(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Visa Airija - smaragdo sala 8d.

Dublinas – Belfastas - Carrick –A – Rede Kabantis Tiltas - Milžinų Klojinys - Slaigo Grafystė - Donegalo Grafystė - Konamaro Pusiasalis - Kylemore Vienuolynas - Golvėjus – Kruizas Koribo Ežeru - Poulnabrone Dolmenas – Bureno Plynaukštė– Mohero Uolos - Banračio Pilis – Korkas– Kilkenis – Dublinas
Kaina nuo:
1499 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
 • Pasitikrinkite savo drąsą eidami Carrick-a-Rede kabančiu tiltu!
 • Pasivaikščiok po Milžinų klojinį (UNESCO pasaulio paveldas) – didžiausią sustingusios lavos plynaukštę Europoje – ypač didingą ir paslaptingą Šiaurės Airijos vietą, sukėlusią daugybę mokslinių diskusijų, intriguojančią ir žadinančią vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys.
 • Mohero uolos – vienas įspūdingiausių gamtos kūrinių Airijoje. Stebėkite nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgaukitės vandenyno toliais ir uolų didybe.
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Skrydis Kaunas/Vilnius – Dublinas (gali būti su persėdimu viename iš Europos miestų). Atskridę, vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas, kurio metu siūlome apsilankyti „Merry Ploughboy Pub“, kuriame galėsite pasiklausyti airių muzikos ir pasižiūrėti gyvai atliekamus šiuolaikinius airių šokius (priklausomai nuo skrydžio laiko). Nakvynė  viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Pradėsite pažintį su Airijos sostine - Dublinu - žavus ir spalvingas miestas, kuriam puikiai pavyksta savyje apjungti Viktorijos epochos barus, elegantiškus XVIIIa. namus ir spindinčius modernius pastatus. Ekskursija po *Dubliną: *Šv.Patriko katedra (XIIIa.); Šv.Trejybės koledžas – seniausias šalies universitetas, garsus savo biblioteka; senasis Airijos parlamentas; Rotušė; XIIa. statyta *Dublino pilis - jos istorija tampriai susijusi su anglų viešpatavimu,  kuris tęsėsi beveik tūkstantį metų. Išvykimas iš Dublino. Kelionė link  Šiaurės Airijos sostinės Belfasto. Nakvynė viešbutyje.

Dublinas

3
diena

Pusryčiai. Ekskursija po *Belfastą. Miestas žymus tuo, jog jo laivų statykloje (tuo metu didžiausioje pasaulyje) 1912 m. buvo pastatytas garsusis transatlantinis keleivinis laivas „Titanikas“. Donegalo skveras su miesto rotuše, paminklas karalienei Viktorijai, *Šv. Onos katedra, Didieji operos rūmai. **“Titaniko“ muziejaus lankymas.  Išvykimas iš Belfasto.  Kelionė šiaurine salos dalimi iki garsiojo **Carrick-a-Rede kabančio tilto, nuo kurio atsiveria nuostabus kraštovaizdis – nutolusios Rathlino bei Škotijos salos, stačios pakrantės uolos, kurios kadaise priglausdavo audros užkluptus žvejus. Keliautojams, nusprendusiems eiti kabančiu tiltu (esant palankioms oro sąlygoms), prireiks nemažai drąsos, bet, garantuojame, įspūdžiai liks visam gyvenimui. Garsiojo serialo „Sostų žaidimas“ kūrėjams taip patiko ši vietovė, kad čia buvo nufilmuota ne viena scena. Išvykimas į *„Milžinų klojinį“. Milžinų klojinys (UNESCO pasaulio paveldas) didžiausia sustingusios lavos plynaukštė Europoje - ypač didinga ir paslaptinga Šiaurės Airijos vieta, sukėlusi daugybę mokslinių diskusijų, intriguojanti ir žadinanti vaizduotę. Tai įstabus gamtos sukurtas apie 40 000 tarpusavyje susijungusių bazalto kolonų darinys ir be konkurencijos pačių aukščiausių įvertinimų nusipelnęs gamtos objektas Airijos saloje. Šis gamtos stebuklas susiformavo daugiau nei prieš 60 mln. metų, kai į žemės paviršių prasiveržė karšta lava, kurią greitai atvėsino jūra. Pasivaikščiojimas po bazaltinių stulpų bei kolonų klojinį. Esant galimybei, seniausios **viskio daryklos Airijoje „Bushmills“, veikiančios nuo 1608 m., lankymas. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Kelionė įspūdinga kelio atkarpa nuo Dunluce pilies griuvėsių iki Portstewart pro Coleraine ir Derry. Toldami nuo vandenyno, pasieksite atokiąją Slaigo grafystę. Tai savotiška Airijos provincija, dėl nepakartojamo grožio vadinama „Airijos Aliaska“. Įspūdį paliekantys stalkalniai, upių slėniai ir žiotys. Mayo regionas. Kelionę tęsiate per Donegalo grafystę. Faktas, jog ji įsikūrusi Airijos šiaurės vakaruose, lėmė šios grafystės paslaptingumą. Airiai mano, kad dėl savo siūlomų vaizdų įvairovės tai pati gražiausia šalies grafystė. Donegale driekiasi pakrantės, kalnai, ežerai, pelkės – visa tai suteikia unikalaus žavesio. Keliai čia siauri, vedantys į ramias ir gilias prieplaukas, ilgus dykumų paplūdimius, kuriuose gyvena tik jūrų paukščiai, aukštas uolas ir kranto liniją, kurioje išsibarsčiusios mažytės salelės. Siauri, vingiuoti keliai priverčia neskubėti ir leidžia mėgautis laukine, nepaliesta gamta. Atvykstate į vaizdingąjį Konamaro pusiasalį. Konamara – tai ežerų ir upių, pelkių ir kalnų žemė. Čia daugybė mažų kaimelių, kuriuose vis dar kalbama Galų kalba, ir juose nedaug kas tepasikeitę. Be abejo, tai laukinė ir pati romantiškiausia Airijos vietovė. Konamara – didžiulis pusiasalis, iš pietų pusės apsuptas sausringų ir uolėtų Golvėjos įlankos pakrančių. Šiaurinėje pakrantėje žemės gražesnės ir paslaptingesnės, su įspūdingais vaizdais į vandenyną, Kilario krantinės fiordą, didingus kalnus, stūgstančius virš mėlynų ežerų ir didelių pelkių. Lankysite neogotikinį *Kylemore vienuolyną. Kylemore vienuolynas pastatytas Konamaroje, Kylemore perėjoje. Mitchell Henry šį namą suprojektavo 1868 metais, praleidęs savo medaus mėnesį minėtoje vietovėje. Žymiausias vienuolyno pastatas, 1870 metais pastatyta miniatiūrinė katedra, kuri žinoma kaip gotikos bažnyčia. Šiandien vienuolynas yra benediktinų vienuolių namai. Jie nupirko pastatą 1920 metais. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Kelionė į *Golvėjų, vadinamą „Airijos vartais į vakarus“. Tai didžiausias miestas vakarinėje šalies dalyje, Airijos kultūros sostinė. Golvėjus yra universitetinis miestas, persmelktas kiek bohemiška dvasia ir neretai vadinamas „airiškiausiu“ iš visų Airijos miestų. Pažintis su senamiesčiu: pėsčiųjų gatvelės, Eyre skveras – reprezentacinė miesto aikštė, Ispanijos arka, Salmon Weir tiltas per Koribo upę, Šv.Mikalojaus bažnyčia, Linčo pilis ir kt. **Kruizas Koribo ežeru. Kruizo metu, „Corrib Princess“ laivu, plauksite didinga Koribo upe ir ežeru. Mėgausitės istorinių paminklų ir gamtos vaizdais. Pastarųjų dėka tai yra vienas įspūdingiausių vandens kelių Airijoje. Čia Jus nustebins neprilygstami istoriniai paminklai ir natūralios gamtos vaizdai. Kruizas trunka 90 minučių. Grįžus iš kruizo laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pusryčiai. Išvykimas link Mohero uolų, aplankant mistiškąjį Poulnabrone dolmeną, menantį paslaptingos keltų salos praeitį. Bureno plynaukštė – kraštas, kuriame, kaip niekur kitur Airijoje, stokojama vandens, nėra tinkamos dirbti žemės, beveik neauga medžiai, bet plyti Karstinės įgriuvos, akmenų laukai. Dėl laukinės gamtos Bureno plynaukštė vadinama „vesternų kraštu“. Atvykimas prie Atlanto vandenyno. Stačios bangų mūšos ardomos, į didesnį kaip 200 m aukštį iškilusios kvapą gniaužiančios *Mohero uolos. Tai vienas labiausiai turistų lankomų gamtos objektų Airijoje. Čia galima stebėti nevaržomą Atlanto vandenyno bangų šėlsmą, mėgautis vandenyno toliais ir uolų didybe. Pasakojama, kad šias uolas sukūrė dievai, o jų viršūnėmis kadaise vaikščiojo senovės airių didvyriai. Ant vieno kyšulių stovi apvalus Airijos karalių palikuonio Kornelijaus O‘Braeno *bokštas, nuo kurio apžvalgos aikštelės matosi Golvėjaus įlanka, Arano salos ir Dvylikos kalnų grandinė, dar vadinama Dvylika smeigtukų. Išvykimas į vieną geriausiai išlikusių *Banračio pilį su  XV-XVI a.  interjerais ir teminį parką – Airijos XIXa. kaimą. Apsilankymas pilyje ir kaime leis pajusti dviejų, pačių įdomiausių šalies istorijos periodų dvasią. Grožėdamiesi savitos airiškos gamtos vaizdais  vyksite link Korko. Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. *Korkas - antras pagal dydį Airijos miestas. Trumpos apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Šv.Patriko tiltą, pereisite prestižine laikoma Šv.Patriko gatve, esant galimybei pakilsite į Šv.Patriko kalvą, nuo kurios atsivers vaizdas į miestą. Kelionė į *Kilkeni – turistų magnetu šalies pietryčiuose vadinamą miestą. XIIa. *Kilkeni pilis, Tholselio bokštas, antroji pagal dydį Airijoje 1251 m. statyta gotikinė *Šv.Kanise katedra, Šv.Marijos bažnyčia, Juodųjų brolių vartai ir kt. Išvykimas į Dubliną.  Nakvynė viešbutyje.

Korkas

8
diena

Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Dublino oro uostą. Skrydis Dublinas – Kaunas/Vilnius (gali būti su persėdimu viename iš Europos miestų).

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Lėktuvo bilietai Kaunas/Vilnius – Dublinas – Kaunas/Vilnius,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 60 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 80 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 15 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • ** “Titaniko“ muziejaus ~ 30 Eur (suaug.), 23 Eur (senj.), 14 Eur ( 5-15 vaik.).
 • **Carrick-a-Rede kabantis tiltas  ~ 20 Eur (suaug.), 20 Eur (senj.), 10 Eur ( 5-17 vaik.).
 • ** Viskio daryklos „Bushmills“ lankymas ~ 20 Eur (suaug.), 16 Eur (senj.).
 • **Kruizas Koribo ežeru ~ 35 Eur.
 • ** Kilkeni pilis ~ 12 Eur (suaug.), 10 Eur (senj.), 6 Eur ( 12-17 vaik.).
 • **Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 490 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~100 EUR, ~50 GBP
Svarbi informacija
 • Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.
 • Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.
 • Planuojant viešbučiuose naudotis savais elektros prietaisais, reikia turėti adapterį („tarpininką“ – elektros srovės suderintuvą - keitiklį).
 • Keičiantis valiutų kursui, kaina gali kisti.
 • Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.
 • Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.
 • ** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.
Papildoma informacija

LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vaikui, laikinai vykstančiam į užsienio valstybę, nepriklausančią Šengeno erdvei, su bent vienu iš tėvų, kito rašytinio sutikimo nereikia. Jei vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo vaikas vyksta, pavarde, LR pasienio pareigūnai gali pareikalauti pateikti vaiko gimimo liudijimą. Vaikui į užsienio valstybę vykstant vienam ar su lydinčiu asmeniu, reikalingas bent vieno iš tėvų rašytinis notariškai patvirtintas sutikimas.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai. Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama www.gruda.lt/isvykimo-vietos-ir-laikai.  Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. NNuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Airija

Airijos nuotraukos

Airija

Smaragdinė Airija keliautojus vilioja nuostabia laukine gamta, senoviniais miestais ir pilimis, tolumoje boluojančiais bažnyčių bokštais ir bene garsiausiomis smuklėmis. Kelionė į Airiją – įdomi patirtis, po kurios čia tikrai dar norėsis sugrįžti. (Visos kelionės į Airiją)

Apgyvendinimas

Norintys apsistoti prabangiame 4 – 5 žvaigždučių viešbutyje turėtų susitaikyti su mintimi, kad nakvynės kainos prasideda maždaug nuo 120  eurų ir kyla iki kelių šimtų. Žemesnės klasės viešbučiuose vidutinė nakvynės kaina 80 – 100  eurų. Ekonomiškesnis pasirinkimas – svečių namai, kuriuose nakvynė kainuoja apie 17 eurų, plius keli papildomi eurai, jei nesinori kambario dalintis su kitais svečiais. Vykstantys su didesne kompanija gali rinktis trumpalaikę butų nuomą. 2 miegamųjų buto ar nediduko namelio nuoma parai prasideda maždaug nuo 80  eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Airijoje

Maistas

Tradicinėje Airijos virtuvėje dominuoja mėsos ir žuvies patiekalai, ypač mėgstama lašiša, upėtakis, moliuskai austrės ir kitos jūros gėrybės, tradicinė sodos duona, įvairiausių rūšių sūriai, grybai, įvairios sezoninės daržovės ir karalienės bulvės. Bulvės – viena svarbiausių daržovių šalyje, be jų sunkiai įsivaizduojami ne tik mėsos ar žuvies kepsniai, bet ir miltiniai valgiai, kuriuose bulvės užima garbingą pagrindinio ingrediento vietą. Tradicinis airiškas patiekalas – bulvių piurė su troškintais kopūstais. Airijoje taip pat būtina paragauti airiško avienos krūtinėlės troškinio, bulvių su rūgpieniu ir silke, kraujinės dešros su agrastais, juodos dešros su bulvėmis ir obuoliais, tradicinio deserto – sodos pyrago. Tradiciniai Airijos patiekalai gana sunkūs, todėl pietūs ar vakarienė retai praeina be gardaus portveino (alaus), kvepiančio saldymedžiu.

Maistas Airijoje

Transportas

Patogiausias būdas keliauti mieste – autobusai, kurie darbą pradeda anksti ryte ir baigia vėlai vakare, o Dubline kursuose ir naktiniai autobusai. Viešojo transporto bilietus galima įsigyti specialiose kasose, autobusų ar traukinių stotyse, informacijos centruose. Greiti ir patogūs traukiniai – puikus tarpmiestinis transportas, kuriuo labai patogu keliauti po šalį. Žinoma, visada galima rinktis ir kelionę išnuomotu arba nuosavu automobiliu, tačiau reikia atminti, kad važiavimas M50, M4, N6, M7, M8, N8, N25 keliais, East Link tiltu ir Dublin Portbei Limerick tuneliais yra mokamas. Kelių mokesčių geriau nevengti, nes už tokį pažeidimą gali tekti sumokėti solidžią baudą. Skubantys turėtų rinktis lėktuvus, nes tai pats greičiausias būdas nusigauti iš vienos Airijos pusės į kitą. Visą informaciją apie lėktuvo bilietus galite rasti čia.

GRŪDOS ekspertų patarimai: TOP 10 lankytinų vietų

 • Dublinas. Daugeliui Airijos sostinė asocijuojasi su puikiais pab‘ais ir alumi, juk būtent čia veikia seniausia šalies smuklė ir yra įsikūrusi Guinness alaus darykla, tačiau Dublinas vilioja ir turtinga istorija bei istoriniu paveldu. Mieste gausu istorinių paminklų, nuostabaus grožio senovinių pastatų ir jaukių gatvelių, kuriose nuolatos šurmuliuoja žmonės, o iš kavinių ir barų sklinda juokas.
 • Mohero uolos. Vakarinėje Airijos pakrantėje stūksančios Mohero uolos lyg milžiniška siena saugo pakrantę nuo galingų Atlanto vandenyno bangų ir leidžia pasimėgauti nuostabiu kraštovaizdžiu.
 • Kašelio uola. Tai viena įspūdingiausių istorinių vietų Airijoje. Viduramžių laikų tvirtovė ir bažnyčia pastatyta ant žaliuojančios kalvos atrodo išties nepakartojamai. Didžioji dalis tvirtovės pastatų puikiai išsilaikė iki šiandien.
 • Dinglio pusiasalis. 48 km į Atlanto vandenyną nusidriekęs pusiasalis – tolimiausiai į vakarus nutolęs Airijos taškas. Šioje vietoje apstu ne tik vaizdingų pakrančių, bet ir archeologinių vietovių.
 • Kerio žiedas. Vienas žymiausių turistinių maršrutų Airijoje vingiuoja Kerio grafystėje. Apie 180 km nusidriekęs Kerio žiedas džiugina kvapą atimančiais kraštovaizdžiais, romantiškomis pilimis, autentiškais kaimeliais ir senovės keltų fortais.
 • Golvėjus. Airijos kultūros sostine tituluojamas Golvėjus alsuoja bohemiška dvasia, čia veikia universitetas, galybė smuklių, o vietiniai gyventojai teigia, kad gyvena pačiame airiškiausiame mieste visoje šalyje. Labiausiai šį miestą garsina tradicinis Austrių festivalis, organizuojamas kiekvieną rugsėjį.
 • Boino slėnis. Visai netoli Dublino driekiasi Boino archeologinis slėnis, garsus senoviniais laidojimo rūmais, kurie yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šioje vietovėje archeologai aptiko apie 40 neolito epochos laidojimo rūsių, kurie skaičiuoja daugiau nei 5 tūkstančius metų.
 • Arano salos. Jei norite geriau susipažinti su tradiciniu airių gyvenimo būdu, keliaukite į Arano salas, kurių gyventojai labai daug pastangų skiria airiškų tradicijų ir papročių išsaugojimui. Pasigrožėkite pasakiško grožio pakrantėmis, nepaliesta gamta ir didingomis uolomis.
 • Milžinų kelias. Tikras gamtos stebuklas, susiformavęs maždaug prieš 60 milijonų metų. Apie 2 m aukščio bazaltinės lavos kolonos atrodo tarsi takas, nusidriekęs tiesiai į jūrą. Milžinų kelią sudaro apie 40 tokių kolonų.
 • Korkas. Svarbus Airijos uostamiestis vilioja keliautojus senoviniais pastatais, grįstomis gatvėmis, romantiškais tiltais ir vandens keliais, kuriais plaukioja nedidukai laiveliai. Svečiuojantis Korko mieste vertėtų aplankyti Crawfordo meno galeriją, Šv. Finbaro katedrą, nepakartojamą Blerney pilį, Senąją Midletono viskio gamyklą, įsikūrusią visai netoli miesto.

Airijos Top vietos

Kada geriausia keliauti į Airiją?

Lietus ir dargana – įprasti Airijos palydovai, todėl skėtis yra būtinas. Vasarą čia oro temperatūra vidutiniškai pakyla iki +19  laipsnių šilumos, o žiemą nukrenta iki +7 laipsnių šilumos, todėl tikrai nebus šalta. Kita vertus, jei nesinori visą laiką su savimi tampytis skėčio, kelionę geriau planuoti šiltuoju metų laiku, kai lietaus tikimybė yra kiek mažesnė

Naudingi patarimai

Leistinas alkoholio kiekis Airijoje – 0,5 promilės.

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Ireland.com informaciją.

Informacija paskelbta: 2017.12.01

Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
1499 €