Iškyla ant uolų - pažintinė kelionė į MADEIRĄ 8d.

Porto Santo/Vila Baleira - Funšalis - Pico dos Barcelos - Cabo Girão - Ribeira Brava - Encumenados perėja - Calheta - Porto Moniz - Paul da Serra plynaukštė - Madalena do Mar
Kaina nuo:
859 €
Visos datos ir kainos

Pajuskite Madeirą

 • Šiltas oras saloje leidžia visus metus aktyviai pramogauti po atviru dangumi
 • Grožėkitės nepaprasta gamta keliaudami painiais levadų (senųjų drėkinimo kanalų) takais; veredomis - šimtais kilometrų pasivaikščiojimo maršrutų
 • Aplankykite didžiausią Funšalio miestą, susipažinkite su muziejais ir architektūra, botanikos sodais, turgumi
 • Madeiroje puikios sąlygos nardyti, užsiimti banglenčių ar parasparnių sportu, taip pat galite paplaukioti su delfinais, stebėti banginius
 • Apvažiuokite Madeiros salą siaurais vingiuotais pakrančių keliukais, mažais tilteliais ir baugiais tuneliais, pakilkite į debesyse dunksančias kalnų viršūnes
 • Išsimaudykite natūraliuose lavos suformuotuose vandenyno baseinuose.

 

 • Visos nakvynės viename viešbutyje
 • Puikus lankytinų vietų ir poilsio derinys
 • Puikūs gamtos vaizdai
 • Atostogų pratęsimas Madeiroje

Rezervuokite kelionę jau dabar!

Su pusryčiais ir vakarienėmis

Tikslių datų ir kainų teiraukitės mūsų agentūroje arba

 

  GERA KAINA! Paskubėkite užsisakyti, nes pasiūlymų kiekis ribotas ir kainos gali keistis!

 

Kelionės programa

1 diena

Tiesioginis skrydis Vilnius – Funšalis. Pervežimas į viešbutį. Įsikūrimas viešbutyje. Priklausomai nuo atvykimo laiko: laisvas laikas, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas – poilsis viešbutyje arba papildomai pasirinktos išvykos. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Pasirinktinai (už papildomą mokestį):

 • Išvyka į salos centrą: kelionė lynų keliu virš Funšalio miesto stogų. Aplankomi objektai: Dievo Motinos šventovė ant Monte kalvos, tropinis sodas su reliktine ir endemine Madeiros augalija. Vaizdingas kalnų kelias veda į salos širdį, kur nuo panoraminių Eira do Serrado terasų galima pasigrožėti puikiu vaizdu į kalnų prarajas. Vykimas į nuošalų kaimą Vienuolių slėnyje ir vietinio specialiteto, kaštonų likerio, degustacija. Toliau maršrutas veda į Camara de Lobos – tipinį žvejų kaimelį, Vinstono Čerčilio pamėgtą vietą. Norintiems (už papildomą mokestį vietoje): pašėlęs nusileidimas pintomis rogėmis nuo Monte kalvos.
 • Kelionė į PORTO SANTO salą (kovas – gruodis): perplaukimas keltu į Porto Santo salą, esančią maždaug 40 km į šiaurės rytus nuo Madeiros pakrantės, kur galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais. Išlaipinimas. Sustojimas apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria nuostabus kraštovaizdis. Pervežimas į VILA BALEIRA, salos sostinę, kuri žavi nepakartojama atmosfera. Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir poilsiui nuostabiame 9 km ilgio smėlio paplūdimyje.

Grįžimas į viešbutį, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. FUNŠALIO, salos sostinės, lankymas. Užvažiavimas į apžiūros tašką PICO DOS BARCELOS (355 m virš jūros lygio), iš kur atsiveria puiki miesto panorama. Pasivaikščiojimas: uosto apylinkės, XV a. manuelinio stiliaus katedra, Madeiros parlamento pastatas, šv. Lauryno citadelė. Apsilankymas garsiojoje vyno darykloje „The Old Blandy Wine Lodge", kurią įkūrė Johnas Blandy, padėjęs pamatus ir šiandien saloje tebegyvuojančioms vynininkystės tradicijoms. Susipažinimas su gamybos procesu bei istorija, išskirtinio Madeiros vyno, kuriam nepakartojamą skonį suteikia jo laikymas ąžuolinėse statinėse, degustacija. Lankymasis miesto turguje – spalvingiausioje miesto dalyje. Grįžimas į viešbutį, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

Pusryčiai. Visą dieną trunkanti ekskursija po vakarinę salos dalį. Puiki proga pasigrožėti Funšalio įlanka nuo apžiūros taško ant antros pagal aukštį Europoje uolos CABO GIRÃO (589 m virš jūros lygio). Važiavimas pro žvejų kaimelį RIBEIRA BRAVA, kurio pavadinimas reiškia „laukinę upę“. Pasivaikščiojimas po vaizdingas apylinkes: akmenuotas paplūdimys, nedidelio XVII a. forto liekanos, šv. Benedikto bažnyčia. Važiavimas per ENCUMENADOS PERĖJĄ, esančią tarp dviejų giliausių salos slėnių. Sustojimas apžvalgos taške, iš kur atsiveria puikus vaizdas į šiaurinę ir pietinę pakrantes. Vykimas į nedidelį miestelį CALHETA. Apsilankymas cukranendrių fabrike, susipažinimas su perdirbimo procesu, romo degustacija. Vykimas į PORTO MONIZĄ – populiarų kurortą, kur galima pamatyti natūralius vulkaninius baseinus. Kopimas į nuostabią PLYNAUKŠTĘ PAUL DA SERRA, vadinamą kalnų dykyne arba Madeiros tundra. Dalis maršruto veda per senovės laurų mišką, saugomą UNESCO. Sustojimas MADALENA DO MAR – ramiame pajūrio kurorte. Grįžimas į viešbutį, vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 -7 dienos

Pusryčiai. Laisvas laikas – poilsis viešbutyje arba papildomai pasirinktos išvykos. Vakarienės. Nakvynės viešbutyje.

Norintiems dar daugiau pažinti salą, galite pasirinkti papildomų ekskursijų:

Fado muzikos ir Madeiros folkloro vakaras — vakarienė tradiciniame restorane su čionykštei virtuvei būdingais patiekalais: espetada (ant grotelių kepta mėsa) su polenta (pakepinta kukurūzų košė), sriuba, salotos, virtos daržovės, desertai. Vakarieniaujant pasirodo folkloro ansamblis (dainos ir šokiai, tradiciniai instrumentai), vėliau vyksta portugališkų fado dainų, kurias atlieka viena geriausių salos dainininkių, koncertas. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 39 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams (į kainą įskaičiuota vakarienė su gėrimais).

„Do Rei“ levada: žygio lygis – vidutinis, trasos ilgis – apie 11 km, žygio trukmė – apie 4 val. Pakeliui: augalų įvairovė, laurų miškas, nedidelis krioklys, po kurio krentančiu vandeniu driekiasi žygio maršrutas. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 19 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 45 EUR suaugusiems ir apie 23 EUR vaikams.

Funšalis — ekskursiją pradėsite sustojimu prie Kristaus statulos, šalia įrengtoje apžvalgos aikštelėje galėsite pasigėrėti Funšalio miesto panorama bei neaprėpiamais vandenyno toliais. Atvykę į miestą pabuvosite seniausioje jo gatvėje bei greta esančiame ūkininkų turguje. Pasivaikščiosite uosto apylinkėmis: XV a. katedra, rotušės aikštė, Šv.Lauryno tvirtovė. Apsilankysite garsiojoje vyno darykloje „The Old Blandy Wine Logde“, kurios įkūrėjas padėjo pamatus iki šiol saloje tebegyvuojančioms vynininkystės tradicijoms. Susipažinsite su Madeiros vyno istorija bei jį degustuosite. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 34 EUR suaugusiems ir apie 17 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 37 EUR suaugusiems ir apie 17 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 60 EUR suaugusiems ir apie 30 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, vyno degustavimas, gido paslaugos).

Jeep safari (išvyka visureigiais) — pažintis su Madeira atokiau nuo pramintų kelių, važiuojant per civilizacijos nepaliestas, gražiausias salos vietas. Pakeliui - paprastu automobiliu nepasiekiamos vietos, toliau nuo turistų minios ir suvenyrų parduotuvių. Madeiros grožis glūdi nepaliestoje gamtoje, o keliaujant visureigiu galima pamatyti daug daugiau nei keliaujant tradiciniu būdu. Pavyksta pasiekti vietas, kurių nežino net vietiniai gyventojai. Visa tai vyksta draugiškoje atmosferoje, keliaujant mažomis grupėmis (ne daugiau kaip 8 žmonės) su vietiniu gidu – vairuotoju. Visos dienos išvyka. Kainos: iš viešbučių, esančių Funšalio regione – apie 55 EUR suaugusiems ir apie 28 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių rytinėje salos dalyje – apie 55 EUR suaugusiems ir apie 28 EUR vaikams, iš viešbučių, esančių šiaurinėje salos dalyje – apie 81 EUR suaugusiems ir apie 41 EUR vaikams (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai, pietūs su gėrimais, gido paslaugos).

8 diena

Priklausomai nuo atgalinio skrydžio laiko: pusryčiai, laisvalaikis, vykimas į oro uostą ir skrydis į Lietuvą.

Dėmesio! Galimi tam tikri apribojimai/papildomi saugumo reikalavimai ir/ar paslaugų teikimo apimties pakeitimai dėl COVID-19.

Asmenys, pratęsiantys kelionę savaitiniu poilsiu: pusryčiai, išsiregistravimas, pervežimas į pasirinktą viešbutį.

Nesudomino siūloma kelionė? Spauskite ČIA winkir išsirinkite viešbutį pagal savo poreikius! 


Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Tiesioginis skrydis Vilnius – Funšalis – Vilnius,
 • registruotas 15 kg ir rankinis bagažas 5 kg,
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės ***/**** viešbutyje dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje su 7 pusryčiais ir 7 vakarienėmis,
 • lietuviškai kalbančio „Itaka Lietuva“ gido paslaugos.

 

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, papildomos ekskursijos kaip nurodyta programoje, miesto transporto bilietai, kurorto mokesčiai (kai kuriuose viešbučiuose), arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.   
 • Automobilio stovėjimo paslaugą oro uoste gali užsisakyti čia.
 • Maitinimas skrydžio metu.
 • Asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos, kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Privalomas Covid-19 PGR tyrimas, kuris turi būti atliktas 72 val. ar mažiau iki skrydžio (~80 EUR./asm.).
 • Būtinai perskaityk prieš įsigydamas kelionę!

DĖMESIO! Aktualią informaciją apie saugumo reikalavimus vykstant į Madeirą, rasite ČIA.

Būtinai perskaitykite prieš įsigydami kelionę!


Papildoma informacija

Papildomai pasirenkamų paslaugų kainos:

 • išvyka į Porto Santo – apie 130 EUR (įskaičiuoti kelto ir pervežimų mokesčiai), reikalinga minimaliai 10 asmenų grupė. (Papildomai pasirenkama išvyka į Porto Santo rengiama nuo kovo iki gruodžio, papildomai pasirenkama išvyka į salos centrą rengiama visus metus. Apgyvendinimui Santa Cruz ar Canico de Baixo vietovių viešbučiuose taikomas turizmo mokestis – apie 5 EUR/asm. nuo 18 metų už visą buvimo laiką.)
 • Išvyka į salos centrą – apie 80 EUR (įskaičiuoti: pietūs su gėrimais, bilietai į lankomus objektus, likerių degustacija, gido paslaugos, už papildomą mokestį: nusileidimas rogėmis – apie 15 EUR).
 • Papildomai pasirenkama išvyka į Porto Santo rengiama nuo kovo iki gruodžio, papildomai pasirenkama išvyka į salos centrą rengiama visus metus. Apgyvendinimui Santa Cruz ar Canico de Baixo vietovių viešbučiuose taikomas turizmo mokestis – apie 5 EUR/asm. nuo 18 metų už visą buvimo laiką.

Skrydžio Vilnius - Funšalis trukmė  ~6 val.

Organizatoriaus Itaka keliautojo atmintinė :  https://www.itaka.lt/nuostatai/turisto-atmintine/

SVARBU! Esant vėlyvam atvykimui ar ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami vakarienės ar pusryčių paketai.

7 arba 14 dienų su galimybe prasitęsti poilsį ( iš anksto suderinus), pagal atskirą užklausimą galimi ir kiti individualūs pasiūlymai.

 

Susisiekite su mumis ir mes suplanuosime Jums tobulas atostogas !
Kelionės datas ir poilsio trukmę galime parinkti pagal Jūsų pageidavimą !
Detalios informacijos kreiptis:

 


Kodėl Madeira?

Ši nedidelė sala dažniausiai vadinama „amžino pavasario“ arba „gėlių“ sala. Ją glostanti šiltoji Golfo srovė sukuria ištisus metus vešančios žalumos, žiedų ir gaivos oazę: spalvotos gėlės, vijokliai, laurų medžių miškai, kriokliai, uolos, olos ir senovinės levados. 1419m., pirmieji portugalai su Jao Goncalves Zarco priešakyje, išsilaipinę šiame rojaus kampelyje, salai davė idealiai jos savybes atitikusį vardą – „Madeira“, lietuviškai – „apaugusi medžiais“.                 

Sala garsėja gėlėmis ir tik čia augančiais atogrąžų augalų sodais. Čia galima rasti rododendrų, orchidėjų, magnolijų, azalijų, protėjų ir daugybę kitų gėlių. Aukštuose ir stačiuose salos šlaituose beveik visur auga vynuogynai. Gyventojai išnaudoja kiekvieną derlingos žemės lopinėlį, prie namų terasomis augančiuose soduose ir daržuose augina vaisius bei daržoves. Madeiroje tiesiog privalu paragauti atogrąžų vaisių ir daržovių, pasirinkimas ir skonis – neapsakomas. Unikalus ir Madeiros vynas - ponča. Vietinis maistas – tikras rojus šviežios žuvies ir jūrų gėrybių mėgėjams. Tai sala mėgstantiems gamtą, skanų maistą ir aktyvų poilsį !

Saloje dominuoja subtropinis klimatas. Vidutinė metinė oro temperatūra siekia 18°C. Nuo liepos iki rugsėjo mėnesio, temperatūra kartais gali pašokti ir iki 30°C karščio. Sausio ir vasario mėnesiai yra laikomi šalčiausiais mėnesiais saloje. Tuo metu vidutinė mėnesio temperatūra būna apie 17°C. Daugiausia kritulių iškrenta spalio – kovo mėnesiais ir tai – daugiausia šiaurinėje ir centrinėje salos dalyse. Madeiros pietuose yra aukštesnė temperatūra, daugiau saulės ir mažiau kritulių nei salos šiaurėje, todėl dauguma poilsiautojų pasirenka viešnagę pietinėje dalyje.

 

Jums taip pat patiks!

2022.09.01 - 09.16 atsilaisvino 3 vietos. Reikalinga pavienė moteris
2022.09.22 - 10.07 liko 12 vietų
Daugiau datų Kaina nuo: 1359 € 1318.23 €
2022.09.01 - 09.16 atsilaisvino 3 vietos. Reikalinga pavienė moteris
1359 €
2022.09.22 - 10.07 liko 12 vietų
1359 € 1318.23 €
Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Dėkojame, Jūs sėkmingai užsisakėte mūsų naujienlaiškį!
Kaina nuo:
859 €
užsakyti