2020.07.24 Atgal į sąrašą

200 Eur medikų atostogoms Lietuvoje!

Puiki žinia! Pratęsta iki gruodžio 15 dienos, kai Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, o jų suteikimo kainą turizmo paslaugų teikėjams kompensuoja valstybė.

 

GRŪDOS komanda jau parengė specialius pasiūlymus: poilsio paketus Lietuvoje bei įdomias pažintinių kelionių programas. Išsirinkite geriausią pasiūlymą, o "GRŪDA" pasirūpins visais organizavimo ir finansavimo klausimais. PASIŪLYMUS RASITE ČIA!

Gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai (Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašo praplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais) turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, kurią kompensuos valstybė.

Jei pasirinkta paslauga bus brangesnė nei 200 eurų, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas galės padengti savo lėšomis.

Šiuo metu ruošiame pasiūlymus. Užpildykite šią formą ir pirmieji gaukite geriausius kelionių pasiūlymus medikų atostogoms Lietuvoje!

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, turėtų kreiptis į "GRŪDOS" biurus, rašyti el.paštu medikams@gruda.lt arba pildyti formą, skambinti tel.: +37060323614

Jeigu nerandate Jums tinkančios kelionės arba viešbučio, kreipkitės tel. arba el.paštu, atsiųsime individualų pasiūlymą skirtą tik Jums.

 

Prisidedame prie padėkos medikams – visi medikai ????, įsigiję "GRŪDOS" siūlomų poilsio paslaugų paketus, dalyvaus loterijoje, burtų keliu gruodžio mėn. bus išrinktas laimingasis ir apdovanotas kelione pasirinktai datai „Prabangus savaitgalis Varšuvoje“ su nakvyne 5* viešbutyje Varšuvos centre ???? !!!

Kelionės aprašą rasite šioje nuorodoje!

 


 

NAUDINGA INFORMACIJA

 • Ar galiu turizmo paslaugas įsigyti jau dabar!

Rezervuoti vietas gali jau dabar! O įsigyti galėsi pradėjus veikti internetiniam įrankiui paslaugų gavėjams identifikuoti. Informacija apie įrankio paleidimą bus atnaujinta artimiausiu metu.

 • Kaip man sužinoti, ar galiu naudotis 200 eur kompensacija?

Projekte galės dalyvauti galiojančias licencijas turintys gydytojai, slaugytojai ir akušeriai. Savo licencijos galiojimą galite pasitikslinti www.licencijavimas.lt

Nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai kompensaciją galės gauti, jeigu jie bus įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus Nelicencijuotų gydymo įstaigų darbuotojų sąrašus. Šiuo metu sąrašai yra sudarinėjami. Sąrašuose esantys gydymo įstaigų darbuotojai gaus vardinius kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti kompensacija.

 • Kokios turizmo paslaugos bus kompensuojamos valstybės?

Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

 • Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. (Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašo
praplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais).

 • Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Turizmo paslaugas galima užsisakyti nuo rugpjūčio 10 d., bet paslaugų teikimas ir pasinaudoti bus galimas nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 15 d.
 • Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?

Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų vertė vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.

 • Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę sumą?

Galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negrąžinama.

 • Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už didesnę sumą?

Galima, tačiau, jei turizmo paslaugų, kuriomis nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas padengia savo lėšomis.

 • Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas kelis kartus mažesnėmis sumomis?

Ne. Kompensuojamas turizmo paslaugas vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo.

 • Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas iš kelių teikėjų?

Negalima. Valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų suma į dalis neskaidoma, todėl paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo. Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali pasinaudoti tik vieną kartą, o nepanaudota lėšų dalis nėra kompensuojama.

 • Į ką reikėtų kreiptis, norint įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, turėtų kreiptis į "GRŪDOS" biurus, rašyti el.paštu medikams@gruda.lt arba pildyti formą, skambinti tel.: +37060323614

 • Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?

Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir ją pasirašyti (deklaraciją rasite čia).

 • Ar turizmo paslaugos kompensuojamos tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams ar ir jų šeimos nariams?

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą savo vardu. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

 • Ar gali šia priemone naudotis odontologai, burnos higienistai?

Galės, kurie dirbo karantino metu, sąrašas netrukus bus paskelbtas.

 • Ar gali šia priemone naudotis greitosios pagalbos vairuotojai?

Taip, paramedikai ir greitosios pagalbos vairuotojai taip pat galės pasinaudoti, tačiau savivaldybės iki tol turės pateikti jų sąrašus.

 • Kokius darbuotojus savivaldybių administracijos gali įtraukti į nelicencijuotų medikų sąrašus?

Savivaldybių administracijos teikia LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijai sąrašus nelicencijuotų medikų, kurie dirbo COVID–19 pandemijos metu (pvz.,paramedikų ir greitųjų pagalbos automobilių vairuotojų, infekcijų kontrolės specialistų, klinikos laborantų (kurie ėmė tepinėlius dėl COVID-19),  slaugytojų padėjėjų, kineziterapeutų bei ergoterapeutų, ir kitų sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojų, kuriems karantino laikotarpiu padidėjo darbo krūvis). Paslaugos bus suteikiamos tik asmenims, esantiems sąraše.

 • Ar galiu atostogauti su šeima arba draugais?

Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimai kambario tipui ir kategorijai nėra taikomi.

 • Ar bus viešai skelbiami medikų sąrašai?

Ne, medikų sąrašai nebus viešinami.

 

Parengta remiantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu „Dėl kompensavimo turizmo paslaugų teikėjams už sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams suteiktas turizmo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“, LR medicinos praktikos įstatymu, LR slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymu.

Atgal į sąrašą
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!