Parkavimas Vilniaus ir Kauno oro uoste

Šiuo metu galime pasiūlyti parkavimą tiek Vilniaus, tiek Kauno oro uostuose.

ADCParking.com - daugiaaukštė aitomobilių stovėjimo aikštelė Vilniaus oro uoste. Aikštelė yra aptvertoje teritorijoje, gerai apšviesta ir stebima per kameras apsaugos darbuotojų 24/7. Nustatytu laiku yra vykdomas naktinis patruliavimas. Visą parą veikianti pagalba telefonu. Tai puikus kokybės ir kainos santykis.

Įdiegtas automobilių numerių atpažinimas – atvykus į aikštelę sistema atpažins Jus pagal automobilio numerį ir automatinis kelio užtvaras pasikels, išvykstant sistema veikia taip pat. Padaryti daug platesni pravažiavimai tarp aukštų. Aikštelėje yra 16 vaizdo stebėjimo kamerų. Prie įvažiavimo yra bagažo matavimo stovai ir svarstyklės. Darbo valandomis teikiama techninė pagalba.

Papildomos paslaugos:

Rezervuota vieta – Asmeniškai Jums rezervuota vieta prie pat įvažiavimo į aikštelę, rezervuotoje vietoje stovės ženklas su Jūsų automobilio numeriu

Palydėk ir pasitik – Prie išvykimo salės Jus pasitiks darbuotojas ir pats pastatys automobilį į aikštelę, o Jums sugrįžus automobilis bus grąžintas VIP ADCParking aikštelėje. Puikus pasirinkimas skrendant su mažais vaikais ar turint daug lagaminų.

Automobilio sutvarkymas – Pasirenkant paslaugą "Palydėk ir pasitik" galime išplauti ir išsiurbti Jūsų automobilį

Fast Track - Jums suteikia praėjimą BE EILĖS pro atskirą oro uosto saugumo patikros punktą nelaukiant bendroje eilėje.

Smart pack – Bagažo pakavimas, tai patikima priemonė skirta Jūsų bagažo apsaugai.

Jūsų potogumui veikia nemokamas interneto ryšys WiFI
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!