(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Nepamirštamas savaitgalis Dubline 4d.

Kaina nuo:
759 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai

Dublinas – miestas, kuris keliautojus žavi žavingu istorijos, kultūros ir šilto svetingumo deriniu. Airijos sostinė siūlo daugybę įspūdžių kiekvienam keliautojui – nuo žymių paminklų iki paslėptų garsių vietų. Nesvarbu, ar gilinatės į senovinius rankraščius, ar mėgaujatės gyva Temple Bar atmosfera, ar tyrinėjate plačius miesto parkus, Dublino žavesys tikrai paliks neišdildomą įspūdį visiems, kurie atvyks į šį nepaprastą miestą.

Kelionės programa
1
diena

Skrydis Vilnius/Kaunas– Dublinas. Atskridę, vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į miestą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas arba siūlome apsilankyti **„Merry Ploughboy Pub“, kuriame galėsite pasiklausyti airių muzikos ir pasižiūrėti gyvai atliekamus šiuolaikinius airių šokius (esant galimybei, priklausomai nuo skrydžio laiko ir užimtumo).  Pub‘ai neabejotinai yra airių ir Dublino vietinės kultūros dalis. Priešpiet, pietų metu, po darbo, vakarienės ar po vakarienės – čia visada galima rasti linksmai besišnekučiuojančius ir leidžiančius laiką vietinius gyventojus ir miesto svečius. Sakoma, kad tik pub‘uose galima pajusti tikrą Dublino dvasią ir gyvybingumą.  Nakvynė  viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Pradėsite pažintį su Airijos sostine – Dublinu. Tai žavus, spalvingas miestas, kuriam puikiai pavyksta savyje apjungti Viktorijos epochos barus, elegantiškus XVIIIa. namus ir spindinčius modernius pastatus. Ekskursijos po *Dubliną metu pirmiausia susipažinsite su vakarine miesto dalimi: didžiausia Airijoje, angliškojo gotikos stiliaus, XIIIa. *Šv.Patriko katedra; romaninio ir ankstyvosios gotikos stiliaus Kristaus bažnyčia, joje saugoma Šv. Lauryno, Dublino globėjo, širdis; XII a. *Dublino pilis, kurios istorija tampriai susiejusi su anglų viešpatavimu; miesto rotušė. Toliau keliausite į seniausią Dublino rajoną Temple Bar – pamėgtą jaunimo, įvairių subkultūrų atstovų, kuriame gausu aludžių (pubų), gatvės muzikantų. Čia rasite žymiąja Garbės sieną, nusagstytą 12 garsiausių Airijos muzikantų nuotraukomis įskaitant Van Morrisson, Sinead O‘Connor bei, žinoma, U2. Temple Bar išraižytas mažomis gatvelėmis, kuriose visada galima ką nors atrasti:  hipiškais, vintage rūbais ar keltiškais papuošalais, vinilinėmis plokštelėmis prekiaujančias parduotuvėles, ryškiai nudažytus pastatus su dar ryškesnėmis palangėmis, mažus turgelius, įvairiuose kiemeliuose rengiamus spektaklius po atviru dangumi... Vėliau tęsite  pažintį su rytine miesto dalimi: XVIa. Anglijos ir Airijos karalienės Elžbietos I įkurtas Šv.Trejybės koledžas – seniausias šalies universitetas, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma Kelso knyga (įmantriomis miniatiūromis išpuoštas IX a. rankraštis parašytas lotynų kalba Škotijos ir Airijos vienuolių). Apžiūrėsite senąjį Airijos parlamento pastatą, Leinster rūmus - dabartinį Airijos parlamentą... Pasivaikščiosite pagrindine miesto gatve O‘Connell,  kuri tituluojama plačiausia gatve Europoje. Jos plotis vietomis siekia 49 metrus. Laisvas laikas, kurio metu siūlome (pageidaujantiems, esant galimybei) aplankyti **“Guinness“ alaus daryklą. Keliaujant iš aukšto į aukštą, susipažinsite su „Guinness“ alaus atsiradimo istorija ir šio nepakartojamo gėrimo gamybos procesu. Pakilus į viršutinį aukštą, pro įstiklinto baro „Gravity“ langus pasigrožėsite Dublino vaizdu iš paukščio skrydžio, išgersite bokalą alaus Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Tęsite pažintį su Dublinu. Pasivaikščiosite O‘Connelio gatve, kuri  buvo nutiesta XVIII a. ir buvo skirta pasivaikščiojimams prie rūmų, bet pastačius O‘Connellio tiltą ji tapo pagrindine gatve.  Pasigrožėsite centrinio pašto pastatu, pasivaikščiosite Parnell aikštėje, kurioje pamatysite Rotondros ligoninę,  Gate teatrą ir Šiuolaikinio meno galeriją. Lankysite VII a. įkurtą Fenikso parką, kuriame pamatysite Fenikso koloną, Velingtono obeliską, pastatytą atminti Arturą Veleslei, 1-ąjį Velingtono kunigaikštį; Popiežiaus kryžių ir Airijos prezidento rezidenciją. Esant galimybei, siūlome ** Teeling arba Jemeson viskio degustaciją, kur sužinosite viskio gamybos subtilybes ir istoriją. Ekskursiją tęsite į Merrion rajoną, kuriame vis dar stovi garsiojo dramaturgo  Oskaro Vaildo namas. Pasigrožėsite šio garsaus dramaturgo skulptūra Merrion aikštės parke. Laisvu laiku siūlome aplankyti Nacionalinę *galeriją, kurioje surinktos geriausios Airijos klasikinio ir modernaus meno kolekcijos. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės, priklauso nuo skrydžio laiko). Vietiniu *transportu (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimą, kaina priklauso nuo grupės dydžio) vyksite į oro uostą. Skrydis Dublinas – Vilnius/Kaunas.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Lėktuvo bilietai Kaunas – Dublinas – Kaunas,
 • 1 × mažas rankinis krepšys lėktuvo salone (40 x 20 x 25 cm) (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 3 nakvynės viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia)pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 70 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 90 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu)– kaina nuo 46 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • **„Merry Ploughboy Pub“ vakarienė ir šou su gyva muzika ir šiuolaikiniais airių šokiais – 80 Eur, be vakarienės - 45 Eur.
 • ** Šv.Trejybės koledžo biblioteka – 30 Eur (suaug.); 25 Eur (senj.); 19 vaikam (iki 17m).
 • ** “Guinness“ alaus darykla – 25 Eur (suaug.); 22 Eur (senj.); 15 vaikam (iki 17m).
 • ** Teeling arba Jemeson viskio degustacija – 40 Eur
 • **Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~30 EUR. 
Svarbi informacija

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

Papildoma informacija

LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda. Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. Nuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Airija

Airijos nuotraukos

Airija

Smaragdinė Airija keliautojus vilioja nuostabia laukine gamta, senoviniais miestais ir pilimis, tolumoje boluojančiais bažnyčių bokštais ir bene garsiausiomis smuklėmis. Kelionė į Airiją – įdomi patirtis, po kurios čia tikrai dar norėsis sugrįžti. (Visos kelionės į Airiją)

Apgyvendinimas

Norintys apsistoti prabangiame 4 – 5 žvaigždučių viešbutyje turėtų susitaikyti su mintimi, kad nakvynės kainos prasideda maždaug nuo 120  eurų ir kyla iki kelių šimtų. Žemesnės klasės viešbučiuose vidutinė nakvynės kaina 80 – 100  eurų. Ekonomiškesnis pasirinkimas – svečių namai, kuriuose nakvynė kainuoja apie 17 eurų, plius keli papildomi eurai, jei nesinori kambario dalintis su kitais svečiais. Vykstantys su didesne kompanija gali rinktis trumpalaikę butų nuomą. 2 miegamųjų buto ar nediduko namelio nuoma parai prasideda maždaug nuo 80  eurų. Geriausius viešbučių pasiūlymus galite rasti čia.

Viešbučiai Airijoje

Maistas

Tradicinėje Airijos virtuvėje dominuoja mėsos ir žuvies patiekalai, ypač mėgstama lašiša, upėtakis, moliuskai austrės ir kitos jūros gėrybės, tradicinė sodos duona, įvairiausių rūšių sūriai, grybai, įvairios sezoninės daržovės ir karalienės bulvės. Bulvės – viena svarbiausių daržovių šalyje, be jų sunkiai įsivaizduojami ne tik mėsos ar žuvies kepsniai, bet ir miltiniai valgiai, kuriuose bulvės užima garbingą pagrindinio ingrediento vietą. Tradicinis airiškas patiekalas – bulvių piurė su troškintais kopūstais. Airijoje taip pat būtina paragauti airiško avienos krūtinėlės troškinio, bulvių su rūgpieniu ir silke, kraujinės dešros su agrastais, juodos dešros su bulvėmis ir obuoliais, tradicinio deserto – sodos pyrago. Tradiciniai Airijos patiekalai gana sunkūs, todėl pietūs ar vakarienė retai praeina be gardaus portveino (alaus), kvepiančio saldymedžiu.

Maistas Airijoje

Transportas

Patogiausias būdas keliauti mieste – autobusai, kurie darbą pradeda anksti ryte ir baigia vėlai vakare, o Dubline kursuose ir naktiniai autobusai. Viešojo transporto bilietus galima įsigyti specialiose kasose, autobusų ar traukinių stotyse, informacijos centruose. Greiti ir patogūs traukiniai – puikus tarpmiestinis transportas, kuriuo labai patogu keliauti po šalį. Žinoma, visada galima rinktis ir kelionę išnuomotu arba nuosavu automobiliu, tačiau reikia atminti, kad važiavimas M50, M4, N6, M7, M8, N8, N25 keliais, East Link tiltu ir Dublin Portbei Limerick tuneliais yra mokamas. Kelių mokesčių geriau nevengti, nes už tokį pažeidimą gali tekti sumokėti solidžią baudą. Skubantys turėtų rinktis lėktuvus, nes tai pats greičiausias būdas nusigauti iš vienos Airijos pusės į kitą. Visą informaciją apie lėktuvo bilietus galite rasti čia.

GRŪDOS ekspertų patarimai: TOP 10 lankytinų vietų

 • Dublinas. Daugeliui Airijos sostinė asocijuojasi su puikiais pab‘ais ir alumi, juk būtent čia veikia seniausia šalies smuklė ir yra įsikūrusi Guinness alaus darykla, tačiau Dublinas vilioja ir turtinga istorija bei istoriniu paveldu. Mieste gausu istorinių paminklų, nuostabaus grožio senovinių pastatų ir jaukių gatvelių, kuriose nuolatos šurmuliuoja žmonės, o iš kavinių ir barų sklinda juokas.
 • Mohero uolos. Vakarinėje Airijos pakrantėje stūksančios Mohero uolos lyg milžiniška siena saugo pakrantę nuo galingų Atlanto vandenyno bangų ir leidžia pasimėgauti nuostabiu kraštovaizdžiu.
 • Kašelio uola. Tai viena įspūdingiausių istorinių vietų Airijoje. Viduramžių laikų tvirtovė ir bažnyčia pastatyta ant žaliuojančios kalvos atrodo išties nepakartojamai. Didžioji dalis tvirtovės pastatų puikiai išsilaikė iki šiandien.
 • Dinglio pusiasalis. 48 km į Atlanto vandenyną nusidriekęs pusiasalis – tolimiausiai į vakarus nutolęs Airijos taškas. Šioje vietoje apstu ne tik vaizdingų pakrančių, bet ir archeologinių vietovių.
 • Kerio žiedas. Vienas žymiausių turistinių maršrutų Airijoje vingiuoja Kerio grafystėje. Apie 180 km nusidriekęs Kerio žiedas džiugina kvapą atimančiais kraštovaizdžiais, romantiškomis pilimis, autentiškais kaimeliais ir senovės keltų fortais.
 • Golvėjus. Airijos kultūros sostine tituluojamas Golvėjus alsuoja bohemiška dvasia, čia veikia universitetas, galybė smuklių, o vietiniai gyventojai teigia, kad gyvena pačiame airiškiausiame mieste visoje šalyje. Labiausiai šį miestą garsina tradicinis Austrių festivalis, organizuojamas kiekvieną rugsėjį.
 • Boino slėnis. Visai netoli Dublino driekiasi Boino archeologinis slėnis, garsus senoviniais laidojimo rūmais, kurie yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šioje vietovėje archeologai aptiko apie 40 neolito epochos laidojimo rūsių, kurie skaičiuoja daugiau nei 5 tūkstančius metų.
 • Arano salos. Jei norite geriau susipažinti su tradiciniu airių gyvenimo būdu, keliaukite į Arano salas, kurių gyventojai labai daug pastangų skiria airiškų tradicijų ir papročių išsaugojimui. Pasigrožėkite pasakiško grožio pakrantėmis, nepaliesta gamta ir didingomis uolomis.
 • Milžinų kelias. Tikras gamtos stebuklas, susiformavęs maždaug prieš 60 milijonų metų. Apie 2 m aukščio bazaltinės lavos kolonos atrodo tarsi takas, nusidriekęs tiesiai į jūrą. Milžinų kelią sudaro apie 40 tokių kolonų.
 • Korkas. Svarbus Airijos uostamiestis vilioja keliautojus senoviniais pastatais, grįstomis gatvėmis, romantiškais tiltais ir vandens keliais, kuriais plaukioja nedidukai laiveliai. Svečiuojantis Korko mieste vertėtų aplankyti Crawfordo meno galeriją, Šv. Finbaro katedrą, nepakartojamą Blerney pilį, Senąją Midletono viskio gamyklą, įsikūrusią visai netoli miesto.

Airijos Top vietos

Kada geriausia keliauti į Airiją?

Lietus ir dargana – įprasti Airijos palydovai, todėl skėtis yra būtinas. Vasarą čia oro temperatūra vidutiniškai pakyla iki +19  laipsnių šilumos, o žiemą nukrenta iki +7 laipsnių šilumos, todėl tikrai nebus šalta. Kita vertus, jei nesinori visą laiką su savimi tampytis skėčio, kelionę geriau planuoti šiltuoju metų laiku, kai lietaus tikimybė yra kiek mažesnė

Naudingi patarimai

Leistinas alkoholio kiekis Airijoje – 0,5 promilės.

Straipsnis parengtas pagal Tripadvisor.com, Ireland.com informaciją.

Informacija paskelbta: 2017.12.01

Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
759 €