(8-37) 32 44 54
Kaunas
GRŪDOS biurų kontaktai
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 

Užsakyti kelionę artimiausioje kelionių agentūroje
Parašykite mums

Kapadokijos paslaptys Turkijoje, kerai ir magija 8d.

2024.09.21 - 09.28 liko 7 vietos. Reikalinga pavienė moteris. Įskaičiuotos 4 vakarienės Kapadokijoje!
Kaina nuo:
1459 €
1400.64 €
Lėktuvų bilietai įskaičiuoti
-4%
Visos datos ir kainos
Programa
Kelionės privalumai

Kapadokija – viena įstabiausių Centrinės Anatolijos, o gal ir viso pasaulio vietų. Pirmasis ją mini istoriografijos tėvas Herodotas. Senovės persų kalba „Kapadokija“ reiškė „gražių žirgų kraštą“. Kadaise čia veržėsi ugnikalniai, iš kurių tekanti lava užliejo didžiulį plotą. Per tūkstantmečius metų lietus, vėjas ir tekantis vanduo iš tufo sukūrė keistą kraštovaizdį – nepaprastas kūgiškos formos uolienų atodangas, vadinamas „fėjų kaminais“. Už pelenų pilkumo paviršiaus slypi apie 360 mažų bažnytėlių, tarnavusių ankstyvosios krikščionybės bendruomenėms kaip slėptuvės ir požeminiai miestai. Kai kurie jų ir šiandien atviri lankytojams.

Stambulas – daugiau nei du tūkstančius metų buvusi net trijų galingų imperijų – Romos, Bizantijos ir Otomanų – sostinė, pati rytietiškiausia Vakaruose ir pati vakarietiškiausia Rytuose. Tai vienintelis miestas, besidriekiantis per du žemynus – Europą ir Aziją, kuriuos skiria Bosforo sąsiauris. Kontrastingas ir spalvingas, kvepiantis prieskoniais ir jūra. Triukšmas, judėjimas, aromatai, karštis, turgūs, veidai – visa tai ir kuria šio miesto žavesį, paslaptis, nenuspėjamumą.

Įskaičiuotos 4 vakarienės Kapadokijoje!

Žiūrėti didelį žemėlapį ir kelionės programą
Kelionės programa
1
diena

Skrydis Vilnius – Stambulas. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas. Laisvas laikas (priklausomai nuo skrydžio laiko). Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Stambulas – tarsi vartai tarp Europos ir Azijos ne tik geografiniu, bet ir kultūriniu požiūriu, buvusi trijų galingų imperijų – Romos, Bizantijos ir Otomanų – sostinė, stulbinanti savo galybe ir įvairove. Pažintis su *Stambulu (pėsčiomis ir vietos transportu). Apžiūrėsite Bizantiškojo meno šedevrą Šv.Sofijos soborą – Dievo Išminties baziliką, grožiu ir didybe pranokusią Saliamono Jeruzalės šventyklą. Jau VIa. istorikas Prokopijus iš Cezarėjos rašė: „Ši šventykla palieka nuostabų įspūdį tiems, kas ją matė, ir tiesiog neįtikėtiną įspūdį tiems, kas apie ją tik girdėjo. Į aukštį ji kyla tarsi ligi dangaus ir kaip laivas aukštose jūros bangose išsiskiria iš daugybės kitų pastatų, tarsi rymodama virš likusios miesto dalies, jį puošdama ir pati puošdamasi miestu.“ *Bazilikos Cisterna – požeminė miesto vandens saugykla, viena įdomiausių lankytinų vietų Stambule, dar vadinama „Paskendusiais rūmais“. Šį stulbinantį rezervuarą laiko net 336 kolonos. Hipodromo aikštėje pasigrožėsite Egipto obelisku, sukurtu 1500 m.pr.Kr., šalia kylančia Gyvačių kolona, atgabenta iš Delfų, Konstantino VII Purpurinio kolona. Aplankysite vieną garsiausių pasaulyje religinių pastatų – *Mėlynąją mečetę su šešiais minaretais (jei tik bus baigta renovuoti, arba vietoj *Mėlynosios mečetės, aplankysite greta esančią, antrą pagal dydį mieste – Suleimanijos mečetę, įsikūrusią ant trečiosios miesto kalvos). Sultonas Achmedas I užsakė mečetės statybas blėstančios Osmanų laimės laikais. Vakare pageidaujantiems siūlome **nacionalinę vakarienę turkiškame restorane su programa plaukiant Bosforo sąsiauriu arba laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

3
diena

Pusryčiai. Ekskursijos (pėsčiomis ir *miesto transportu) po *Stambulą tęsinys. Lankysite *Topkapi rūmus, buvusią sultonų rezidenciją ir haremą, Otomanų imperijos širdį, tikrą miestą mieste. Šiame milžiniškame komplekse daugybė pastatų, kambarių, kiemelių, sodų; iš terasos atsiveria puikus vaizdas į Bosforo sąsiaurį. Dabar rūmuose įrengtas didžiulis muziejus, kuriame eksponuojama nesuskaičiuojama galybė sultonams priklausiusių lobių. Kitoje Bosforo sąsiaurio pusėje,   Šiauriniame Aukso Rago krante, kilsite į Genujos pirklių 1348 m. pastatytą *Galatos bokštą, nuo kurio apžvalgos aikštelės (62m) atsiveria nuostabi Stambulo panorama (nesikeliantys į apžvalgos aikštelę galės pasimėgauti kava bokšto papėdėje). Pasivaikščiosite po seniausią Stambulo Beyoglu rajoną. Po pietų skrydis į Kapadokiją: Stambulas – Nevšehiras. Pervežimas į viešbutį Urgupe. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4
diena

Pusryčiai. Pradėsite pažintį su Centinės Anatolijos sritimi – Kapadokija, buvusia senosios hetitų imperijos širdimi, vėliau Biblijoje minima Romos provincija. Lankysite požeminį miestą *Derinkuyu, pirmą kartą paminėtą Ksenofonto, senovės graikų rašytojo ir filosofo, gyvenusio 450–354 m.pr.Kr., raštuose. Nors iki šiol tiksliai nežinoma, kada prasidėjo požeminio miesto statybos; Turkijos kultūros departamentas teigia, jog tai galėjo būti maždaug VIII–VII a.pr.Kr. Požeminis miestas galėjo turėti net 20 aukštų 85 metrų ir didesniame gylyje. Čia buvo įrengti ne tik gyvenamieji kvartalai, vienas su kitu sujungti požeminiais tuneliais, bendros virtuvės, vėdinimo ir vandens urvai, bet ir vyno daryklos bei rūsiai, arklidės, bažnyčia ir net kapavietės. Kambarius apšvietė aliejinės lempos. Manoma, jog šiame po žeme įrengtame mieste galėjo gyventi apie 20 tūkstančių žmonių. Greičiausiai gyventojai po žemėmis slėpėsi tam, kad apsisaugotų nuo vasaros karščių ar žiemos šalčių bei užpuolikų – įėjimui užtverti jie naudojo sunkius akmeninius riedulius. Paklaidžioję požeminio miesto tuneliais, kelionę tęsite į šiek tiek tolėliau esantį vulkaninės kilmės *Ihlaros („vingiuotąjį“) slėnį, tūnantį 100m gylio kanjono dugne. Kadaise čia prieglobstį surado pirmieji krikščionys, besislapstantys nuo romėnų persekiojimų. Nenuostabu, nes vieta tam tiesiog ideali: per visą slėnį besirangantis upelis – gyvybės šaltinis, sukuriantis sodrios žalumos oazę, įsispraudusią tarp plikų nebylių uolų, kuriose iškalti gyvenamieji būstai. 14 kilometrų ilgio slėnyje galima rasti virš šimto bažnyčių su išlikusiomis navomis, kolonomis bei spalvotomis freskomis. Pasivaikščiosite Ihlaros slėniu (apie 3km) apžiūrėdami geriausiai išlikusias, gausiai ištapytas freskomis Kokar, Purenli Seki ir Agocalti bažnyčias. Vėliau keliausite apžiūrėti uolose esančio *Selime vienuolyno, įkurto VIIIa. Tai didžiausias Kapadokijoje vienuolyno kompleksas su katedros dydžio bažnyčia, talpinęs apie 5000 vienuolių, menantis pačius įvairiausius periodus: Hetitų, Asirų, Persų, Romėniškąjį, Bizantiškąjį, Seldžiukų ir Osmanų. Daugelyje unikalių patalpų išliko senojo interjero detalės, tokios kaip kolonos ir arkos, kai kur išlikę ir X-XIa. freskų fragmentai. Pasivaikščiosite po Balandžių slėnį, taip pavadintą dėl gausybės uolose išskaptuotų karvelidžių. Balandžių slėnio panorama. Vakare grįžimas į viešbutį. Vakarienė. Grupės pageidavimu vakare – vietinių vynų *degustacija. Nakvynė viešbutyje.

5
diena

Pusryčiai. Tęsite pažintį su paslaptingąja Kapadokija. Keliausite į Gioreme *muziejų po atviru dangumi (UNESCO kultūros paveldas). Tai netaisyklingų uolų amfiteatras su tamsiomis durų ir langų angomis, vedančiomis į paslaptingą bažnytėlių, vienuolių valgyklų, virtuvių ir sandėlių vidų. Krikščionys statytojai atkūrė įprastų bažnyčių vidaus architektūrą: iš kalaus akmens išskaptavo kupolus, apsides, skliautus, kolonas, arkas ir netgi stalus bei suolus. Bažnyčių interjerus puošia galybė bizantinio meno: vienur tai paprasti rusvi geometriniai raštai, nupiešti tiesiai ant uolos; kitur – spalvotos Naujojo testamento scenos ir šventųjų paveikslai, nutapyti ant tinko. Apžiūrėsite Elmali bažnyčią, kurioje dalis ištapyto tinko nubyrėjo ir pasirodė paprasti vienspalviai senesnių laikų piešiniai. Yilanli bažnyčia, garsi ant arklio sėdinčio Šv.Jurgio, ietimi nusmeigiančio slibiną, freska. Karanlik bažnyčia, kurioje freskos dar nenusitrynusios ir nenublukusios, nes į vidų patenka mažai saulės šviesos. Iš Gioreme keliausite Raudonuoju ir Rožių slėniais. Galinga erozija graužė ir gludino vulkanines uolienas, sukurdama fantastišką pasaulį: į dangų stiebiasi laiptuotų zikuratų, bokštelių, smailių, minaretų ir kūgių formos uolos; vienos susiglaudusios lyg akmeninė kariauna, kitos glotnios ir ringuotos, primenančios vėjo supustytas pusnis ar smėlio pilis. Slėniai nusidažę subtiliomis pastelinėmis spalvomis: kremine, rožine, oranžine, raudona, melsva, pilka. Cavusine apžiūrėsite virš kaimo ant uolos iškylančios Bizantiškosios Šv.Jono Krikštytojo *bažnyčios griuvėsius. Kelionę tęsite Zelve slėniu, aplankysite akmeninį Zelve kaimą – *muziejų, kuriame taikiai sugyveno ir musulmonai, ir krikščionys. Keliausite Pasabag (vienuolių) slėniu, kur tarp vynuogynų iškyla įvairiausių formų vulkaniniai dariniai – „Fėjų kaminai“. Mėnulio reljefą primenančiame Dervent slėnyje gėrėsitės gamtos sukurtu zoologijos sodu. Grįždami į viešbutį nuo Gioreme kalvos grožėsitės nuostabiu saulėlydžiu. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6
diena

Pageidaujantiems (už papildomą mokestį) anksti ryte **skrydis oro balionu. Jūsų lauks nepaprasta kelionė paukščių takais, skriejant po kojomis atsivers nuostabūs Kapadokijos gamtovaizdžiai, beribis rytinės saulės apšviestas horizontas.

Pusryčiai. Tęsite pažintį su Kapadokija. Pakilsite į *Učchisar pilį, įsikūrusią aukščiausioje Gioreme slėnio vulkaninėje uoloje, nuo kurios atsiveria įspūdingas peizažas. Šis 25 aukštų urvas – pilis atrodo tarsi akmeninis avilys, kuris ilgai tarnavo kaip gyvenama vieta žmonėms. Lankysite učchisariečio namą – *muziejų, įrengtą viename iš urvų, susipažinsite su vietinių gyventojų buitimi. Kelionę tęsite į Avanos miestelį, garsėjantį keramikos tradicijomis, siekiančiomis dar hetitų laikus. Jau 3000 m.pr.Kr. regionas buvo žinomas dėl savo aukštos kokybės keramikos ir turtingo mineralais purvo Raudonojoje upėje. Gyventojai nuo neatmenamų laikų buityje naudoja šios upės molį, iš jo gamina indus, stogo čerpes, statulas ir kitus gaminius. Aplankysite keramikos dirbtuves, kuriose galėsite išbandyti ir savo jėgas. Kelionė į „Meilės“ slėnį. Grįžimas į nakvynės vietą. Laisva popietė Urgup senamiestyje. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

7
diena

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Nevšehiras – Stambulas. Atvykę į Stambulą *plauksite iš Aukso Rago prieplaukos Bosforo sąsiauriu, jungiančiu Juodąją ir Marmuro jūras bei skiriančiu Europą ir Aziją. Sąsiauris yra maždaug 30km ilgio (plaukiama grupės pasirinkto ilgio maršrutu), jo krantuose galima išvysti europietišką prabangą (Rumeli) ir ramius Azijos pakrantėje buvusius kaimelius (Anadolu). Po plaukimo pageidaujantys galės papietauti krantinėje, kur patiekiama šviežia kepta žuvis. Laisvas laikas egiptiečių turguje, kuris nuo senų laikų garsėja kaip rytietiškų prieskonių prekyvietė (prieskoniai, arbatos, saldumynai, sūriai, chalva). Siūlome taip pat aplankyti ir garsiausią Didįjį Stambulo turgų: tai 4000 parduotuvių, dirbtuvių, restoranų ir mečečių po vienu stogu, kur laukia rytietiški turtai ir svetingumas. Nakvynė viešbutyje.

8
diena

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Stambulas – Vilnius.

Įskaičiuota į kelionės kainą
 • Vilnius – Stambulas – Vilnius (skrydis su geriausiomis avialinijomis Europoje – Turkish Airlines), maitinimas bei gaivieji ir alkoholiniai gėrimai skrydžio metu – įskaičiuoti,
 • Stambulas – Nevšehiras – Stambulas (gali būti su persėdimu), rankinis ir registruotas orlaivio bagažas (pagal aviakompanijos taisykles),
 • rankinis bagažas 8kg (23 cm x 40 cm x 55 cm) ir registruotas 23 kg bagažas (vieno lagamino matmenys neturi viršyti 158 cm bendroje visų lagamino kraštinių sumoje),
 • kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • 4 vakarienės Kapadokijoje,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas,
 • lėktuvų bilietų registracija ir administravimas.
Neįskaičiuota į kelionės kainą
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), miesto transporto bilietai, bilietai į mokamus objektus, ausinukų nuoma, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 15 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija“  paslauga – 10 €/asm.
 • **Nacionalinė vakarienė turkiškame restorane su programa plaukiant Bosforo sąsiauriu  ~ 50 EUR.
 • **Skrydis oro balionu - orentacinė kaina 250 EUR. Užsakoma ir apkmokama užsakant kelionę. Nusipirkus pramogą ir atsisakius vykti į išvyką, pinigai nėra grąžinami. GRŪDA negarantuoja, kad dėl nepalankių oro sąlygų skrydžiai oro balionu bus (neįvykus, įmoka bus grąžinta).
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 279 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 170 Eur – ~ 250 Eur.
Svarbi informacija

Kelionės išvykimo atmintinę (skrydžio laikai, atstovo kontaktinis telefono numeris ir kt.) atsiųsime el.paštu ne anksčiau kaip 1 sav. iki kelionės pradžios.

Lėktuvų bilietai: juos Jums įteiks GRŪDOS kelionių atstovas oro uoste prie keleivių registracijos vietos skrydžiui.

Keičiantis lėktuvo bilietų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Lėktuvų bilietai nekeičiami ir negrąžinami. Pinigai už juos negrąžinami. Pavardės keitimas už papildomą mokestį.

** Gali būti keičiamas programos eiliškumas dėl skrydžių grafiko ir laiko.

Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiami pusryčių paketai.  

Moterims – galvos apdangalus (skaras, šalius) įėjimui į mečetes.

Papildoma informacija

LR piliečio pasas, galiojantis ne mažiau kaip 6 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Vykstant už Europos sąjungos ir Šengeno erdvės ribų, vaikui reikalingas tėvo/motinos/globėjo raštiškas sutikimas, patvirtintas notaro. Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.

KELIONIŲ ORGANIZATORIUS „Kauno Grūda“ NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS.

Vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).

Galimi kelionės programoje aprašomų šventinių renginių, pramogų apribojimai ir/ar pakitimai.

Švenčių metu kai kurie programoje numatyti lankomi objektai gali būti uždaryti.

Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas. Objektų lankymo tvarka, eiliškumas, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti, kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Nuolaidos

Keliaujantiems 2-ą kartą                                                       -3 %

Keliaujantiems 3-ą kartą ir daugiau                                   -5 %

Senjorams (nuo 65m. ir daugiau)                                        -5 %

Nuolaidos taikomos tik keliavus su "GRŪDOS" organizuojamomis kelionėmis lėktuvu. Nuolaidos taikomos nuo bazinės kelionės kainos. Nuolaidos nesumuojamos. Keliautojai gali rinktis didžiausią tuo metu galiojančią nuolaidą. Nuolaidos netaikomos kelionių priemokoms. NNuolaida pastoviems keliautojams skaičiuojama ir taikoma padarytiems užsakymams nuo 2012m.Detalios informacijos kreiptis į maršruto operatorių
Datos ir kainos
Kelionės datos ir kainos
Apgyvendinimas

Apgyvendinimas.

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Atsiliepimai (2)

Atsiliepimai

GRŪDA – vienas didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, jau ketvirtą dešimtmetį kviečia kartu pažinti pasaulį. Augame ir tobulėjame kartu. Jūsų nuomonė – mums labai svarbi, nes padeda pamatyti savo darbą Jūsų akimis, taisyti klaidas, kurti naujus maršrutus. Maloniai prašome įvertinkite mūsų paslaugas pažymėdami žvaigždutes.

Keliavote su mumis? Pasidalinkite įspūdžiais.
5 / 5.0
Kelionės programa
Transportas
Apgyvendinimas
Kelionės vadovo darbas
Vairuotojų darbas
5 / 5.0
Jūratė
Keliauta Balandžio mėn. 2022
Rekomenduoju
Pritariu Audronei. Kelionė labai gera, įdomi, gerai organizuota, šaunus vadovas Giedrius. Patiko, kad turėjome galimybę pabūti Kapadokijoje ne vieną dieną. Stambulas taip pat patiko. Labai skanus maistas Kapadokijos viešbutyje AKUZUN, tik nuotaiką sugadino ilgapirščių naršymas po lagaminus, rankinukus (ne man vienai), Dingo ne tik pinigai, bet ir asmeniniai daiktai, kurių pasigedau tik grįžusi. Buvo pranešta viešbučio šeimininkui, Grūdos vadovybei, bet... atsakymo jokio. Būkite atsargūs šiame viešbutyje.
5 / 5.0
Audronė
Keliauta Rugsėjo mėn. 2022
Rekomenduoju
Dėkoju už puikią kelionę. Vertas dėmesio maršrutas. Kapadokija žavi savo kraštovaizdžiu. Pasigėrėjimui, susipažinimui, išlaipiojimui buvo skirta pakankamai laiko. Puiku, kad ir pietumis pasirūpinta. Skrydis oro balionu man – pati įdomiausia patirtis. Sakyčiau, būnant Kapadokijoje tai – privaloma. Beveik visi neturėjome tokios patirties (net gidas Giedrius!), baimių buvo, tačiau galiausiai labai džiaugėmės gavę neįtikėtinų įspūdžių. Gidė Marina Kapadokijoje ir jos vietinis asistentas dirbo be priekaištų. Labai sėkmingas, vienas kitą papildantis duetas. Stambulo gidė labai įdomi. Mačiau, kaip grupė „apsidžiaugė“, kada sugrįžusius į Stambulą ji vėl mus pasiriko viešbučio fojė. Viešbutis Stambule – puikus, geroje vietoje ir saugus. Dar sykį dėkoju už naują programą. Sėkmės įgyvendinant ją ateityje. Iki kitų kelionių su „Grūda“. Geros kloties Jums ir Jūsų kolegoms linkinti Audronė
Apie šalį


Turkija (lėktuvu)
Patarimai


Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems autobusu
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems lėktuvu į Europos šalis
Alternatyvus ginčo sprendimas
Svarbi informacija ir patarimai keliaujantiems į tolimus kraštus
Standartinės informacijos teikimo forma
Padėsime užsisakyti
Padėsime užsisakyti
Skambinkite
I-V 09:00 - 18:00,   VI : Nedirbame,   VII : Nedirbame 
Kaunas: (8-37) 32 44 54
Vilnius: (8-5) 215 00 77
Klaipėda: (8-46) 31 17 43
Mažeikiai: (8-44) 32 53 00
Buhalterija: (8-37) 40 41 67
Grupėms: (8-37) 40 41 73

Jums taip pat patiks!

Geriausi pasiūlymai - tiesiai į Jūsų pašto dėžutę
Sveikiname! Jūsų el. pašto adresas užregistruotas.
Sveikiname! Toks el.pašto adresas jau yra prenumeratorius.
Kaina nuo::
1459 €
1400.64 €