(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį - stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus 14d. (Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas 7d.)

Didysis GRŪDOS turas po prancūziškąją Kanadą ir kalnų širdį – stulbinamo grožio Banfo, Džiaspero ir Joho nacionalinius parkus. Kelionės desertui – Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas
2025.07.08 - 07.28 grupė renkama
Kaina nuo:
4499 €
+ lėktuvų bilietai
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai

 

Kelionės aukso fondas

 • Nepamirštama Toronto panorama iš „CN Tower“ televizijos bokšto.
 • Stebinantys savo didybe, žymiausi visame pasaulyje Niagaros kriokliai. Esant galimybei, kruizas „Maid of the Mist“ („Miglos Tarnaitė“) „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožintis galingojo krioklio jėga. 
 • „1000-čio salų“ kruizas Kingstone – tai daugybė mažų salelių, skalaujamų Šventosios Lauryno upės vandenų.
 • Kanados Civilizacijos muziejus Otavoje.
 • Kvebekas  - seniausias Šiaurės Amerikos miestas, kurio senamiestis – UNESCO paveldas.
 • Prancūziškasis Monrealis – 1976 m. XXI vasaros olimpinių žaidynių sostinė.
 • Kalgaris – 1988 m. XV žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Pribloškiantys gamtos vaizdai Banfo, Džiaspero ir Joho UNESCO paveldo nacionaliniuose parkuose.
 • Didingieji Šiaurės Amerikos Uoliniai kalnai.
 • Pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose.
 • Vankuveris – vienas gražiausių pasaulio miestų – 2010 m. XXI žiemos olimpinių žaidynių sostinė.
 • Vankuverio sala ir Britų Kolumbijos sostinė Viktorija bei garsieji „Butchart“ sodai.

 

Pasirenkantiems su kruizu

 • Plaukimas vidine Aliaskos protaka tarp salų ir fiordų, besigrožint kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta bei nuostabiu gyvūnijos pasauliu.
 • Galimybė stebėti kuprotuosius banginius ir orkas Ledyno sąsiaurio Icy Strait Point.
 • Pažintis su vienu aktyviausių Aliaskoje, dar vadinamubaltojo griaustinio, Hubardo ledynu. Pamatysite ir išgirsite kaip ledai aižėja, slenka ir, krisdami į vandenyną, sukelia įspūdingą dundėjimą bei gaudesį.
 • Aliaskos sostinėje Džune - tik Aliaskai būdingas kraštovaizdis - fiordai, ledynai, ledo laukai.
 • Žygis baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimas į Elnių kalną, didysis Aliaskos medkirčių pasirodymas, didžiausia ir įvariausia indėniškų totemų kolekcija – visa tai Jums pasiūlys Ketčikanas.

 

KANADOS TURO (14d) SCHEMA

Torontas – Niagaros kriokliai – “1000 salų kruizas” – Otava – Kvebekas – Monrealis – Kalgaris – Banfo nacionalis parkas – Joho nacionalis parkas – Džaspero nacionalis parkas – Kolumbijos ledo laukai – Viktorija – Vankuveris

Pasirenkantiems su kruizu KANADOS IR ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZO (7d) SCHEMA

Vankuveris – Sitka – Hubardo ledynas – Džunas – Ketčikanas - Vankuveris

 

Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena. Vilnius – Torontas.

Skrydis: Vilnius – Europos miestas – Torontas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2
diena. Torontas – Niagaros kriokliai – Torontas.

Pusryčiai. Trumpa pažintis su miestu: Toronto prieplauka, miesto rotušė, Rodžerio centras, Toronto universitetas. Toronto panoramą apžvelgsite pakilę į 553 m aukščio „CN Tower“ televizijos bokštą, iš kurio atsiveria įspūdingi miesto vaizdai. Po to vyksite prie kvapą gniaužiančių Niagaros krioklių, krintančių 7000 tonų per sekundę vandens jėga. „Niagara“ reiškia „griaustinio vanduo“, o tokį pavadinimą šiems kriokliams, neįprastai žymintiems Kanados ir Jungtinių Amerikos Valstijų sieną, davė šiose vietose gyvenę indėnai. Niagaros krioklius sudaro apie 792 m pločio ir 48 m aukščio „Pasagos“ krioklys, apie 323 m pločio ir 51 m aukščio „Amerikos“ krioklys ir apie 15 m pločio ir 24 m aukščio „Jaunosios nuometo“ krioklys. Niagaros kriokliai susidarė paskutinio ledynmečio pabaigoje - prieš 25 tūkst. metų. Metai iš metų kriokliai pamažu traukiasi upės aukštupio link – per metus pasislinkdami apie 1,2 m. Esant galimybei (priklausomai nuo oro sąlygų) plauksite laivu „Pasagos“ krioklio kaskados apačioje grožėdamiesi galingojo krioklio jėga. Pasikelsite į Skylon apžvalgos bokštą ir dar kartą pasigėrėsite kriokliais. Pietūs apžvalgos bokšto restorane. Vakare sugrįšite į Torontą. Nakvynė viešbutyje.

3
diena. Torontas – Kingstonas – Otava.

Pusryčiai. Iš Toronto Ontario ežero pakrante pro istorinius miestelius vyksite į buvusią Kanados sostinę - Kingstono miestą. Jis įsikūręs ant Šv. Lauryno upės krantų. 80 kilometrų ilgio upės ruože priskaičiuojamos 1865 salos. Vietos indėnai iš kartos į kartą pasakoja salyno atsiradimo legendą: kadaise Didžioji Dvasia indėnams atidavė didžiulį ir gražų kraštą, tačiau su viena sąlyga - kad indėnai tarpusavyje nekariaus. Tačiau jie pažeidė šį susitarimą, tarp jų kilo kariniai kivirčai. Tuomet Didžioji Dvasia liepė savo baltiesiems angelams sugrąžinti šias žemes atgal. Jie suvyniojo indėnams dovanotą žemę į drobę ir pakilo aukštyn, tačiau vienas drobės kraštas atsilaisvino, ir žemės, iš didelio aukščio krisdamos, suskilo į daug mažų salelių, kurios ir šiandien yra skalaujamos Šventosios Lauryno upės vandenų... Kingstone Jūsų lauks „1000-čio salų“ kruizas. Plaukdami laiveliu, grožėsitės vešlia salų augmenija, jose įsikūrusiomis prabangiomis vilomis bei pilimis. 

Toliau kelionę tęsite Kanados sostinės link, atvyksite į Otavą. Trumpa pažintis su šiuolaikiška  šalies sostine Otava: Parlamento kalvos panorama, vienas brangiausių šalies viešbučių – Chateu Laurier pilis, Rideau kanalas ir krioklys, Parlamento pastatas, Vyriausybės Namai, Ministro pirmininko rezidencija, Kanados Aukščiausiasis Teismas, Kanados pinigų kalykla, Nacionalinio Meno Centras, Miesto rotušė. Nakvynė viešbutyje.

4
diena. Otava - Kvebekas.

Pusryčiai. Ryte vyksite į Gatineu priemiestyje esantį Kanados Civilizacijos muziejų, kuriame saugomos Kanados kultūros vertybės. Informatyvios ekspozicijos supažindina su Kanados gyventojų 20 000 metų istorija, šalies kultūrine bei etnine įvairove. Išvykimas iš Otavos. Kelionė į vieną seniausių šiaurės Amerikos Kvebeko miestą, įkurtą 1608 m. Kvebeko senamiesčio akmeniniai pastatai ir grįstos vingrios gatvelės sukuria jaukaus Europos miesto atmosferą. Atvykus, apžvalginė ekskursija po žavųjį miestą Šv. Lauryno ir Šv. Karolio upių santakoje: pažintis su senamiesčiu, laikomu prancūzų civilizacijos lopšiu Amerikoje, ir 1985 m. įrašytu į UNESCO istorinio ir kultūrinio paveldo sąrašą. Tai vienintelis miestas į šiaurę nuo Meksiko, kurio gynybinės sienos yra išlikusios iki mūsų laikų. Pamatysite legendinį Chateau Frontenac viešbutį, tapusį miesto simboliu, Notre Dame de Quebec katedrą – pirmosios Šiaurės Amerikos parapijos bažnyčią, Abraomo laukus, kuriuose 1759 m. britų armija sumušė prancūzus, o dabar yra miesto parkas. Nakvynė viešbutyje.

5
diena. Kvebekas - Monrealis.

Pusryčiai. Kelionė iš Kvebeko link Monrealio. Ekskursija po Monrealį, antrąjį pagal dydį Kanados bei didžiausią Kvebeko provincijos miestą. 1967 m. čia vyko Pasaulinė paroda, o 1976 m. – XXI vasaros olimpinės žaidynės. Savo prancūzakalbių gyventojų gausumu Monrealis nusileidžia tik Paryžiui. Miestas yra Kanados kultūros sostinė, turintis tris universitetus bei gausią menininkų bendruomenę. Apžvalginė ekskursija po dinamišką miestą, aplankant senamiestį, senąjį uostą, Lotynų kvartalą, finansų rajoną, Šv. Elenos salelę su jos fortu. Aplankysite ir kaimynystėje esančią Notre Dame salą, dirbtinai supiltą iš 15 mln. tonų uolienos, likusios 1965 m. iškasus Monrealio metro. Esant galimybei aplankysite vieną įspūdingiausių vėlyvosios gotikos kūrinių pasaulyje - Notre Dame baziliką (šį statusą suteikė čia apsilankęs popiežius Jonas Paulius II). Bazilikoje vyksta sakralios šalies garsenybių iškilmės (pvz. čia tuokėsi garsiausia Kanados dainininkė Celine Dion). Nakvynė viešbutyje.

6
diena. Monrealis – Kalgaris – Banfo nacionalinis parkas.

Pusryčiai. Vyksite į oro uostą ir skrisite iš Monrealio į Kalgarį. Atskridę važiuosite link gražiausios ir įspūdingiausios vietos Žemėje - Banfo nacionalinio parko, įsikūrusio Uoliniuose kalnuose. Tai pats seniausias Kanados Nacionalinis parkas, įkurtas 1885 metais: parko plotas buvo vos 26 km², o dabar užima 6641 km² teritoriją. Parką puošia įspūdingo grožio Uolinių kalnų kraštovaizdžiai, gilūs slėniai, žali miškai, pievos, ežerai ir upės, aukšti kalnai, padengti sniegynais ir ledynais. Važiuojant parko teritorija galima pamatyti rudųjų lokių (grizlių), juodųjų lokių (baribalų), briedžių, lūšių, ernių, kalnų ožių, kojotų, lapių, meškėnų. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7
diena. Banfo ir Joho nacionaliniai parkai.

Pusryčiai. Dieną pradėsite pasikėlimu Banfo Gondola ir apžvelgsite apylinkių panoramą. Prieš Jūsų akis atsivers nepakartojamas Kanados gamtos grožis, kurio ilgai negalėsite pamiršti. Pamatysite Bow krioklį, „Stebuklų kampą“, Emerald ežerą. Esant galimybei gėrėsitės „Dešimties viršūnių“ slėnyje supančių kalnų  „įrėmintu“ Morenos ežeru (1885 m virš jūros lygio). Aplankysite žemiau esantį Luizos ežerą, kuris žaižaruoja akinama žaluma. Smaragdo spalvos vanduo, milžiniški ežerus supantys kalnai snieguotomis viršūnėmis pakeri kiekvieną čia atvykusį keliautoją. Šį ežerą indėnai vadino Mažų Žuvelių ežeru, tačiau 1884 m. jis buvo pervadintas karalienės Viktorijos dukters Luizos garbei.

Toliau lankysite Joho nacionalinį parką, įsikūrusį vakarinėje Uolinių kalnų dalyje. Parkas įkurtas 1886 metais ir  užima 1310 km² teritoriją, čia gausu uolų snieguotomis viršūnėmis, krioklių, ledyninių ežerų, žalių miškų,  pievų ir sraunių upių. 1984 metais Banfo, Joho ir Džiaspero nacionaliniai parkai buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Nakvynė viešbutyje.

8
diena. Džiaspero nacionalinis parkas – Kolumbijos ledo laukai.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos vyksite į patį didžiausią Kanados Uolinių kalnų parką - Džiaspero nacionalinį parką. Tai 10878 km² teritorija, pilna plačių slėnių, kalnų grandinių, ledynų, miškų, alpinių pievų. Džiaspero nacionalinis parkas garsus savo aukštomis Uolinių kalnų viršūnėmis bei unikalia Kolumbijos ledo laukų vietove. Šie ledo laukai savo tirpsmo vandenimis maitina Ramųjį, Atlanto ir Arkties vandenynus.  Tai didžiausia ledo ir sniego sankaupa į pietus nuo Šiaurės poliarinio rato, užimanti beveik 325 km² teritoriją. Šiuose ledo laukuose yra daugiau kaip 30 ledynų. Turėsite nepakartojamą galimybę specialiu transportu pasivažinėti ant ledyno. Sužinosite, kaip susiformuoja ledo liežuviai ir pavaikščiosite ant vieno iš jų. Keliaudami slėniu Džiaspero miestelio link stabtelsite pailsėti prie labai gražių Atabaskos krioklių, kurie įkūnija šių vietų energiją: vanduo griaudėdamas ir putodamas purslų vaivorykšte kybo tarp uolų. Pakerėti krioklių grožio valandėlę pamiršite visus rūpesčius ir pasisemsite dvasinės energijos, kaip kadaise tai darė pirmieji Kanados gyventojai. Nakvynė viešbutyje.

9
diena. Džiaspero nacionalinis parkas – Klyrvuoteris.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos keliaudami Klyrvuoterio miestelio link nustebsite pasiekę  beveik dviejų tūkstančių metrų aukštį lygiu keliu. Keliautojus, atvykusius į Vakarų Kanadą iš Europos, visada apstulbina žvilgsniu neaprėpiami šalies kraštovaizdžiai. Pakeliui sustosite pasigrožėti Robson viršūne - viena aukščiausių viršukalnių Uoliniuose kalnuose (3953 m). Keliaudami toliau turėsite galimybę susipažinti su Kanados gamta, besikeičiančia priklausomai nuo aukščio virš jūros lygio - nuo tankių spygliuočių miškų iki alpinių pievų. Toliau pravažiuosite Wells Gray provincijos parką, labiausiai kanadiečių mėgstamą dėl galimybės paplaukioti kanojomis, stovyklauti nuostabioje gamtoje, žvejoti. Parkas žavi keliautojus savo kraštovaizdžio įvairove: aukšti kalnai ir gilūs kanjonai, tankūs miškai ir sraunios upės. Šiame parke yra visame pasaulyje garsus Helmcken krioklys, kuris yra tris kartus aukštesnis už Niagaros krioklius.  Atvyksite į Klyrvuoterio miestelį. Nakvynė viešbutyje.

10
diena. Klyrvuoteris – Vistleris.

Pusryčiai. Išvyksite iš Klyrvuoterio ir keliausite Vistlerio link. Šią dieną toliau gėrėsitės įspūdingu vakarų Kanados kraštovaizdžiu. Kelionės metu atsivers nepaprasti Bridge ir Karibou ežerų vaizdai.  Keliausite keliu nutiestu šalia Fraser upės kanjono. Sustosite pailsėti Cache Creek miestelyje. Čia galėsite papietauti (už papildomą mokestį). Vakare pasieksite Vistlerio miestelį – kalnų kurortą. Šį miestą labai mėgsta kalnų sporto mėgėjai. 2010 metais čia vyko daugelio Žiemos olimpiados sporto šakų varžybos. Nakvynė viešbutyje.

11
diena. Vistleris - Viktorijos miestas Vankuverio saloje.

Pusryčiai. Keliausite link Vankuverio miesto. Vyksite į prieplauką ir plauksite į Viktorijos miestą, esantį Vankuverio saloje, nuo žemyno atskirtoje Džordžijos sąsiauriu. Ši milžiniška sala Ramiajame vandenyne užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių, į aukštus kalnus įsiterpiančių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė turtinga dirbamais laukais, žvejų kaimeliais bei moderniais miestais. Saloje gyvena apie 723 tūkst. gyventojų. Per visą salą driekiasi kalnagūbriai, iškylantys į 2198 m aukštį. Vankuverio salą dengia vešlūs spygliuočių miškai (pocūgės, kedrai, eglės, pušys). Dėl švelnaus jūrinio klimato veši ir lapuočiai augalai: klevai, alksniai, paparčiai, ąžuolai ir kt., yra daug ežerų, pelkių, upių. Pirmieji Vankuverio salos gyventojai buvo indėnų gentys. 1774–1775 m. salą pasiekė rusų pirkliai ir ispanų ekspedicijos. 1778 m. saloje išsilaipino Džeimsas Kukas ir ją paskelbė Jungtinės Karalystės valda. Vyksite į Britų Kolumbijos provincijos sostinę – pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Garsių visame pasaulyje „Butchart“ sodų lankymas, kuriuose yra daugiau kaip 20 hektarų sodų, tarp jų Rožių sodas, Japoniškas sodas, unikalus „paskendęs“ sodas, itališkas sodas, koncertų pievelė. Pažintis su Viktorijos miestu: didingas XX a. pradžios Empress viešbučio pastatas, iškilęs prie mažoje įlankėlėje esančios Viktorijos prieplaukos. Pamatysite netoliese stovinčius Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmus, kurių pastatą 1893 m. suprojektavo architektas Fransis Ratenburis (būdamas 25 metų). Vakare laisvas laikas Viktorijoje. Nakvynė viešbutyje.

12
diena. Viktorijos miestas Vankuverio saloje - Vankuveris.

Pusryčiai. Iš ryto persikelsite į Vankuverį, kuriame vyko 2010 m. Olimpinės ir Parolimpinės žiemos sporto žaidynės. Ekskursija po vieną gražiausių miestų pasaulyje: amžinai žaliuojanti oazė miesto širdyje – Stanley parkas, antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje kinų kvartalas, garsėjantis savaitgaliniais teatralizuotais renginiais ir gatvių eitynėmis; istorinis miesto kvartalas – Gastown. Po pietų laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir pasivaikščioti po miestą. Nakvynė viešbutyje.

13
diena. Skrydis į Europą arba Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

A variantas. Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis VANKUVERIS - EUROPOS MIESTAS – VILNIUS. Grįžimas į Lietuvą 14 kelionės dieną (dėl laiko juostų skirtumo).

Kelionės tęsinys: KANADOS IR ALIASKOS PAKRANČIŲ KRUIZAS.

Pusryčiai. Pervežimas į Jūrų uosto kruizinių laivų terminalą. Įsiregistruosite į laivą kruizui. Po pietų išplauksite iš Vankuverio. Plauksite link Aliaskos pusiasalio, vaizdingais Vankuverio salos ir žemyninės Kanados dalies pakrančių fiordais, tarpekliais. Vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

14
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Visą dieną plauksite vidine Aliaskos protaka - vandenyno  pakrantės salų  grandinės sąsiauriais ir tarpekliais susijungia su atviru vandenynu. Plaukimo tarp salų ir fiordų metu grožėsitės kalnų viršūnėmis, paslaptingomis įlankomis, nepaliesta gamta, stebėsite nuostabų gyvūnijos pasaulį: plikagalvius erelius, jūros liūtus, banginius. Vidinė Aliaskos protaka - tai senųjų indėnų Tlingit, Haida ir Tsimshian genčių tėvynė, pakrantės pažymėtos jų ritualiniais totemais. Nuo seno likę rusų tyrinėtojų žymimieji stulpai, aukso ieškotojų stovyklaviečių liekanos, žvejų kaimeliai, patraukiantys keliautojų žvilgsnius. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

15
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Šiandien lankysite Sitkos gyvenvietę, esančią Aleksandro salynui priklausančioje Baranovo saloje. Čia gyvena beveik 9000 gyventojų, yra jūrų ir oro uostai, stovi Arkangelo Mykolo Soboras. Vietovė nuo seno buvo gyvenama indėnų tlinkitų. 1799 m. rusų gubernatorius Aleksandras Baranovas čia įkūrė gyvenvietę. 1802 m. indėnai surengė sukilimą, sugriovė miestą ir išžudė kolonizatorius. 1804 m. čia vėl grįžo Baranovas ir užpuolė tlinkitų fortą bei sėkmingai atkūrė gyvenvietę, kurią pavadino Novoarchangelsku. 1808 m. gyvenvietė tapo Rusijos valdų Amerikoje administraciniu centru. 1848 m. pastatytas soboras, kuriame rezidavo Aliaskos, Kamčiatkos, Kurilų ir Aleutų salų vyskupas. 1840 m. švedai ir suomiai Sitkoje pastatė liuteronų bažnyčią. Gyventojai vertėsi daugiausia prekyba jūrinių ūdrų kailiais. 1867 m. Sitka kartu su kitomis Rusijos kolonijomis parduota JAV ir tapo pirmąja valstijos sostine. Sitka, nors pasiekiama tik oro bei jūros keliais, sulaukia daugybės lankytojų, atvykstančių pasigrožėti jos kraštovaizdžiu, žvejoti, medžioti, stebėti laukinių gyvūnų ir pažinti vietos kultūros. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

 

16
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte priplauksite prie Hubardo ledyno. Nepaprastas 10 km pločio Hubardo ledynas, ištįsęs šiauriniame Jukatano įlankos gale, yra ne tik ilgiausias (apie 114 km), bet ir vienas aktyviausių savo rūšies ledynų Aliaskoje. Ledynas išsidėstęs Mont Logano kalnų grandinės papėdėje, Jukatane. Ledo iškyšulys, pro kurį plauksite, yra virš 9,5 km  pločio ir apie 100-130 metrų aukščio,  apie 100 metrų paniręs į vandenyną. Hubardo ledynas dar vadinamas baltojo griaustinio ledynu, kadangi, veikiant klimatinėms sąlygoms bei vandenyno srovėms, ledai aižėja, slenka ir, krisdami į vandenyną, sukelia įspūdingą dundėjimą bei gaudesį. Jūs turėsite galimybę pamatyti šį gamtos stebuklą beveik iš bet kurios laivo dalies.  Plaukiant pro Hubardo ledyną, grožėsitės nuostabiais vaizdais: nedideliais paukščių ar ruonių nusėstais ledkalniais, retkarčiais pasirodančiomis orkomis. Vakare kruizinis laivas tęs kelionę link Aliaskos sostinės Džuno (Juneau) miesto. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

17
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte atplauksite į Džuno miestą, įsikūrusį Didžiojo kalno papėdėje, apsuptą skaidrių Gastineau kanalo vandenų. Pirmieji naujakuriai šioje vietovėje buvo Tlingit  ir Haida genčių indėnai. Tarp ankstyvųjų naujakurių buvo ir daugelis Rusijos aukso ieškotojų bei prekeivių. Būtent Džune rasite viską, kas būdinga Aliaskai - su niekuo nesulyginamus Tracy fiordus, Mendenhall ledynus, ledo laukus. Aktyvių pramogų mėgėjai galės išbandyti safarį rogėmis, kurias trauks šunų kinkinys, raftingą, pasivažinėjimą dviračiais, pasivaikščiojimus po ledyną. Žiemos atrakcijų entuziastai galės snieglente nusileisti žemyn didžiąja uola arba tiesiog paslidinėti. Norintieji turės puikią galimybę patirti tolimosios Aliaskos lašišų žvejybos ypatumus. Apžvalginės ekskursijos lėktuvu metu grožėsitės Džuno apylinkių peizažais. Netoli nuo miesto esančioje saloje yra viena didžiausių pasaulyje rudųjų meškų koncentracijų. Ledyno sąsiauriuose galėsite stebėti banginius. Vakare išplaukiame iš Džuno miesto. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

18
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Po pietų atplauksite į Ketčikaną, lietingiausią  miestą pietrytinėje Aliaskoje, ”pasaulinę lašišų sostinę”. Miestas siūlo daugybę pramogų: plaukimą baidarėmis pastovia dulksna gaubiamu fiordu, kopimą į Elnių kalną, didįjį Aliaskos medkirčių pasirodymą. Pamatysite virš vandens kybančių senųjų medinių pastatų Creek gatvę,  Dolly‘s House muziejų, Aukso Karštinės laikų nešvankybių karaliją - tik 1953 metais veiklą nutraukusią raudonųjų žibintų gatvę. Ketčikano miestas gali pasigirti bene didžiausia ir įvairiausia indėniškų totemų kolekcija Amerikos šiaurės vakaruose, didžiule amatininkų dirbinių įvairove ir pasiūla. Vakare išplaukiame iš Ketčikano. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

19
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Visą dieną plauksite vandenyne Vankuverio salos pakrantėmis. Pietūs ir vakarienė laive. Nakvynė kruizinio laivo kajutėse.

20
diena. Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizas.

Pusryčiai. Ryte parplauksite į Vankuverį. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis Vankuveris – Kanados miestas – Europos miestas –Vilnius/Ryga/Varšuva.

21
diena. Grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina be Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo:

4499 Eur asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais (kai vyksta ne mažiau 15 keliautojų)
5199 Eur asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais (kai vyksta ne mažiau 10-14 keliautojų)
Priemoka už vienvietį kambarį Kanadoje 999 Eur. 

Keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti.

 

Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kaina:

 • nuo 1479 Eur (vidinė kajutė)
 • nuo 1869 Eur (vidinė kajutė su gidu)
 • nuo 1939 Eur (kajutė su langu į vandenyną)
 • nuo 2329 Eur (kajutė su langu į vandenyną ir gidu)
 • nuo 2299 Eur (kajutė su balkonu)
 • nuo 2599 Eur (kajutė su balkonu ir gidu)

Keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti.

Įskaičiuota į kelionės kainą

Į Kanados turo kelialapio kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu su oro kondicionieriumi;
 • Kelto į Vankuverio salą bilietai (pirmyn ir atgal);
 • 12 nakvynių (3*) viešbučiuose su pusryčiais;
 • 1 pietūs prie Niagaros krioklių;
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • Nacionalinių parkų mokesčiai;
 • Vietinių gidų paslaugos Rytų Kanadoje ir Vankuveryje, vairuotojo-gido paslaugos Vakarų Kanadoje
 • Kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

 

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbantis gidas (jei  kruizą su kelionės vadovu  pasirenka 10 ir daugiau žmonių);
 • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kajutėse;
 • Maitinimas: 7 pusryčiai, 6 pietūs, 7 vakarienės;
 • Negazuoti gėrimai (kava, arbata, stalo vanduo);
 • Vakaro šou programos;
 • Uostų mokesčiai;
 • Visi jūriniai pervežimai.
Neįskaičiuota į kelionės kainą

Į Kanados turo kelialapio kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių bilietai ir vietinis skrydis Monrealis – Kalgaris su oro uostų mokesčiais – nuo 1899 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą – 10 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Gėrimai, asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai Kanadoje. Arbatpinigiams rekomenduojame skirti: vietiniams gidams (4 CAD per dieną), vairuotojams (3 CAD per dieną).

 

Į Kanados ir Aliaskos pakrančių kruizo kainą neįskaičiuota:

 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 25 EUR arba viza;
 • Arbatpinigiai;
 • Alkoholiniai gėrimai;
 • Nealkoholiniai gazuoti gėrimai;
 • SPA ir grožio salonų paslaugos;
 • Pirkiniai laivo parduotuvėse, meno aukcionai, foto galerijos paslaugos, internetas;
 • Medicinos, skalbimo ir sausojo valymo paslaugos;
 • Telefono skambučiai iš laivo į krantą;
 • Visos siūlomos ekskursijos kruizo metu. Rekomenduojame ekskursijas užsisakyti Lietuvoje (ekskursijų kainos tikslinamos prieš kelionę).
Papildoma informacija
 • Kelionės metu (su kruizu) būtina turėti Jungtinių Amerikos Valstijų vizą arba elektroninį leidimą vykti į JAV ir biometrinį Lietuvos Respublikos piliečio pasą. Sutvarkome elektroninio leidimo vykti į JAV (ESTA) ir Kanadą dokumentus. Jei asmuo dėl kokių nors priežasčių negauna leidimo vykti į Jungtines Amerikos Valstijas, jis gali vykti  į kelionę po Kanadą (be kruizo). Kelionei vien po Kanadą būtina turėti biometrinį Lietuvos Respublikos piliečio pasą ir elektroninį leidimą keliauti į Kanadą.
 • JAV VIZA REIKALINGA VISIEMS KELIAUTOJAMS BUVUSIEMS IRANE, SIRIJOJE, SUDANE, LIBIJOJE, SOMALYJE AR JEMENE PO 2011 METŲ KOVO 1 DIENOS IR VĖLIAU.
 • Kelionės organizatorius pasilieka teisę optimizuoti maršrutą likus mėnesiui iki kelionės pradžios.
 • Pasikeitus skrydžių, traukinių, keltų tvarkaraščiams, lėktuvų bilietų ir/arba kitų paslaugų kainoms, valiutų kursams, kelionės programa, data ir kaina gali keistis. Aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami.
 • Siūlomų ekskursijų, pramogų, objektų lankymo tvarka, skaičius ir kainos gali keistis.
 • Nurodyta tarpinių pervežimų trukmė gali keistis dėl kelių būklės, eismo ar oro sąlygų.
 • Siekdamas užtikrinti keliautojų saugumą, kelionės organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, ekskursijų eilės tvarką, viešbučius, skrydžius ir pervežimus dėl aplinkybių arba įvykių kelionės šalyje (gamtos reiškiniai, oro sąlygos, streikai, politinės aplinkybės, etc.), kurių nebuvo galima numatyti iki kelionės pradžios. Kelionės organizatorius neatsako už papildomas išlaidas, atsiradusias dėl šių aplinkybių (pvz, vizų pratęsimas, nauji lėktuvo bilietai, papildomos nakvynės, pervežimai, skiepai ir pan.).
 • Minimalus skaičius grupėje – 10 turistų (pagal nurodytas kainas).
 • Nepamirškite pasirūpinti savo sveikata: pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, kelionėje turėkite individualią vaistinėlę. Rekomenduotinų skiepų sąrašas svetainėje http://www.ulac.lt/keliautojams
 • LR piliečio pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos. SVARBU! Atkreipiame dėmesį, kad, remiantis nauja ES direktyva, joks asmens dokumentas negalioja ilgiau kaip 10 metų po jo išdavimo datos.
Nuolaidos

Keliaujantiems 4-ą kartą į tolimus kraštus                                                       50 EUR

Keliaujantiems 6-ą kartą į tolimus kraštus ir daugiau                                    100 EUR

 

Nuolaidos taikomos tik keliavus į "GRŪDOS" organizuojamas tolimų kraštų keliones. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida taikoma užsakymams padarytiems nuo 2023 11 14.


Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Viešbučiai

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

**Apgyvendinimas

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi.

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Atsiliepimai (5)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Asta
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Puiki kelionė, nepakartojami įspūdžiai.
5 / 5.0
Nijolė
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Kelionė įspūdinga. Labai šaunus gidas Ignas
5 / 5.0
Antanas
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Bendras įvertinimas geras. Įspūdinga gamta, pasitaikė puikus oras.
5 / 5.0
Jūratė ir Vidmantas
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Labai džiaugiamės gido Igno darbu. Gavome pakankamai informacijos. Tai korektiškas, maloniai bendraujantis gidas. Grįžome su gerom emocijomis!
5 / 5.0
Ruta
Keliauta Gegužės mėn. 2019
Rekomenduoju
Gera kelionė, įdomi. Galėtų būti intensyvesnė. Gido darbas puikus
Apie šalį


Kanada

Oficialus pavadinimas: Kanada (Canada). Šalyje gyvena daugiau nei 33 milijonai gyventojų.

Sostinė: Otava (Ottawa). Gyventojų skaičius – 1 130 761.

Didžiausi miestai: Torontas (5 813 149 gyv.), Monrealis (3 868 831 gyv.), Vankuveris (2 116 581 gyv.), Otava (1 130 761 gyv.), Kalgaris (1 079 310 gyv.).

Geografinė padėtis: Kanada išsidėsčiusi Šiaurės Amerikos žemyno šiaurėje, tarp Ramiojo vandenyno - vakaruose, Atlanto - rytuose ir Arkties - šiaurėje. Tai antra pagal dydį pasaulio valstybė, dydžiu nusileidžianti tik Rusijai. Bendras Kanados plotas 9984670 km2. Kanada ribojasi su vienintele valstybe – JAV (ilgiausia dviejų valstybių siena pasaulyje – 8893 km). Kranto linija kartu su Arkties vandenyno pakrante taip pat ilgiausia pasaulyje – 243042 km. Rytinė Kanados dalis – lygumos ir 300-1500 m aukščio plynaukštės. Beveik pusę žemyninės Kanados dalies užima kristalinis Kanados skydas. Vakaruose – plati Šiaurės Amerikos Kordiljerų juosta (Pakrantės kalnai, Uoliniai kalnai, Šv. Elijo kalnai), su aukščiausia šalies vieta – Logano k. (6050 m). Kranto linija smarkiai raižyta: daugybė įlankų, užutėkių, fjordų, estuarijų. Kanados šiaurę sudaro Kanados Arktinis salynas su gausybe didelių salų (Bafino, Elsmyro, Viktorijos, Devono ir kt.).

Klimatas: pietuose ir centrinėje dalyje – vidutinių platumų, toliau į šiaurę – subarktinis ir arktinis. Pakrantėse (rytinėje ir vakarinėje) būdingas jūrinis klimatas, centrinėje dalyje ir šiaurėje – žemyninis ir ryškiai žemyninis. Žiemos šiaurėje ilgos, speiguotos, be storos sniego dangos. Temperatūros nukrenta žemiau -40 °C. Speigai būdingi ir prerijų sritims, gausu sniego ir Kordiljerose. Pietvakariuose ir rytuose žiemos šiltos. Vasarą prerijose nereti dideli karščiai (25-30 °C, pasitaiko ir virš 40 °C), pakrantėse vyrauja gaivesni orai (žemiau 20 °C), o šiaurėje temperatūros vos keliais laipsniais viršija 0 °C. Drėgniausia vakarinėje pakrantėje (ypač Vankuverio saloje), kur per metus gali iškristi virš 2000 mm kritulių. Drėgna ir pietryčiuose (>1000 mm). Centrinėje dalyje daug sausiau, neretos ilgos sausros (300-500 mm). Sausiausia arktinėse srityse (iki 250 mm), o Elsmyro salos šiaurėje iškrenta vos 100 mm kritulių. Didelę dalį šalies teritorijos užima amžino įšalo žemė.

Informaciją apie konkrečios dienos orus Kanadoje rasite čia: https://weather.gc.ca

Otava – Ontario:
0C
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
 Max 0C
19
24
27
25
18
Min 0C
8
12
16
15
9
Krituliai
mm
64
89
86
66
81
Drėgmė %, ryte
77
80
80
84
90
Drėgmė %, vakare
55
56
53
54
59
Vankuveris – Britų Kolumbija:
0C
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Max 0C
16
18
21
21
18
Min 0C
8
11
13
13
11
Krituliai
mm
71
64
31
43
91
Drėgmė %, ryte
88
87
89
90
92
Drėgmė %, vakare
63
65
62
62
72


Valstybinė santvarka: Kanada yra konstitucinė monarchija. Šalį faktiškai valdo Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II. Ji skiria gubernatorius ir ministrą pirmininką, pastarasis išrenkamas renkant parlamentą. Kanados teritorija yra federacinė ir padalinta į 10 provincijų bei 3 teritorijas.

Provincijos - tankiau apgyvendinti pietiniai regionai, turintys daugiau teisių nei teritorijos. Skliaustuose nurodytos provincijų sostinės: Alberta (Edmontonas); Britų Kolumbija (Viktorija); Kvebekas (Kvebekas); Niufaundlandas ir Labradoras (Sent Džonsas); Manitoba (Vinipegas); Naujasis Bransvikas (Frederiktonas); Naujoji Škotija (Halifaksas); Ontarijas (Torontas); Princo Edvardo sala (Šarlotetaunas); Saskačevanas (Redžaina)

Teritorijos - retai apgyvendinti šiauriniai regionai, turintys mažiau teisių nei provincijos. Skliaustuose nurodytos teritorijų sostinės: Jukonas (Vaithorsas); Nunavutas (Ikaluitas); Šiaurės Vakarų teritorijos (Jelounaifas)

Kalba: Kanadoje dvi oficialios kalbos – prancūzų ir anglų. Net 13,3 proc. kanadiečių kalba tik prancūziškai.

Religija: dauguma kanadiečių yra Romos katalikai, protestantai, nemažai išpažįstančių islamą, judaizmą. Nemaža dalis gyventojų netikintys.

Šalies tel. kodas: +1, toliau provincijos miesto kodas iš trijų skaitmenų ir telefono numeris.

Internetas: Internetinis ryšys beveik visoje Kanados teritorijoje yra. Daugelis Kanados miestų turi interneto kavines, taip pat daugelyje kavinių yra bevielis internetas. Viešosiose bibliotekose paprastai internetu naudotis galima nemokamai. Viešbučiuose taip pat yra interneto jungtis arba bevielis internetas.

Muitas: Į Kanadą be papildomų muito mokesčių galima įvežti vieną iš žemiau įšvardintų alkoholinių gėrimų: 1,5 litro vyno, 1,14 litro stiprių alkoholinių gėrimų, viso 1,14 litro vyno ir stiprių alkoholinių gėrimų arba 24x355ml skardinų ar butelių (daugiausia 8,5 litro) alaus. Taip pat į Kanadą be papildomų muito mokesčių galima įvežti visus išvardintus tabako gaminius: 200 cigarečių, 50 cigarų ar cigarilių, 200 gramų tabako. Kiekvienas keliautojas, atvykęs į Kanadą, privalo deklaruoti įvežamus maisto produktus, augalus ir gyvūnus.

Elektra: elektros srovės įtampa 110V, 60 Hz dažnis. Reikalingas adapteris (toks pats kaip ir Jungtinėse Amerikos Valstijose).

Valiuta: piniginis vienetas – Kanados doleris (CAD), kurį sudaro 100 centų. Banknotai 5, 10, 20, 50, 100, 1000. (https://www.bankofcanada.ca/banknotes), monetos – po 1, 5, 10, 25 centus, taip pat cirkuliuoja 1 ir 2 dolerių monetos. (https://www.mint.ca/store/mint/learn/circulation-currency-1100028#.UYJGa8qG6h8). Keliautojams geriausia iš Lietuvos vežtis JAV dolerius ir vietoje keistis į Kanados dolerius (https://www.bankofcanada.ca/rates/exchange/daily-converter/).

Laikas: Kanadoje yra vasaros ir žiemos laikas. Vasaros laikas įvedamas nuo kovo mėn antrojo sekmadienio iki pirmo lapkričio mėn sekmadienio. Šalyje yra 5 laiko juostos nuo GTM – 2h 30 NDT (Niufaundlendo laiko) iki GTM -7h 00 PDT (Ramiojo vandenyno laikas). Žiemos laikas įvedamas nuo lapkričio pirmojo sekmadienio iki kovo antrojo sekmdienio. Laiko juostos nuo GTM -3h 30 (Niufaundlendo laiko) iki GTM -8h 00 PDT (Ramiojo vandenyno laikas). Daugiau informacijos čia: https://www.timetemperature.com.

Dauguma verslo įmonių Kanadoje dirba pimadieniais – šeštadieniais nuo 09:00 iki 18:00. Kanadoje yra parduotuvių (late-night shopping) dirbančių iki 21:00 ketvirtadieniais ir penktadieniais. Taip pat yra parduotuvių, dirbančių sekamdieniais ir visą parą.

Transportas: Kanadoje transporto sistema labai išvystyta. Eismas vyksta dešiniąja puse. Greitkeliuose greitis ribojamas iki 100 km/val., žemesnės kategorijos keliuose iki 80 km/val, miestuose 50 km/val. Kanadoje yra arti 900 000km kelių. Populiariausias yra Transkanada greitkelis, kuris eina nuo St. John‘s miesto Niufaundlendo sloje iki Viktorijos miesto, Viktorijos sloje, magistralės ilgis 8000 km. Šalyje išvystytas susisiekimas autobusais su kondicionieriumi, WC. Gerai išvystytas susisiekimas tarp oro uostų ir miestų centrų. Šalyje puikiai galima keliauti traukiniais skersai ir išilgai šalį. Kanados nacionalinis traukinių tinklas yra VIA RAIL. Kitos kompanijos, tokios kaip ONTARIO NORDLAND, ALGOMA CENTRAS ir BRITICH COLUMBIA RAILWAIYS aptarnauja regionus. Keliauti po šalį patogu ir oro transportu. Jūrų transportu patogu pasiekti šaliai priklausančias salas, pvz.: iš Vankuverio iki Viktorijos salos plaukimas trunka apie 2,5 val. Daugiau informacijos apie susisiekimą rasite čia: https://canada.gc.ca.

Šventės: 2013 metų švenčių sąrašas čia: https://www.pch.gc.ca.

Sveikata: Privalomų skiepų nėra.

Suvenyrai: Įvairūs suvenyrai iš medžio, odos, vaizduojantys tiek gamtinę, tiek moderniąją Kanadą. Suvenyrai susiję su indėnų kultūra (įvairūs galvos dangalai su plunksnomis, kailiu), suvenyrai su Kanados simbolika (raktų pakabukai, pliušiniai žaislai, statulėlės, taurelės, puodukai ir pan.) Daugiau informacijos čia : https://www.globecraft.com arba https://www.westcoast-gifts.com.

Daugiau informacijos apie Kanadą rasite čia: https://www.canada.ca

Aliaska

Informacija apie Aliaską ruošiama.

Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
4499 €