  • Felsentherme Gastein siūlo vandens pramogas terminiuose baseinuose. Tai puiki vieta atsipalaiduoti ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais kalnų apsuptyje.
  • NITRO sniego parkas yra sutvertas ekstremalams – čia gausu įvairių bėgelių, platformų ir pakylų, skirtų snieglenčių entuziastams.

 

Straipsnis parengtas pagal Saalbach.comir Tripadvisor.com informaciją.

 

   

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.