(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Žiema – pats laikas pradėti planuoti vasaros keliones

Žiema – pats laikas pradėti planuoti vasaros keliones

Ateinančių metų vasaros atostogas planuoti dabar – ne tik paprasta, bet ir naudinga, nes pirkti iš anksto – apsimoka. Kelionių organizatorius „GRŪDA“, kur dirba patyrusi ir užgrūdinta komanda, skelbdamas 28-tojo sezono pradžią, pristato naujas poilsines ir pažintines keliones bei pradeda 2019 m. išankstinius vasaros kelionių autobusu ir lėktuvu pardavimus.

Ateinančių metų vasaros išvykoms kelionių organizatorius šiuo metu taiko didžiausias nuolaidas. Keliautojai, įsigiję kelionę iš anksto, ne tik užsitikrins būsimas atostogas, bet ir sutaupys pinigų. Kelionėms autobusu šiuo metu taikoma iki 15 % nuolaida. Kelionėms lėktuvu į Europos šalis su vadovu iš Lietuvos ir keliautojų pamėgtoms savaitgalio kelionėms po Europos miestus – iki 10 % nuolaida. Pasiūlymų ieškokite ČIA.

Nauji poilsinių bei pažintinių kelionių maršrutai

Keliautojų laukia net 10 naujų maršrutų autobusu, skirtų tiek poilsiui, tiek ir šalių pažinimui. Ilsėtis „GRŪDA“ kvies į Rumuniją – naujai atrastą žemę, pilną netikėtumų, paslapčių, kalnuotų peizažų, kvapą gniaužiančių tarpeklių ir smaragdinių ežerų, į vietinių gyventojų svetingumu ir baltais smėlio paplūdimiais garsėjančią Albaniją bei į atnaujintą Graikijos maršrutą.

Pažintinių kelionių naujienose – romantiškasis Vachau slėnis ir Alpių kalnų simfonija Austrijoje, saulėtoji Ispanija aplankant netikėtumų kraštą Gibraltarą bei Balkanų karščiu alsuojančios Bosnija, Hercogovina ir Makedonija. Kelionių organizatorius taip pat kvies atrasti šiaurietišką Norvegijos gamtos lobynąkitokį Paryžių ir seną gerą (iš naujo sugrįžusį) klasikinės Italijos maršrutą.

Kelionių po Europą asortimentą papildė ir keturios naujos kelionės lėktuvu. Pirmoji naujiena – savaitgalio kelionė į romantiškąją Veneciją, kurios metu keliautojai turės galimybę paklaidžioti po siauras ir iki skausmo mielas Venecijos gatveles, pasimatuoti ar net įsigyti garsiąsias karnavalines kaukes bei pasimėgauti rūšiniais itališkais vynais. Antroji naujiena – savaitgalio kelionė į antika alsuojantį Atėnų miestą, kurį lankant ne tik žavėsitės architektūrinių šedevrų didybe, bet ir pajusite, kaip pasaulis atgauna savo pirmykštį skaistumą.

Keliautojų lauks dar viena nauja kryptis – pažintis su Kapadokija – labiausiai turistų lankoma Turkijos sritimi, buvusia senosios hetitų imperijos širdimi. Kelionės vinis – Gioreme slėnis arba kitaip, muziejus po atviru dangumi, nepaliekantis nė vieno abejingo.

Ilgai laukta naujiena – kelionė į Korsiką ir Sardiniją. Šios kelionės metu lankysitės Napoleono Bonaparto gimtinėje, grožėsitės tolimiausiais Italijos ir Prancūzijos kampeliais, ragausite skaniausias jūros gėrybes ir, žinoma, ilsėsitės Tirėnų jūros pakrantėje.

Keliautojų pamėgtos kryptys

Pačios populiariausios yra tos kelionės, kur poilsis dera su pažinimu. Daugybė turistų vyksta į Graikiją prie Egėjo jūros, Kroatiją ir Italiją prie Adrijos jūros, Ispaniją prie Viduržemio jūros bei Bulgariją prie Juodosios jūros. Tai kelionės, kurių metu yra galimybė ne tik atsipalaiduoti, pasimėgauti šiltu jūros vandeniu, saulės spinduliais, bet ir pajusti šių šalių išskirtinumą per architektūrą, maistą bei kultūrą.

Kalnų mylėtojai dažniausiai renkasi aktyvų poilsį Slovakijos Tatruose bei Austrijos, Italijos ir Slovėnijos Alpėse. Kelionių metu atsiskleidžia tikroji aukščio ir kalnų didybė. Kvapą gniaužia snieguotos kalnų smailės, slėniuose mėlynuojančių ežerų akys, kaimelių ramybė ir panoraminiai vaizdai.

Vienos populiariausių pažintinių kelionių krypčių – Italija ir Prancūzija. Italija turistus vilioja skirtingais, bet vienas už kitą įdomesniais regionais, nuostabia gamta, mažais mielais miesteliais, muziejais ir išskirtinio skonio itališka kava. Prancūzija – savita romantika, neatrastomis ir paslaptingomis provincijomis, levandomis kvepiančiais kaimeliais, vynuogynų slėniais, pilimis ir kitais didingais architektūros paminklais.

Populiarios kelionės ir į Skandinaviją: tūkstančio ežerų kraštą – Suomiją, margaspalves Daniją, Švediją ir Norvegiją. Tarp labiausiai mėgstamų išvykų, be abejo, išlieka ir kelionės laivais po Baltijos jūrą, aplankant Rygą, Taliną, Helsinkį, Stokholmą.

Išskirtinės išvykos kelionių gurmanams

„GRŪDOS“ keliautojai autobusu pasiekia tolimiausius Europos (ir ne tik) kampelius. Vienas tokių maršrutų – Didžioji Turkija, šalis, jungianti Europą ir Aziją. Kelionės metu pristatoma visa Turkijos pažinimo paletė: gamta, istorija, kultūra, religija ir politika. Nors kelionė tolima, ji neprailgsta.

Išvykos Portugalija – Ispanija – Marokas metu keliautojai pasiekia net Afrikos žemyną! Čia viskas kitaip: kitos tradicijos, kiti papročiai, kitoks laiko suvokimas ir žmonių elgesys. Turistus keri kvapų, garsų ir fantastiškos gamtos magija – Atlaso kalnai bei Atlanto vandenynas.

Mėgstamos kelionės autobusu į Airiją, Angliją bei Škotiją. Tačiau daugiausiai liaupsių sulaukia Lufutenų salos, dėl magiško gamtos peizažo dažnai vadinamos „Arkties rojumi“. Įspūdingi aukščiai, pievų žaluma, spalvoti nameliai, džiovinta žuvis – visa tai rasite šiose salose. Norintiems pasijusti tikrais Lufutenų salų gyventojais rekomenduojama leistis į žvejybą po skaidrius fiordų vandenis.

Alpių kalnai, kur dangus susilieja su kalnų keteromis – taip pat kelionių gurmanų mėgstama vieta. Išvykos metu aplankomas ne tik Alpių karalius Monblanas, „Vidurdienio smaigalys“, bet ir didingasis kalnų kalnas Maternhornas. Išskirtinė kelionė ir į Šiaurės Italiją, žavinčią pačiais įspūdingiausiais ežerais bei kabančiais sodais.

Daug dėmesio sulaukia kelionės, vykstančios kartą per metus. Viena tokių – gėlių paradas Olandijoje. Išvykos metu keliautojai turi galimybę ne tik panirti į spalvų ir gėlių jūrą, bet ir pasigrožėti olandišku peizažu: vėjo malūnais, išskirtiniu kaimo kraštovaizdžiu bei sostinės – Amsterdamo – kanalais.

Trumpas pabėgimas ir kelionės visai šeimai

Vis daugiau lietuvių renkasi trumpas, 2-4 dienų trukmės, savaitgalio keliones. Dažniausiai vykstama į kaimyninę Lenkiją bei kitas netolimas šalis: Latviją, Estiją, Baltarusiją, Ukrainą, Čekiją, Vokietiją. Trumpos atostogos – pats geriausias būdas pabėgti nuo kasdienybės ir patirti kažką jaudinančio, naujo. Iš tokių kelionių turistai grįžta pailsėję, atsigavę ir su dideliu noru keliauti toliau.

Į pramogų parkus dažniausiai vyksta šeimos su mažais vaikais. Šių kelionių metu pramogauja visi, ir tėvai ir vaikai – nuotykiai, įspūdžiai ir atrakcijos užkrečia kiekvieną. Daugiausiai dėmesio sulaukia Vokietijos „Heidės“ ir „Serengečio“ bei Danijos „Legolendo“ pramogų parkai.

Ne ką mažiau populiarus Italijos „Gardalendo“ parkas, pasakų herojų karalystė – „Disneilendas“ ir „Asterikso“ parkas Prancūzijoje. Naujai atrasti – Švedijos bei Suomijos pramogų parkai. Švedijoje – „Kolmardeno“ safario parkas, Suomijoje, Tampereje, esantis „Sarkaniemi“ atrakcionų parkas ir „Trolių Mumių šalis“ Naantali saloje.

Dar daugiau kelionių lėktuvu

Madinga praleisti savaitgalius Europos miestuose keliaujant lėktuvu. Šias išvykas renkasi tie keliautojai, kurie neturi daug laiko. Dažniausiai vykstama į sostines – Paryžių, Romą, Londoną, Amsterdamą, Madridą, Kijevą, tačiau populiarumu nenusileidžia ir mados sostinė Milanas, kontraversiška Barselona, Juodosios jūros perlas Odesa bei kiti miestai.

Trokštantiems šalį patyrinėti ilgėliau, siūloma vykti į „GRŪDOS“ organizuojamas 7-10 dienų keliones lėktuvu po Europą su kelionės vadovu iš Lietuvos. Šių išvykų metu keliautojai turi galimybę geriau pažinti šalį, jos kultūrą, ištyrinėti mažiau žinomas vietas ir regionus.

Siūloma išmėginti ne tik populiarius Ispanijos, Portugalijos ir Prancūzijos maršrutus, bet ir ne mažiau įdomias keliones į Graikiją, kurių vinis – garsieji Meteorų vienuolynai (juos patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu), Turkiją – šalį-muziejų po atviru dangumi ir lietuvių dar neatrastą, puikiu vynu, saulėgrąžų laukais ir draugiškais žmonėmis garsėjančią Moldovą.

Italija verta atskiro paminėjimo. Pilys, viduramžiški miesteliai, kalnai, ugnikalniai, kino juostų filmavimo vietos, paplūdimiai, uolos, maistas, vynas, kiparisų ir alyvmedžių giraitės, vynuogynai bei kiti, Italijai būdingi, peizažai laukia kelionėse po Apulijos, Toskanos bei Sicilijos regionus, kuriuos bent kartą gyvenime aplankyti privalo kiekvienas užkietėjęs keliautojas.

Pirkti iš anksto – apsimoka

Iš anksto 2019 metų vasaros keliones verta įsigyti dėl kelių priežasčių. Visų pirma – įsigijus kelionę dabar, nereikės sukti galvos vėliau. Laukdami pavasario, keliautojai gali nespėti įsigyti geidžiamos kelionės, nes paprasčiausiai nebeliks vietų.

Kita priežastis – kaina. Šiuo metu taikomos didžiausios nuolaidos: „GRŪDOJE“ kelionėms autobusu taikoma iki 15 % nuolaida, o kelionėms lėktuvu į Europos šalis su vadovu iš Lietuvos bei keliautojų pamėgtoms savaitgalio kelionėms po Europos miestus – iki 10 % nuolaida.

„GRŪDOS“ vasaros kelionėms autobusu ir lėktuvu į Europos šalis su vadovu iš Lietuvos taikoma papildoma 2 % nuolaida perkant internetu.

Keliaukime! Juk gera keliauti kartu. Ypatingų pasiūlymų kviečiame ieškoti ČIA.


Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.