(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Žavingoji Malaizija su poilsiu Langkavi saloje 14d.

Programa
Kelionės privalumai
 • Išsamus, dinamiškas, gyvas ir kontrastingas kelionės maršrutas.
 • Patikimi ir patikrinti Malaizijos partneriai.
 • Kruopščiai atrinkti viešbučiai, skanus maistas, paslaugus ir dėmesingas vietos personalas.
 • Kvalifikuoti vietos gidai.
 • Profesionalus kelionės vadovas iš Lietuvos.
 • Į kelialapio kainą įskaičiuoti bilietai į lankytinus objektus.
 • Subalansuotas ekskursinės programos ir poilsio režimas.

 

Kelionės aukso fondas 

 • Modernusis Singapūras.
 • Konijinis miestas – Malaka (UNESCO pasaulio paveldas).
 • Kontrastingoji Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras.
 • Kamerono aukštumos – ramybės oazė, žavinti kalvotu kraštovaizdžiu ir arbatų plantacijomis.
 • Džordžtaunas – vienas charizmatiškiausių šalies miestų (UNESCO pasaulio paveldas).
 • Romantiškas poilsis Langkavi saloje – puikūs smėlio paplūdimiai, šilta jūra, SPA malonumai. 
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1-2
dienos. Skrydis Vilnius/Ryga/Varšuva – Singapūras (su tarpiniais persėdimais).

Atvykimas į Singapūrą. Pasitikimas oro uoste, pervežimas ir nakvynė viešbutyje.

3
diena. Singapūras.

Ekskursija po miestą – valstybę Singapūrą. Azijos tigru vadinamas Singapūras – stulbinamai augančios ekonomikos ir kosmopolitų sala. Ypatingą jos atmosferą kūrė vietiniai malajai, atvykėliai kinai, indai, peranakanai, kolonistų ir azijiečių palikuonys... Todėl čia susitinka kone visa Azija ir pagrindinės pasaulio religijos. Bent kartą Singapūre pabūti verta. Urbanistiniu stiliumi jis gali būti mažai su kuo palyginamas, nebent su Honkongu... Tačiau joks kitas Rytų kraštas Singapūrui negali prilygti tvarka, švara ir ją palaikančiomis taisyklėmis. Ekskursijos metu įsitikinsite, kad švariausio pasaulio miesto blizgesys ir modernūs dangoraižiai harmoningai dera su etniniais kvartalais, kuriuose šurmuliuoja kinų, indų ir arabų bendruomenės – prieš Jūsų akis atsivers charizmatiškiausios Singapūro vietos. XIVa. įkurto Singapūro miesto pavadinimas, išvertus iš sanskrito kalbos reiškia „Liūto miestas“. Gidas supažindins Jus su Singapūro talismanu, moderniuoju miesto simboliu – mitine jūros liūto skulptūra – vadinama Merlion. Aplankysite Merliono parką  su jūros liūtą imituojančiu fontanu, pamatysite gyvybingą Esplanada menų centrą, Parlamento rūmus, Aukščiausiojo teismo pastatą ir miesto rotušę.

Pasigrožėję kolonijine miesto širdimi, lankysite istorinį Singapūro centrą – kinų kvartalą ir seniausią šalyje budistų taoistų šventyklą Thian Hock Keng bei Budos Danties šventyklą, kur iki šiol saugoma svarbi budistinė relikvija – paties Budos dantis. Vėliau su gidu leisitės į pažintį su spalvingomis ir savo autentišką architektūrą išsaugojusiomis gatvelėmis, pasipuošusiomis tūkstančiais raudonų žibintų. Turistus vilioja daugybė mažų parduotuvėlių ir kavinukių, kur galėsite papietauti. Tada lankysite seniausią hinduistinę Šri Mariaman šventyklą ir Mažosios Indijos kvartalą, kur gyvena indų bendruomenė – didžiausia tarp migrantų. Jus maloniai nustebins UNESCO saugomas Singapūro parkų kompleksas, kurio visas plotas užima net 101 hektarą. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos.

Sutemus žvelgsite į naktinio Singapūro veidą nuo vieno prabangiausių viešbučių apžvalgos aikštelės – Marina Bay Sands. Vakarą siūlome praleisti Marina Bay rajone, kur kiekvieną vakarą vyksta šviesos, garsų ir lazerių šou. Nakvynė viešbutyje.

4
diena. Singapūras – Malaka – Kvala Lumpūras.

Vyksite į Malaką – buvusį kolonijinį miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tai vienas seniausių Malaizijos miestų. Čia nuo seno kūrėsi ir prekiavo indų, kinų ir arabų pirkliai, o po jų, porą šimtų metų, kai prieskoniai buvo brangesni už auksą, įtvirtinimus statėsi ir uostą plėtė portugalai, olandai ir anglai.

Čia išvysite kinų kvartalą, antikvarines parduotuves, šventyklas, Portugalijos, Olandijos ir Anglijos istoriją menančius pastatus. Malakoje taip pat rekomenduojama įsigyti autentiškus suvenyrus, kurių čia iš tiesų gausu. Čia Jūsų taip pat lauks ekskursija po unikalų Baba-Nyonya paveldo muziejų, kuris įrengtas tradiciniame kinų pirklių name, puoštame autentiškais 19 a. baldais. Išvykimas į Kvala Lumpūrą. Nakvynė viešbutyje.

5
diena. Kvala Lumpūras.

Ekskursija po Malaizijos sostinę Kvala Lumpūrą: Petrono bokštai – aukščiausi pastatai-dvyniai pasaulyje, Karališkieji rūmai, Merdeka – nepriklausomybės aikštė.

Apžiūrėsite prašmatnų Sultono Abdulo Samado pastatą ir 1884 m. britų įsteigtą Karališkąjį Selangoro klubą. Sustosite prie modernios Nacionalinės mečetės. Aplankysite vieną seniausių šventovių mieste – Džameko mečetę.

Vyksite į Batu urvus, garsius jų viduje esančiomis hinduistų šventyklomis. Čia jau daugiau kaip šimtą metų švenčiamas Taipusamo festivalis, sutraukiantis minias hinduistų ir piligrimų. Įėjimą „saugo“ milžiniška hinduistų karo dievo statula. Aukštyn į olą vedą 272 laiptai. Užlipus aukštyn atsiveria Kvala Lumpūro apylinkių panorama. Nakvynė viešbutyje.

6
diena. Kvala Lumpūras – Kamerono aukštumos.

Iš Kvala Lumpūro vyksite į Kamerono aukštumas, žavinčias kalvotu kraštovaizdžiu ir nuolat žaliuojančiais medžiais. Šiam šiaurės vakarų Pahango regionui skirtas XIX a. pabaigoje gyvenusio sero Viljamo Kamerono vardas. Jis buvo pirmasis atvykėlis iš tolimų kraštų, ištyrinėjęs ir įvertinęs iki tol pirklių bei smalsių kolonistų aplenktą kalvotą teritoriją.

Atkeliavę į Kamerono kalvas apsistosite viešbutyje. Diena bus skirta poilsiui, pasivaikščiojimui gamtoje ir susipažinimui su nuostabiomis apylinkėmis. Nakvynė viešbutyje.

7
diena. Kamerono aukštumos.

Pažintį su Kamerono aukštumomis pradėsite kildami į Batu Brinčango kalną. Pasigrožėję vaizdais leisitės prie garsiosios Boh Sungai Palas arbatos plantacijos. Būtent čia išauginama daugiausia arbatos visoje Malaizijoje. Užsuksite į arbatos fabrikėlį, kur iš arčiau pamatysite arbatos ruošimą, ir žinoma, jos paragausite.

Vėliau lankysite drugelių sodą, kuriame yra ne tik ištisos drugių kolonijos, bet ir įvairūs vabzdžiai, amfibijos, ropliai ir tropiniai augalai. Keliausite į Sam Poho budistų vienuolyną. 1972 metais pastatyta šventykla yra ketvirtoji pagal dydį Malaizijoje. Viešnagė Budos buveinėje jums atskleis bene taikiausios pasaulyje religijos dalelę. Nakvynė viešbutyje.

8
diena. Kamerono aukštumos – Penango sala.

Vyksite į Penango salą. Lankysite salos sostinę – Džordžtauną. Šis UNESCO pasaulio paveldo miestas įkurtas XVIII amžiuje, čia glaudžiai susipynusios Vakarų ir Rytų tradicijos, žavi puikiai išlikę to meto statiniai.  Pakilsite į Air Itamo kalvos viršūnę, kurioje yra budistų šventykla Kek Lok Si. Vėliau lankysite Šv. Džordžo bažnyčią ir netoliese esančią Šri Mariamam šventyklą. Nakvynė viešbutyje.

Penango sala.

9
diena. Penango sala – Langkavi sala.

Ryte vyksite patyrinėti garsiuosius menininko iš Lietuvos Ernesto Zacharevičiaus piešinius ant gatvių sienų.  Vėliau lankysite atogrąžų augaluose skendinčias senovines protestantų kapines, Botanikos sodą. Po pietų keltu plauksite į Langkavi salą. Nakvynė viešbutyje. 

10-12
dienos. Poilsis ir pramogos Langkavi saloje.

Poilsis Langkavi saloje, užburiančioje ilgais balto smėlio paplūdimiais, krištolo skaidrumo jūra ir nuostabia gamta. Už papildomą mokestį saloje siūlomos pačios įvairiausios ekskursijos ir pramogos. Galėsite pakilti į Gunung Mačinčango kalvą, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti salos panorama, nuvykti į krokodilų fermą, kurioje gyvena virš tūkstančio aligatorių, į paukščių parką, kuriame gyvena pustrečio tūkstančio sparnuočių, aplankyti vieną didžiausių Azijoje okeanariumų.  Nakvynės viešbutyje.

Langkavi sala.

13-14
dienos. Langkavi sala – Kvala Lumpūras – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniais persėdimais).

Vyksite į oro uostą. Skrydis Langkavi – Kvala Lumpūras – Varšuva/Ryga/Vilnius (su tarpiniais persėdimais).

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Kelionė patogiu mikroautobusu/autobusu (visi pervežimai pagal programą).
 • Vietinio skrydžio Langkavi sala – Kvala Lumpūras bilietas.
 • 11 nakvynių 3-4* viešbučiuose (pagal šalies kategoriją).
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 1 pietūs, 2 vakarienės.
 • Ekskursinė – pramoginė programa pagal kelionės aprašymą.
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą.
 • Vietinių gidų paslaugos.
 • Profesionalaus GRŪDOS kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Tarptautinių skrydžių bilietai nuo 1250 EUR (priklauso nuo sezono, oro linijų bendrovės, bilieto išrašymo datos etc).
 • Ekskursijos ir pramogos, neįtrauktos į programą.
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas), nelaimingų atsitikimų, bagažo ir neįvykusios kelionės draudimas (pagal pageidavimą).
 • Asmeninės išlaidos, arbatpinigiai vietiniams gidams 3-5 USD asm. (dienai) ir vairuotojams 1-2 USD asm. (dienai), gėrimai, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • P.S. už leidimą fotografuoti ir filmuoti tam tikruose objektuose mokama papildomai.
Papildoma informacija

Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz., vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje https://nvsc.lrv.lt/skiepai-keliautojams
Minimalus keliautojų skaičius grupėje – 10 - 15 turistų. Nesurinkus minimalaus turistų skaičiaus ir, turistams sutikus, grupė gali vykti be kelionės vadovo iš Lietuvos; kelionės kaina perskaičiuojama.
LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.

Nuolaidos

Keliaujantiems 4-ą kartą į tolimus kraštus                                                       50 EUR

Keliaujantiems 6-ą kartą į tolimus kraštus ir daugiau                                    100 EUR

 

Nuolaidos taikomos tik keliavus į "GRŪDOS" organizuojamas tolimų kraštų keliones. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida taikoma užsakymams padarytiems nuo 2023 11 14.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

**Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi.

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Atsiliepimai (1)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Aurelija
Keliauta Spalio mėn. 2019
Kelionė pranoko lūkesčius! Lankytini objektai įdomūs, viešbučiai geri, skanus maistas, puikūs vietiniai gidai. Dėkoju GRŪDOS komandai už nuostabias patirtis!
Apie šalį


Malaizija
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
2290 €