(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Lenkija

Slidinėjimas Lenkijoje

Kaimyninės Lenkijos tikrai nerasime slidinėjimo gerbėjams sudaromų sąrašų viršūnėse, tačiau tai ne priežastis neišmėginti jos siūlomų nusileidimo trasų. Ypač kai jos yra beveik ranka pasiekiamos iš Lietuvos. Ir tai ne vienintelis Lenkijos siūlomas privalumas – pasirinkus slidinėjimo atostogas šioje šalyje išlaidas galima sumažinti kelis kartus, palyginus su slidinėjimu Prancūzijoje ar Šveicarijoje. Dar daugiau – net ir pačiame žymiausiame Zakopanės slidinėjimo kurorte nesutiksite labai gausaus žiemos sporto mėgėjų srauto. Galimybę laisviau ir ramiau lavinti savo sugebėjimus aukštos kokybės sniego trasose ypač įvertins pradedantieji slidininkai.

Lenkijos slidinėjimo kurortai

Žiemos atostogos Lenkijoje neturi apsiriboti vien tik sniego teikiamais malonumais. Lenkijos istorijos pažinimas puikiai suderinamas su Jūsų slidinėjimo hobiu! Net jeigu dvi valandos kelio iki Krokuvos yra per daug, pati Zakopanė gali pasiūlyti užtektinai autentikos. Vietiniai Goraliai, vadinami aukštumų gyventojais, atrodo, tik ir ieško progos apsirengti savo tradiciniais rūbais. O gausybė karčemų, įsikūrusių iš medžių kamienų suręstuose pastatuose, nukels Jus į praeitį!

Jeigu visas dėmėsys yra sutelkiamas tik į slidinėjimą, galima ir užsimiršti, kad randatės Lenkijoje, o ne Austrijoje ar Italijoje. Tačiau kodėl neužpildžius žiemos atostogų komplekto pasineriant į autentišką Tatrų gyventojų pramogų sūkurį?

Užsisakyk GRŪDOS slidinėjimo kelionę internetu ir gauk 2% nuolaidą! Visas GRŪDOS slidinėjimo keliones rasite čia.

Slidinėjimo trasos Lenkijoje

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.