(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Musulmoniškoji Pietų Ispanija ir ispaniškasis Marokas, aplankant Gibraltarą 8d.

Granada – Kordoba – Sevilija – Keltas į Maroką – Tanžeras – Rabatas – Fesas – Šefšauenas – Gibraltaras - Ronda
Kaina nuo:
1599 €
1567.02 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
-2%
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai
Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Skrydis Kaunas/Vilnius – Malaga (gali būti su persėdimu viename iš Europos miestų). Išvykimas į Granadą. Praeisite Granados centru, pamatysite Karalių Katalikų mauzoliejų (esant galimybei), katedrą, senąjį atkurtą arabišką turgų, karavansarajų, esant galimybei, užsuksime į senamiestį Albaicin – musulmonų rajoną (UNESCO kultūros paveldas), su mažomis tradicinėmis arabiškomis arbatinėmis. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Išvykimas į šalia Granados įsikūrusią maurų šventovę – ***Alhambrą (UNESCO kultūros paveldas) - buvusį maurų valdovų rūmų kompleksą. Žinoma, jog kompleksą sudarė rūmai, mečetės, pirtys, mokyklos ir sodai, apjuosti gynybine siena. Čia Nasridų dinastijos kalifai kūrė visagalės valdžios įvaizdį ir taip įgyvendino savo žemiškojo rojaus idėją. Yra išlikę citadelės bokštai, išorinės sienos, pylimai, taip pat Alhambros valdovų rūmai, aukštutinė Alhambra ir valdovų sodai. Alhambra yra laikoma maurų architektūros ir meno šedevru, gausiai dekoruota arabeskomis, freskomis, medžio drožiniais, daug ornamentacijos; sukurtas subtilus vandens ir šviesos žaismas, gausu fontanų, vandens latakų, tvenkinių, įrengtos pirtys. Aplink veši kiparisų alėjos, apelsinmedžiai, žydintys gėlynai... Išvykimas į mauriškąją *Kordobą (UNESCO kultūros paveldas). Kordoba buvo maurų, Ispanijos žydų sefardų ir krikščionių miestas, kuriame taikiai sugyveno islamas, judaizmas ir krikščionybė. Jei galima įsivaizduoti tobulą paminklą aukščiausiai religinei tolerancijai ir politinei išminčiai, tai neabejotinai būtų Kordobos La Mezquita – kerinčio grožio katedra, kuri buvo pastatyta kaip mečetė, vėliau perkurta kaip Romos katalikų bažnyčia negriaunant mečetės, o tik pridedant krikščioniškos šventovės atributiką. Tai vienintelė veikianti šventovė pasaulyje, kurioje krikščionybė susitinka akis į akį su islamu. Ekskursija po senamiestį aplankant **katedrą – mečetę, 16 arkų tiltą, pastatytą romėnų ir rekonstruotą maurų, senąją sinagogą. Esant galimybei, laisvas laikas Kordobos senamiestyje. Išvykimas link Sevilijos. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Pažintis su  Andalūzijos sostine *Sevilija. Maurų palikimas gotikinė **Sevilijos katedra (UNESCO kultūros paveldas) – viena didžiausių bažnyčių Europoje. Šioje, trečioje pagal dydį krikščionių katedroje pasaulyje, palaidotas keliautojas Kristupas Kolumbas. Maurų stiliaus La Giralda varpinė. **Alkazaras – buvę maurų valdovų rūmai su sodais, Gailestingumo ligoninė, Aukso bokštas, Gvadalkivyro upės krantinė, iš kur į Naująjį pasaulį plaukė Kolumbo karavelės, čia iš kolonijų parplaukdavo Sevilijos laivai. Bulių kautynių arena, kurioje šlovės viršūnę yra pasiekęs ne vienas garsiausias Ispanijos toreodoras. Romantiškiausia Sevilijos vieta – Santa Kruz kvartalas su siaurų baltų gatvelių ir kiemų labirintu, Ispanijos ir Amerikos aikštės... Išvykimas iš Sevilijos į Tarifą.  Plaukimas keltu iš Ispanijos į Maroką. Atplaukus, pervežimas į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Šiandien pradėsite pažintį su Maroku - tūkstančio ir vienos nakties šalimi, pasak rašytojo T.Shaho, nuostabia magiška karalyste kultūrų kryžkelėje. Netrukus patirsite, kad Maroke viskas kitaip: kitos tradicijos, kiti papročiai, kitoks laiko suvokimas ir žmonių elgesys. Pažintis su Tanžeru – daugiakalbiu, daugiakultūriu miestu, kuriame dar ir šiandien alsuoja maurų palikimo dvasia: šiuolaikinio, modernaus miesto dalis – Ville Nouve, Maroko karaliaus vasaros rezidencija, senoji miesto dalis Medina su siauromis gatvelėmis, rytietiškas turgus, berberų vaistinė. Trumpas sustojimas prie Heraklio uolos ir Spartelio iškyšulio. Kelionė Atlanto vandenyno pakrante į šalies sostinę, antrą pagal dydį Maroko miestą - Rabatą, dar vadinamą kupolų ir minaretų miestu. Eskursijos metu aplankysite impozantiškus ****Karališkuosius rūmus, kuriuos puošia ištaigingi Bab Rouah “vėjo vartai“. Apžiūrėsite Hasano bokštą ir Mohamedo V mauzoliejaus kompleksą. (karaliaus ir jo dviejų sūnų kapavietes), Udajo tvirtovę (kasbą) apsuptą Andalūzijos stiliaus sodo. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Tęsiate kelionę po Maroką. Išvykimas į Fesą – vieną iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, pirmąją arabų dinastijos sostinę, turinčią unikalų senamiestį. Pažintis su miestu: Fes el Bali medina (senamiestis – UNESCO paveldas nuo 1981m.) - tikras gatvelių, kurių priskaičiuojama iki 9000, labirintas; Pamatysite Moulay Idriss II mauzoliejų ir Kairaouine mečetę; Nejjarine mozaikinių sienų fontaną. Fesas garsėja savo amatais. Visos gatvelės vėliau ar anksčiau atveda į žymiausią medinos vietą - odų raugyklą. Čia dirba tik vyrai, odos vis dar atgabenamos asiliukais, o kvapas riečia nosį kaip ir prieš šimtą metų. Iš marokietiškos odos gaminami aukščiausios kokybės dirbiniai; Karaliaus rūmai, statyti  XIII – XIVa. Merenidų dinastijos valdymo laikais; XIVa. įkurtas seniausias Maroko istorinis žydų rajonas – mellah. Nakvynė viešbutyje.

Fesas

6
diena

Pusryčiai. Išvykimas link mėlynojo Šefšaueno miesto. Mėlyna, mėlyna, mėlyna. Šefšauene tiek daug mėlynos spalvos! Čia pasijusite lyg tarp vandenyno ir dangaus: žydri, mėlyni namai, suoliukai, langinės – viskas aplinkui mėlynos spalvos. Tuo šis miestas ir yra žymus. Šaltiniai teigia, jog 1492 m. iš Andalūzijos išvaryti žydai įsikūrė šiame mieste ir ėmė namų sienas dažyti mėlyna spalva, nes ji labiausiai jiems priminė dangų ir judėjų ryšį su Dievu. Ekskursijos po Šefšaueną metu apžiūrėsite:  aštuonkampį minaretą – senovinę tvirtovę su 11 dantytų bokštelių. Ši tvirtovė pastatyta dar XV a. Šefšaueno miestas garsėja įspūdingais audiniais ir kilimais, ant kurių puikuojasi originalūs ir puošnūs ornamentai bei piešiniai. Tai audėjų sostinė, čia veikia 1500 audimo įmonių, kur audžiama medžiaga dželaboms. Išvykimas į Tanžero uostą. Plaukimas keltu iš Maroko į Ispaniją. Atplaukus, pervežimas į viešbutį.  Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Savarankiška pažintis su Gibraltaru  – viena egzotiškiausių Europos vietų arba ** išvyka ekskursiniu autobusu. Tai neįveikiama jūrų tvirtovė, vienintelė Britų kolonija Europoje. Čia Jus pakerės nepaprasti vaizdai, atsiveriantys nuo 426 m aukščio Gibraltaro uolos. Tolumoje skendinti Afrika – Maroko Atlaso kalnai. Vienoje pusėje krantą skalauja Atlanto vandenynas, kitoje – Viduržemio jūra. O taip pat nuostabą sukels laisvėje gyvenančios beuodegės beždžionės makakos - vieninteliai laukiniai primatai visoje Europoje. Nebuvusieji Anglijoje, jos dvasią galės pajusti vaikščiodami siaurosiomis Gibraltaro gatvelėmis: angliškos parduotuvės, bankai, dviaukščiai autobusai. Išvykimas į vieną romatiškiausių Ispanijos miestų Rondą - įsikūrusį abipus Tajo skardžio, o miesto simboliu tapo abi puses jungiantis Naujasis tiltas. Pasivaikščioję siauromis miestelio gatvelėmis, pasidarę kvapą gniaužiančių nuotraukų ant skardžio krašto, vykstame į Kosta De Solio pakrantę, kur laukia nakvynė viešbutyje.

Gibraltaras

8
diena

Pusryčiai (gali būti pusryčių dėžutės, priklauso nuo skrydžio laiko). Poilsis prie jūros (priklauso nuo skrydžio laiko). Išvykimas į Malagos oro uostą. Skrydis Malaga  - Kaunas/Vilnius (gali būti su persėdimu viename iš Europos miestų).

Atstumas

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1800 km.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Lėktuvo bilietai Kaunas/Vilnius – Malaga – Kaunas/Vilnius (gali būti su persėdimu viename iš Europos miestų),
 • mažas rankinis krepšys (kuprinė) lėktuvo salone (pagal aviakompanijos taisykles),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose (iš jų 3 nakvynės Maroke),
 • keltų bilietai į/iš Maroką,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos
 • ekskursinė programa,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia)pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 70 EUR asmeniui (pirmyn-atgal), papildomas registruojamas 20 kg  svorio bagažas – kaina nuo 90 EUR, standartinė vieta lėktuve (sėdėti kartu) – kaina nuo 46 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • *** Alhambros rūmai  ~ 50 Eur (įėjimo bilietas su vietiniu gidu). Svarbu: Organizuojama susirinkus ne mažesnei kaip 15 žmonių grupei ir pateikus pilnus asmens duomenis (vardas, pavardė, gimimo data, paso numeris ir galiojimo data, todėl užsakant būtina suvesti šiuos duomenis). Dėl didelės bilietų paklausos ir riboto lankytojų skaičiaus Alhambros bilietai greitai išparduodami. Įeiti galima tik tiksliai biliete nurodytu laiku. Bilietus reikia užsakyti prieš 1-2 mėnesius ar net daugiau iki kelionės pradžios. GRŪDA neatsako, jog neliks bilietų į Alhambros rūmus numatytą datą. Nelankymo atveju daugiau laiko skirsime Granados miesto pažinimui.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 15 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • **Gibraltaro lankymas ~ 45 EUR (autobusas/taksi, Šv.Mikalojaus uola).
 • **Kordobos katedra (įėjimo bilietas su audiogidais) 13 Eur ( suaug.); 10 Eur (senj. nuo 65 metų ir jaunim. 15-26 m); 7 Eur (vaik. Nuo 10 iki 14 m).
 • **Sevlijos katedra (įėjimo bilietas su audiogidais) 17 Eur ( suaug.); 12 Eur (senj. nuo 65 metų ir jaunim. 14-25 m); 6 Eur (vaik. Iki 13 m).
 • **Alkazaras (įėjimo bilietas) 14 Eur ( suaug.); 7 Eur (senj. nuo 65 metų ir jaunim. 14-25 m); nemok. (vaik. Iki 13 m).
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo  ~ 390 Eur.
 • **/*** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • * MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: nuo ~140 Eur.
Svarbi informacija

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

**** Jeigu karalius yra rūmuose, turistai neįleidžiami.

Papildoma informacija

LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Vietinių švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti. SVARBU! Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai. Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.

Į bažnyčias neįleidžiami turistai apnuogintais pečiais ir (ar) mūvintys šortus.

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. NNuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
Apie šalį


Marokas (lėktuvu)
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
1599 €
1567.02 €